Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz co w nim robił :?:

Wiem... ale nie powiem :wink: .

 

Tak na serio, to szczerze mowiac nie pamietam za bardzo.

To jest byle auto mojego znajomego, ktory slynie z tego, ze zadne jego auto nie legitymuje sie moca nizsza niz 300 koni :wink: .

 

Ale jak przez mgle cos mi swita, ze siedzial tam siakiś blow-off, godnych rozmiarow turbo, 3 calowy wydech (byl glosny jak jasna cholera), customowy IC i pewnie cos jeszcze...

 

Ale nie traktujcie tego wyliczenia jako pewnika, bo sam nie jestem pewien :? :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PeterR Pozdrowienia. Poznalem po wlosach. Troszke szybciorkiemśmy jechali, nie powiem.

A! To juz teraz wiem przynajmniej czym jezdzisz. Swietnie jechales. Mam nadzieje, ze Cie potem nie zlapali bo dosc duzo policji stalo. Potem sie domyslilem, ze to BMW to znajomy, z poczatku pomyslalem, ze chce po prostu ambitnie:) Do zobaczenia nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PeterR Pozdrowienia. Poznalem po wlosach. Troszke szybciorkiemśmy jechali, nie powiem.

A! To juz teraz wiem przynajmniej czym jezdzisz. Swietnie jechales. Mam nadzieje, ze Cie potem nie zlapali bo dosc duzo policji stalo. Potem sie domyslilem, ze to BMW to znajomy, z poczatku pomyslalem, ze chce po prostu ambitnie:) Do zobaczenia nastepnym razem

 

Uprzejmie dziekuje. Udalo sie dojechac bez capniecia. Musimy sie umowic na sprawdzenie tych pojazdow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem bardzo przyjemny widok... Jadac nowohucka w kierunku Czyzyn... na skrzyzowaniu Nowohucka/Klimeckiego z Klimeckiego w kierunku Biezanowa smignal niebieski MY01... zanim zniknal za mna podjechal niebieski MY03 z rejestracja LU ***** i nalesnikiem ;-) ... Kierownik zagadany przez telefon (bez zestawu glosnomowiacego ;-) - wyjatkowo spokojnie jechal - nie skory do zabaw... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos w Krakowie ma Impreze bez spojlera - obojetnie jaka - musze przymierzyc spojler do klapy... czy jest dobrze spasowany... Bardzo prosze o pomoc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...