Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko o Wasze pozdrawianie się na drodze - każdy pozdrawia każdego z Subaru czy tylko znajomków? u motocyklistów każdy pozdrawia każdego (no, prawie :)) a kierowcy Subaru to pewnie podobnie liczna grupa społeczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko o Wasze pozdrawianie się na drodze - każdy pozdrawia każdego z Subaru czy tylko znajomków? u motocyklistów każdy pozdrawia każdego (no, prawie ) a kierowcy Subaru to pewnie podobnie liczna grupa społeczna

 

w UK pozdrawiaja sie bardzo ortodoksyjnie tylko fundamentalisci z odlamu Impreza Turbo :wink: Kiwka innemu modelowi Subaru nie spotyka sie z reakcja inna niz :shock: ewentualnie WTF?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienie dla Czarnego Forka Turbo na blachach BI... spotkanego na E8 w Augustowie ze srody na czw. - jedyna Subara na 800 km trasy przez Polske !! Nastepnie dla okolo 150 roznej masci Subarek spotkanych na Litwie - na 400 km trasy !! Jezdze do Sasiadow dosc czesto od 5 lat ale taka ilosc objawila mi sie pierwszy raz... musza Tam byc niezle promocje, szczegolnie na nowe Forki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum czemu nie mówiłeś że byłeś. No wczoraj było fajnie, szczególnie jak zobaczyłem co za chwilę będzie się działo i uciekłem do samochodu otwarłem okna od zawietrznej i puściłem sobie płytę Nelly, niektórzy uciekający w deszczu, patrzyli na mnie jakby chcieli mnie zabić :twisted: Wiem wredny jestem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską Imprezę ze świniaczem spotkaną wczoraj o godz 20 na skrzyżowaniu ul. Garbary i Wodnej, byłem tak zdziwiony, że kierownik zareagował, że aż zapomniałem wrzucić biegu :mrgreen:

 

Ja również pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pozdrawiam :mrgreen:

Miło było poznać, przynajmniej na środku skrzyżowania :mrgreen: Może następnym razem uda się gdzieś spotkać na dłużej. Pozdrawiam jeszcze raz :wink:

 

Co by nie było,było bardzo miło :mrgreen: poznac :razz: do natępnego razu.pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peo, Czy to jesteś tym niebieskim wrx który nie ma spoilerka z rej PZ? :)

 

Wychodzi na to że to ja :wink:

Mojej dziewczynie Twoje autko bardzo przypadło do gustu twierdząc, że to najładniesza impreza :mrgreen: Widzieliśmy Cię na początku tygodnia pod m1 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla Mikkiego i wlascicielki najpiekniejszych wdziekow z dzisiejszego Hotla. rozmiar DD, z czego przynajmniej jedno D bylo zupelnie na wierzchu :twisted:

Wielkie dzięki za wszystko...

Głowa przestaje boleć, więc zaraz "lecę polatać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej dziewczynie Twoje autko bardzo przypadło do gustu twierdząc, że to najładniesza impreza :mrgreen: Widzieliśmy Cię na początku tygodnia pod m1 :cool:

 

Pogratuluj swojej dziewczynie dobrego gustu :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pozdrowionka dla załogi srebrnego GT kąbi, zauważonego na parkingu pod BestMall'em na Sadybie o 12.30. Auto oświnione i po Plejadach :cool:.

 

Oczywiście serdeczności zwrotne.

Szkoda, że nie zauważyliśmy. :shock:

 

Przy okazji pozdro dla niebieskiego chyba STI między Konstancinem a Piasecznem koło 19.00 - Kiwka była. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście serdeczności zwrotne.

Szkoda, że nie zauważyliśmy. :shock:

 

...ja niestety jeszcze na butach po ostatnim Słomczynie, więc mniej się rzucam w oczy. A jak zobaczyłem auto na parkingu to jeszcze było puste :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peo, Czy to jesteś tym niebieskim wrx który nie ma spoilerka z rej PZ? :)

 

 

....hehehe, Gimof - nasza poznanska skarbnica wiedzy :razz: :lol::lol::lol::mrgreen:

 

 

...przy okazji pozdrowie granatowego GT-ka sedan MY99 widzianego kilka dni temu na lechickiej - ja mryglam on kiwnal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...