Skocz do zawartości

MOJE SUBARU - propozycja


emgie01

Czy należy wprowadzić nowy dział Forum z oddzielnymi wątkami o samochodach Forumowiczów?  

76 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecuję, że jak tylko ją dotrę, będę regularnie zapraszał Forumowiczów na prawy fotel. A jak trochę dojrzeję, to może nawet i na lewy :roll: :twisted: .

Zastanawiam się czy nie skusić? :mrgreen::twisted:

 

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 2:27 pm ]

Jakieś zgłoszenie, wniosek trzeba do Ciebie wysłać :?: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wystarczy, że ludzie w swoim podpisie dadzą link do posta

Już chciałem coś powiedzieć, ale spojrzałem na Twój podpis :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 2:56 pm ]

zostawił tak jak jest, tak jak Futrzaty mówi, 2-3 posty i wątek zdycha, jak ktoś nie wierzy niech zobaczy na kresce

E gadasz, spójrz na mój, już prawie druga strona się zaczyna :mrgreen:

A Twój pomysł na dział uwazam za dobry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester napisał/a:

chojny - Liczymy na was

 

 

chojny był w tym wątku i jakoś nie zauważyłem u niego entuzjazmu tym pomysłem .

 

no nie inaczej :roll:

 

 

jezeli ktoś chce się pochwalić sprzętem (samochodem) to niech zrobi jak Przemeq, który dodał w podpisie link do miejsca na forum gdzie znajduja sie zdjęcia jego samochodu. proste i skuteczne, łatwiejsze niz przebijanie się przez 500 tematów z samochodami forumowiczów.

 

są ludzie, którym zalezy na anonimowości jaką daje forum ( hm... nie wiem czy się tak da ale co tam :) ) i nie chcą abyśmy wiedzieli czym, gdzie, z kim i jak śmigają swoimi subarakami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć wydaje mi się że autorowi tematu nie chodziło ze każdy ma tak zrobić, tylko jeśli ktoś szerzej chce opisywac swój samochód

 

 

 

z tego co ja zrozumiałem to autorowi nie chodzi o pochwalenie się swoim samochodem a o mozliwośc poczytania o samochodach innych forumowiczów :wink:

 

 

jeżeli emgie01 chce dokładnie opisać swojego GTka może założyc temat na głównym tak jak to zrobili inni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja zrozumiałem to autorowi nie chodzi o pochwalenie się swoim samochodem a o mozliwośc poczytania o samochodach innych forumowiczów

Nawet jeśli to nikt nikogo do tego nei zmusi i jeśli ktoś nie będzie chiał przedstawić tam swojego samochodu to tego nie zrobi i będzie anonimowy. A jeśli dział który zaproponował adam.str miałby powstać dotyczący naszych forumowych zabawek,to mógłby to być dział w którym kazdy by mógł stworzyć temat o swoim samochodzie, który by chciał opisywać i nikt nikogo by do niczego nie zmuszał. Poprostu chcę się pochwalić, albo opisywać zmiany jakie będę czynił w swoim samochodzie to to zrobię w tym dziale, a do jednorazowego przedstawienia swojego samochodu zostawilibyśmy temat MOJE SUBARU w niezmienionej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, będziemy na ten temat rozmawiać. ok? :cool:

Spoko, nie musisz przeciez mi się tłumaczyć :mrgreen: W sumie może napisałem to tak jakbym Wam mówił jak macie zrobić :twisted: To Wy jesteście władza i zrobicie jak uważacie :wink:

 

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 4:10 pm ]

Przemeq[/b]":322b95qe]
radekk, będziemy na ten temat rozmawiać. ok?

 

Ja, w ramach zagajenia rozmowy, mówię: "nie".

 

 

:mrgreen:

Przemeq i Ty przeciwko mnie :evil:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie musisz przeciez mi się tłumaczyć

 

 

ja się nie tłumacze ja obiecuje a pamietaj że nikt nie da Ci tyle ile my możemy Ci obiecać :mrgreen:

 

 

 

Ja, w ramach zagajenia rozmowy, mówię: "nie".

 

 

to się nagadaliśmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważniej: jest inicjatywa, niech będzie i dział. Co za różnica. Choć nie wycofuję się z twierdzenia, że:

- istnienie tego działu nie jest najlepszym sposobem ułatwienia "dotarcia" do pewnych samochodów,

- mnóstwo wątków zdechnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważniej: jest inicjatywa, niech będzie i dział. Co za różnica. Choć nie wycofuję się z twierdzenia, że:

- istnienie tego działu nie jest najlepszym sposobem ułatwienia "dotarcia" do pewnych samochodów,

- mnóstwo wątków zdechnie.

