Skocz do zawartości

Impreza WRX 2004 V-limited


Wck

Rekomendowane odpowiedzi

A co Wy o niej sądzicie?

 

Sad sie zbierze jutro. Jak przewodniczoncy skladu sendziadowskiego powie ze ochydna, to cala reszta jo porowna z ziewajacym Lepperem.

Jak powie ze sliczna, reszta sie normalnie rozslimaczy z zachwytu........tu so takie zwyczaje.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, taka pseudo-STi :wink: Ciekawe, jaka jest roznica w cenie? :roll:

 

 

No tego to ja już z tych krzaczków raczej nie wyczytam :)

Zapewne jest to kolejna wersja, której i tak nie zobaczymy w Europie :( - no chyba że w Anglii, ale co nam do tego... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam STi też zostało wypuszczone w tej wersji :twisted:

 

 

Ja też coś takiego kojarzę, ale to chyba było w 2003 roku... A teraz z tego co rozumiem z obrazków i cyferek, to ten WRX jest wypuszczony z okazji 44 wygranych przez Subaru rajdów w Mistrzostwach Świata, dlatego ma oznaczenie V-44... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam , panowie, czego najbardziej żałuję to , że tej wersji nie ma i nie bedzie w europie :

 

http://www.subaru-sti.co.jp/spec_c_RA/02/index.html :cry:

 

PZDR

 

zastanawia mnie czemu Subaru dało sie zwieść modzie na te spoliery a'la F&F :roll: o ile w S203 jest jeszcze nawet spox to w Spec C RA mi nie pasuje...ale spoiler to akurat najmniejszy problem 8)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo proste:kwadrat, ź, kwadrat, nawias kwadratowy, kwadrat, and, hash, osiem, dwa, cztery, dziwiec, apostrof, kwadrat, h, kwadrat, and, hash, osiem, dwa, 4, 0, kwadrat, czestkie cos tam, kwadrat, nawias kwadratowy, apostrof, kwadrat, nawias kwadratowy (znowu), kwadrat, and, hash, osiem, trzy, szesc, cztery, srednik, kwadrat, a, kwadrat, y, kwadrat, (???), kwadrat, nawias kwadratowy, e, kwadrat, zlamas :P, kwadra, and, hash, osiem, dwa, cztery, dziewiec, srednik, kwadrat, x, kwadrat, and, hash itd. wszystko jasne :?: No to sie ciesze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K... nie moge z tym japońskim.

 

SUBARUŹ[‹h‰Š[`[€Ay^[E\‹x‹O(h‰Co[)‚Ćt

 

O co Ci chodzi?? :D:D:D :lol:

 

Wystarczylo by miec wgrane japońskie znaki i wszystko bylo by jasne :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Blitzen to juz w nowej budzie czy jeszcze starej? Jesli to pierwsze to zapodajcie mi linka bo sie nie moge polapac w tych gryzmolach :)

 

[EDIT] Ok, juz sie polapalem :D. Dla niewtajemniczonych plan jak sie dostac do gamy modeli:

 

[EDIT2] Blitzen jest BOSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Blitzen to juz w nowej budzie czy jeszcze starej? Jesli to pierwsze to zapodajcie mi linka bo sie nie moge polapac w tych gryzmolach :)

 

[EDIT] Ok, juz sie polapalem :D. Dla niewtajemniczonych plan jak sie dostac do gamy modeli:

 

[EDIT2] Blitzen jest BOSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Chodzi nam o Blitzena w nowej budzie :)

 

Na http://www.subaru-sti.co.jp/blitzen6/index.html go NIE znajdziesz :)

 

ON jest tu: http://www.subaru.co.jp/blitzen2005/ Jest boski do kwadratu :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...