Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wykup sobie abo na parkowanie w Strefie C i B w biurze obslugi strefy parkowania na ul. Retoryka 1. Koszt chyba 30zl/rok. Jesli auto nie jest na ciebie spisz umowe uzyczenia z wlascicielem wydaja wtedy abo bez problemu. (ps. tylko nie rozpowiadaj wszystkim o tym :wink: )

 

Olewam wykupywanie parkowania w Strefie BC, bo mi to nie potrzebne -tam i tak ciężko zaparkować - wystarczy mi możliwość przejechania przez ścisłe centrum.

 

A auto jest na mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- Kierownika niebiekiego WRX-a kombi widzinego około 16:00 na wlotówce do Łodzi od strony Rawy M.

- Kierownika czarnej Tribecki zaparkowanej przy posesji w miejscowości Złota (traca Łódź - Rawa) około 16:30,

- Kierowniczke (całkiem, całkiem :wink: ) srebrnego zaturbionego Forestera WPR ... stojącego na "awaryjnych" przy ul. Goworka (budynek CFP) około godziny 18:00.

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym gapowatym kierowca bya moja lepsza polowa - byla tam z naszym miesiecznym synem w szpitalu na litewskiej

 

Hmm - to zmienia postać rzeczy...

 

stanla na tym miejsu bo nie zauwazyla znaku - a ponoc znakow poziomych (koperty) brak

 

...ale nie do końca, bo te koperty są tam bardzo wyraźne.

 

PS. Dawno Cię nie było na forum - witaj! :) Szkoda, że akurat w takich okolicznościach pojawiasz się z powrotem... :roll:

 

Dzieki :-)) Jak widzisz troche sie u mnie dzialo - dziecko to strasznie absorbujacy wynalazek :-) - nawet jak sie go nie karmi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym gapowatym kierowca bya moja lepsza polowa - byla tam z naszym miesiecznym synem w szpitalu na litewskiej - i stanla na tym miejsu bo nie zauwazyla znaku - a ponoc znakow poziomych (koperty) brak. Przekaze ze jej anty- pozdrowienia ...

 

Dobra dobra, juz sie nie obrazaj, wiesz, o co nam chodzilo. Szkoda, ze to trafilo Twoja polowke, ale tam naprawde te miejsca sa bardzo wyraznie oznaczone, a koperty widoczne z kilometra. Niefart, bo niefart, ale nadal uwazam (jako ojciec pietnastomiesiecznego Szkodnika), ze posiadanie dziecka, tak samo jak ciaza - nie jest niepelnosprawnoscia. Wiec pozdrowienia, ale lex est lex. Dura - sed lex.

 

No cos Ty nie obrazam sie - ja nie z takich - zona sie zdziwila, ze jej blad zostal tak "tlumnie" zuwazony :-) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam 4 szklanke z whiskey/sprite :mrgreen:

 

Good! Trzeba kultywowac tradycje upodlania sie. Tez wczoraj/dzisiaj kilka szklaneczek tego szacownego trunku przyjalem na klate.

 

u mnei na 4tej sie nie skonczylo :twisted:

 

Poniewaz moje szare komorki sa systematycznie unicestwiane, to nie pamietam ilosci. Najgorsze, ze znajac swoj nedzny zywot dzis repeta ... Jutro pewno tez... A w niedziele after ... I znowu poniedzialek bedzie najgorszym dniem w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz moje szare komorki sa systematycznie unicestwiane, to nie pamietam ilosci. Najgorsze, ze znajac swoj nedzny zywot dzis repeta ... Jutro pewno tez... A w niedziele after ... I znowu poniedzialek bedzie najgorszym dniem w zyciu.

 

Niezle - myslales o zaszyciu sie? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz moje szare komorki sa systematycznie unicestwiane, to nie pamietam ilosci. Najgorsze, ze znajac swoj nedzny zywot dzis repeta ... Jutro pewno tez... A w niedziele after ... I znowu poniedzialek bedzie najgorszym dniem w zyciu.

 

Niezle - myslales o zaszyciu sie? :grin:

A po co? Po tym jest lepiej? Nie próbowałem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz moje szare komorki sa systematycznie unicestwiane, to nie pamietam ilosci. Najgorsze, ze znajac swoj nedzny zywot dzis repeta ... Jutro pewno tez... A w niedziele after ... I znowu poniedzialek bedzie najgorszym dniem w zyciu.

 

Niezle - myslales o zaszyciu sie? :grin:

 

Poczekam, az Przemeq sie zaszyje i powie, czy warto. On starszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...