Skocz do zawartości

streetracing w Warszawie


foreks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi jak patrze na Ciebie :twisted::mrgreen: a powazniej: niedawno w nocy kogos odwozilem przez Most Siekierkowski, nie bede sciemnial, ze bylo szybko, bylo bardzo szybko. przed mostem jakies 70m przed autem dwoje ludzi przechodzilo srodkiem, a tam sa przeciez 4 pasy. nawet nie zdazylem zdjac nogi z gazu, migneli mi kilka metrow od maski. teraz dopiero zajarzylem, ze te zbiorowiska wokol zatoczek na Trasie to wyscigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To lepsze niż seks. Kiedyś ci pokażę - obiecała "Ruda". Tej nocy wyły silniki, dudniła muzyka, facet w dresie przeliczał kasę. A ja przez chwilę nie wiedziałem, czy umarłem, czy żyję

 

:?: kto to moze byc ?? :mrgreen:

 

Szczery dramat ... :???:

 

Przypomina opowieści twojego przedmówcy..... :roll: :mrgreen:

 

img0562sb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym razem nie był to komentarz pod Twoim adresem
jak dla mnie to zaden komentarz nie jest pod moim adresem.
durny ale klip naprawde niezly:

wszystkie linki sa pod artykulem.

nie krytykuje takich z gory zawodow, ale na poczatek zastanawiam sie, co ich kreci w ustawianiu pojedynkow, ktorych rezultat jeszcze przed startem jest zazwyczaj przesadzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten art w wyborczej, to jakis mokry sen pacholecia neostrady, co to sobie na dobranocke puszcza w kolko szybkich i wpierniczonych:

wypasione auta

wypasiona to moze byc swinia z subarowego lusterka

Ubrani w luźne bluzy faceci bouncują ze swoimi dziewczynami

brak konsekwecji, powinno byc: "dresnieci w loosne blousy guysy bouncuja ze swoimi gerlsami" - normalnie kurna greenpoint nad Wisla :(

datsun

bez komentarza. Moze jeszcze hillmann imperial, albo hindustan ambasador?!

Dzięki szpilkom wydaje się wyższa

i sciga sie na powaznie, ryzykujac zycie - na wysokich obcasach. no pewnie! kurna, sorry, ale to jest swistak kupujacy marchewke w sreberku!

rajdów w Trójmieście

rajd to wyscig podzielony na etapy. uliczna sciganina to wyscig idiotow. niby tylko semantyka, ale dostrzegam istotna roznice! naduzywanie "rajdowej" terminologi jest irytujaca patologia jezykowa.

 

dalej mi sie niechce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym tym bełkocie, ktory facet zdołał wycisnąć na papier, akurat Timbaland napisał poprawnie ;-)

 

Ale reszta to kosmiczne bzdury. Facet jest mitomanem chyba, Albo co bardziej prawdopodobne bajkopisarzem liczącym na poklask... tylko nie wiadomo czyj? Może streetracerów-półmózgów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Z czarnej toyoty wysiada młoda kobieta. Blond włosy upięte w kucyk. Przeciwsłoneczne okulary od Gucciego zasłaniają twarz. Dopasowane dżinsy opinają szczupłe uda, skórzana kurtka sięga tylko do pępka. Dzięki szpilkom wydaje się wyższa..."

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja prawie dostalem orgazmu po samym opisie tej kobiety :razz: :razz: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie krytykuje takich z gory zawodow, ale na poczatek zastanawiam sie, co ich kreci w ustawianiu pojedynkow, ktorych rezultat jeszcze przed startem jest zazwyczaj przesadzony?

Może liczą, że przeciwnik zgasi silnik na starcie albo zdusi do tego stopnia, że na jedynce szybciej od niego pojedzie tir z piwem. Ogólnie jazda po prostej jest dla frajerów. I widzę to codziennie na drogach... niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...