Skocz do zawartości

Oceń swój samochód!!??


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie puki co jeszcze nie mogę zagłosować na subaru :neutral: oceniłem swoją służbową toyotkę ponieważ bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła pod wieloma względami... - płęta taka, iż japońce jednak potrafią robić samochody :!:

 

[ Dodano: Nie Paź 26, 2008 10:23 pm ]

i będzie jeszcze większa wiocha na ulicy :mrgreen:

pijesz pewnie do imprezo-lanosa co :mad: wrrr...

cicho - subaru rulez i koniec :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Impreza zaczyna się od MY00. Ciekawe dlaczego tylko ostatni rocznik klasyka się załapał? :???: Ktoś tam chyba się nie zna w tym AutoŚwiecie całym :roll:

 

Poza tym przejrzałem wyniki z poprzednich lat i Subaru nie pojawiło się ani razu, więc podejrzewam, że daremny będzie trud wypełnienia tej ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Subaru się nie pojawiało, gdyż w/g posiadanych informacji stosunkowo mało włascicieli samochodów naszej marki czyta (czytało ?) Auto Świat.

Przejrzałem wyniki ubiegłego roku - ilość osób uczestniczących w ankiecie i posiadających Subaru była poniżej 1% (= nie znalazła się w statystyce)

 

Samochody > 10 letnie zostały w/g regulaminu konkursu wykluczone (moim zdaniem szkoda !).

 

Mogę tylko zachęcić do udziału - w końcu wszelkie informacje, a tym bardziej mające wymiar statystyczny, są cenne (te o charakterze indywidualnym i grupowym mogę wyczytać na Forum :wink: ).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru się nie pojawiało, gdyż w/g posiadanych informacji stosunkowo mało włascicieli samochodów naszej marki czyta (czytało ?) Auto Świat.

 

Jakos mnie to nie dziwi :wink:

 

Fakt, Impreza zaczyna się od MY00. Ciekawe dlaczego tylko ostatni rocznik klasyka się załapał? :???: Ktoś tam chyba się nie zna w tym AutoŚwiecie całym :roll:

 

Pewnie wszystkie classiki wzieli jako jeden model :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna chęć wyciągnięcia danych osobowych na sprzedaż

Wypełniłam całą ankietę, ale ze względu na ten punkt nie wysłałam jej. Po co komu moje dane osobowe :?:

 

No to masz problem....

 

Ja już wysłałem 3 razy :P

byłem już

 

Adamem Morskim

Tadeuszem Słabym

Karolem Wawelskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...