Skocz do zawartości

Koszt wymany uszczelki pod głowicą


pzlp11c

Rekomendowane odpowiedzi

czyli wychodzi że 1rbg kosztuje 150 zł

W Wa-wie to 155 netto i w porównaniu z np. z Fordem to mało. Koszty utrzymania w Wa-wie inne.

Kuzaj Sport 80 zł netto 1rbg

Dlatego zajmuje sie moim autem :cool: .... bo jak robie to u siebie to mi dwa razy drożej wychodzi...... :mrgreen:

Ja tylko napisze że wg. FHI ta operacja to 12 roboczogodzin.

Tak , a wymiana swiec w Turbo to wg. FHI dwie godziny :idea: i co zapłaci Ci ktos 400zł :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wa-wie to 155 netto i w porównaniu z np. z Fordem to mało

 

:shock: grubo, nie wiedziałem :roll: , te stawki co podawałem oczywiście z mojego regionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, naszym zdaniem ta operacja (jak spora część operacji) pochłania realnie więcej czasu niż podaje FHI w normach dla napraw gwarancyjnych. W tym zawrzeć się muszą też takie rzeczy jak zawożenie głowic do szlifierzy

 

Czyli czas transportu głowic wliczany jest do całości? (tzn. czas razy stawka godzinowa?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisze że wg. FHI ta operacja to 12 roboczogodzin.

 

czyli wychodzi że 1rbg kosztuje 150 zł :roll:

 

Dla porównania Serwis Mercedes Benz "Zasada " 122 zł 1 rbg

Kuzaj Sport 80 zł netto 1rbg

 

 

:roll:

 

Ale chyba nie porównujesz stawek z Podbeskidzia ze stolycą? :lol:

Wiesz ile kosztuje metr w Alejach Jerozolimskich a ile dajmy w Limanowej na Rynku? No prawie na rynku...

 

To zupełnie inne lody są :wink: :mrgreen:

 

Można jedynie odpowiedzieć: należy zapłacić tyle, ile stanowi realne odzwierciedlenie czasochłonności. Tak więc wrzucenie informacji o tym, że w manualu to 12 godzin, w kontekście faktu, że w miejscu X opisanym w tym wątku, patrząc na ceny, zajmuje to dużo więcej, niż w ASO, sugeruje jednak, że "racja" jest po stronie tego, który chce za tę operację więcej, bo on jest bliższy "wycenie" z manuala. Co dalej implikuje, że ASO ma ceny... podejrzanie niskie, a przez to stawia pod znakiem zapytania staranność... :roll:

 

Nic nie rozumiem, ale się zgadzam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie porównujesz stawek z Podbeskidzia ze stolycą? :lol:

Wiesz ile kosztuje metr w Alejach Jerozolimskich a ile dajmy w Limanowej na Rynku? No prawie na rynku...

 

To zupełnie inne lody są :wink: :mrgreen:

 

No tak racja :roll: nie pozostaje nic innego jak sie przenieść do Wawy i korzystać z dobrodziejstw stawek za rbh :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...