 

ale teraz mówimy o "moje subaru" czy "mój potwór" ??

bo co do pierwszego to masz rację, a co do drugiego to wystarczyło by przenieść z ogólnego te kilka istniejących wątków i poczekać, aż Blue, Waszka, Abt, Durbos, Jacky X :wink: i inni założą swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktoś chce się pochwalić sprzętem (samochodem) to niech zrobi jak Przemeq, który dodał w podpisie link do miejsca na forum gdzie znajduja sie zdjęcia jego samochodu. proste i skuteczne, łatwiejsze niz przebijanie się przez 500 tematów z samochodami forumowiczów.
Jest to jakiś kompromis.... chociaż wciąż nie jestem do końca przekonany. W sumie to tak jeszcze myślałem, że można każdemu modelowi subaru stworzyć wątek żeby użytkownicy tego modelu mogli się wpisywać. Myślałem głównie tutaj o użytkownikach którzy zastanawiają się nad kupnem Subaru. Było by im prościej bo wiedzieli by gdzie szukać i nie musieli wertować setek stron z tematami, żeby znaleźć ten interesujący. A Szukajka wiadomo...... Tyle, że rzeczywiście chyba macie racje jakby tak forum rozdrobnić na milion podfor to by człowieka szlak trafił....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, ja sie poddaje , nie będę dalej walczył ... taki mialem pomysl i mam wrazenie ze on by naprawde dzialal, i by sie spodobal ...

 

jedyna rzeczą która mnie jednak przeraza- drażni jest to w jaki sposób na tym forum rozwiązuje sie problemy- spory...

 

modów jest " 4 " , użytkowników kilkaset ... ale i tak to nie ma znaczenia...

 

Nie ważne ... byliście tu wcześniej i to ja muszę działać według waszych zasad ...

 

Tak to trochę dyktatorsko, no ale co zrobie ... niech bedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, ja sie poddaje , nie będę dalej walczył ... taki mialem pomysl i mam wrazenie ze on by naprawde dzialal, i by sie spodobal ...

jedyna rzeczą która mnie jednak przeraza- drażni jest to w jaki sposób na tym forum rozwiązuje sie problemy- spory...

modów jest " 4 " , użytkowników kilkaset ... ale i tak to nie ma znaczenia...

Nie ważne ... byliście tu wcześniej i to ja muszę działać według waszych zasad ...

Tak to trochę dyktatorsko, no ale co zrobie ... niech bedzie ...

 

jest takie fajne zaoceaniczne forum (a nawet dwa licząc forum leśników), które bardzo by odpowiadały twojej wizji (celowo nie podaję adresów bo nie wiem czy mi wolno). Jest tam bardzo dużo działów i galerii pojazdów użytkowników, nawet w podziale na KOLORY pojazdu (na forum leśników przykładowo). Bardzo fajne i uporządkowane. Poszukaj, tam też są ludzie z Polski. Ja dużo już skorzystałem na tamtym uporządkowaniu, poszukiwania konkretnego tematu są dużo sprawniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna rzeczą która mnie jednak przeraza- drażni jest to w jaki sposób na tym forum rozwiązuje sie problemy- spory...

 

modów jest " 4 " , użytkowników kilkaset ... ale i tak to nie ma znaczenia...

 

Nie ważne ... byliście tu wcześniej i to ja muszę działać według waszych zasad ...

 

Tak to trochę dyktatorsko, no ale co zrobie ... niech bedzie ...

 

 

chyba jednak coś przeoczyłeś :wink:

 

o tutaj http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=698601#698601

 

propozycje nie zostają bez echa, czasem potrzeba trochę czasu aby niektóre wprowadzić w życie lub zdecydowanie mniej aby je odrzucić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko ...

 

Nie będę o to walczył do ostatniej krwi...

 

Jednak wydaje mi sie ze jeśli pomysł jest fajny, i nie tylko dla osoby która go wymyśliła( bo większość osób które sie wypowiedziały były jednak na tak) nie powinien być odrzucany ponieważ nie spodobał sie 2 (tym bardziej znaczącym)!

 

Może by ująć to ładnie w słowa, i wrzucić na ogólny jakaś ankietę, i wtedy będzie najlepiej ... nie będzie sporów, skoro demokracja, wolny wybór, to niech bedzie demokracja ...

 

Przemeq, zanim zaczniesz mnie atakować, bądź coś ... to pomyśl... Skoro już uważasz ze nie będzie lepiej , to pomyśl czy będzie gorzej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...