Skocz do zawartości

Upalanko??


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja dopiero bede sie uczyc jazdy na torze do tej pory starty na 1/4 mili...

W takim razie polecałbym może w weekend wpaść na tor do Wieliczki i przejechać kilka kółek z Buffym który na pewno sprzeda Ci kilka złotych myśli :wink:

Ja byłem, skorzystałem i zrobiłem II stopień, co szczerze polecam wszystkim domorosłym ścigantom :mrgreen:

 

Generalnie atmosfera fajna, bo więcej zabawy i nauki niż spinania pośladów. Chociaż teraz to kto wie jak będzie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie osobiście jazda na torze to tak trochę jakby się wybrać na ściankę wspinaczkową zamiast w jakieś porządne góry. może dla niektórych jest to fajne, ale ja próbowałem i ... hmmm .... to po co wogóle płacić OC?

 

pozdroo, Miszkolc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wróciłem z upalania z podkrakowskich wiosek na północy - pogoda jest rewelacyjna jak na upalanie 4x4, natomiast jak się zrobi cieplej to można się umówić na kiełbaski pod halą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zrobi cieplej mozna sie umowic na jazde po miescie ale Miszkolc zeby nie było,że kobieta Cie skilluje... :mrgreen:

 

a ja ostatnio lubie objezdzac panów zwłaszcza na A4...ich minki i zdziwienie sa piękne :mrgreen:

 

O ty o ty a niech Cie Pan Bóg Wzbroni nie zrobisz mi tego :D ale z checia zmierze sie na sempertnkach :P bo o prostej moge zapomniec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o serpentynkach tez mozesz zapomniec...

 

[ Dodano: Wto Mar 17, 2009 8:00 pm ]

W Krakowie wbrew pozorom jest malo aut z ktorymi sie mozna scigac w nocy kazdy chce jak widzi xenony w lusterku ale jak staje obok rsa panowie z usmiechem dziekuja :mrgreen:

nawet Carfit sie nie chce ze mna scigac :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rybitwach chyba tez nie...

 

jak nie s3 to co? a wiesz,ze ja s3 nie jezdzilam :mrgreen: balam sie z nia :mrgreen:

 

Na rybitwy nie jezdze bo mam swoje zdanie o tym co tam sie dzieje....

 

tajemnica :)

 

S3 daje rade z seryjnym STI/EVO ale potem już jest lekka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...