Skocz do zawartości

motory a subaru


termit

Rekomendowane odpowiedzi

rety jak ja dawno już nie śmigałem

dlatego off-roadowa "zajawka" Mikkiego jest bardzo ok. A juz na mazurskich dojazdówkach w trakcie Polskiego bedzie mega.

Ja już przebieram nogami, a Ty też planujesz takie "podjazdy" na Polskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

ostatnie kilka dnia pozwoliło mi zaspokoić nieco głód śmigania :) w sobotę zrobiłem ze znajomymi w około 10 motocykli trasę Szczecin - Chojna (a miało byc tylko do Gryfina bo zimno :twisted: )

szkoda , że warunki drogowe nadal nie pozwalają w pełni wykozystać możliwości sprzętu.... asfalt i opony stanowczo za zimne jak narazie aby pełnym ogniem iść po zakrętasach jakie tam po drodze są...

wczoraj i dzisiaj niestety pogoda znowu przypomina tą z krainy deszczowców... chyba jutro znowu przeprosze sie z Justynką :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było od cholery jednośladów na ulicach.

Wczoraj w lasach o dziwo bardzo mało. Może dostali cynk, że znów policja będzie ganiać?

 

W końcu rozpocząłem sezon rowerowy. Niestety kondycha kiepska :roll:

 

ro1.jpg

ro2t.jpg

ro3.jpg

 

A już za chwilkę

 

36196061.jpg

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Mikołaj szosowe kółka - podjedź no kiedyś to cie ogłuszę z 2 rurek:D

Ja zrobiłem serwis wiosenny w łikend, ale miałem syfu na filtrze, jednak w naszych warunkach otwarty filtr sie strasznie szybko syfi. No i kurde olej - ta bestia ma 2 korki spustowe i bierze 4.5 litra.

przegoniłem go juz troche i widze że kierowcy jeszcze się w większości nie obudzili po zimie i kurde na razie jexdzi sie z dusza na ramieniu bo tyle leszczy 1 dnia spotkac to sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki z przodu kaput i tarcza z tyłu prawie papa.

Niby żaden problem, tylko za cholerę nie mogę odkręcić tego bolca, żeby wymienić klocki.

Jutro będę walczył i mam nadzieje, że wygram. Usłyszysz wcześniej niż sam Ci powiem czy się udało :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poszukuje dla kuzyna syna filmów o motocrossie. Właśnie dostał większy , który już można nazwać motocyklem. Nie z youtube, ale jakieś normalne produkcje. Wystarczą mi tytuły a zródła już sam znajdę ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...