Skocz do zawartości

Oceń swój samochód!!??


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Wypełniłam całą ankietę, ale ze względu na ten punkt nie wysłałam jej. Po co komu moje dane osobowe :?:

Apal, ja też wypełniłem, ale nie wpisywałem żadnych danych osobowych, a na dodatek "zaptaszkowałem", że nie zgadzam sie na udostępnienie danych osobowych. Przyjęło, podziękowało, bez problemów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, ja też wypełniłem, ale nie wpisywałem żadnych danych osobowych, a na dodatek "zaptaszkowałem", że nie zgadzam sie na udostępnienie danych osobowych. Przyjęło, podziękowało, bez problemów.
Ja tak samo - ankieta została przyjeta :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podalem dane osobowe i mam to gdzieś :mrgreen:

 

ja rowniez - na kazdym kroku ktos moze se te dane zalatwic - tym bardziej ze podajsze mejl, kom i imie i nazwisko - czyli dane ktore sie przewalaja w pracy i przy innych roznych sposobnosciach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podalem dane osobowe i mam to gdzieś :mrgreen:

 

ja rowniez - na kazdym kroku ktos moze se te dane zalatwic - tym bardziej ze podajsze mejl, kom i imie i nazwisko - czyli dane ktore sie przewalaja w pracy i przy innych roznych sposobnosciach :roll:

 

ja też podałem, tym bardziej, że można wpisać tylko te dane, które chcesz. Ja na ten przykład nie podałem tel i też przyjeło i podziękowało. :cool:

 

 

 

Za spalanie dałem 3, żeby ta ankieta nie była taka czwórkopiątkowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...