Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam MICHALA i jego niebieskiego STI ktory to przed chwila robil fajke na pulawskiej :wink:

dziwnie sie tylko cofal na swiatlach.

pozdrawia srebrna octavia mrygajaca ci swiatlami awaryjnymi :D:mrgreen:

 

No siema! Cofalem, bo podstepnie wysterowal mnie gosc Honda. Wpierw wjechal na krzyzowke, po czym stanal, a bylem na 100% pewien ze przejedzie, bo nic nie jechalo. Po czym jak ruch zrobil sie duzy, to gosc postanowil przejechac. Ja nie bylem takim twardzielem i postanowilem sie wycofac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam MICHALA i jego niebieskiego STI ktory to przed chwila robil fajke na pulawskiej :wink:

dziwnie sie tylko cofal na swiatlach.

pozdrawia srebrna octavia mrygajaca ci swiatlami awaryjnymi :D:mrgreen:

 

No siema! Cofalem, bo podstepnie wysterowal mnie gosc Honda. Wpierw wjechal na krzyzowke, po czym stanal, a bylem na 100% pewien ze przejedzie, bo nic nie jechalo. Po czym jak ruch zrobil sie duzy, to gosc postanowil przejechac. Ja nie bylem takim twardzielem i postanowilem sie wycofac ;)

 

HAHAHA no widzialem widzialem Michale dlatego grzecznie sie cofnalem :D

no i powiem ze w tych krawatach elegancko w STI i w ciemnych okularkach bajerka jest :lol::lol::lol: office tam masz obok :?:

ale smiesznie sie zlozylo bo rano czytalem o turbo timerze i zobaczylem rejestracje twa dlatego tak latwo cie rozpoznalem ale salon auto gt tez bo wczesniej jezdzilem carisma i tam sie serwisowalem

ale pozwalalem jezdzic tylko niejakiemu Moesowi bo to bardzo porzadny gosc i znawca tematu samochodowego. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA no widzialem widzialem Michale dlatego grzecznie sie cofnalem :D

 

To teraz juz kojarze :) Dzieki za zrobienie miejsca :)

 

no i powiem ze w tych krawatach elegancko w STI i w ciemnych okularkach bajerka jest :lol::lol::lol: office tam masz obok :?:

 

Odwozilem pewna urocza pania ze spotkania do jej firmy (moja firma na bemowie, choc mieszkam w okolicy pulawksiej). Co wiecej, wiem kto mnie wysterowal Honda, ale nie bede robil dymu ;), bo to przelozony osoby, ktora odwozilem ;)

 

ale smiesznie sie zlozylo bo rano czytalem o turbo timerze i zobaczylem rejestracje twa dlatego tak latwo cie rozpoznalem ale salon auto gt tez bo wczesniej jezdzilem carisma i tam sie serwisowalem

 

Najlepszy serwis typu ASO jaki znam :) Z checia bym tam przeglady gwarancyjne STi robil.

 

ale pozwalalem jezdzic tylko niejakiemu Moesowi bo to bardzo porzadny gosc i znawca tematu samochodowego. :mrgreen:

 

Nie znam goscia. Zawsze powierzam auto Adamowi Tuszynskiemu (wspolwlasciciel).

 

P.S.

Jaki motor masz w Skodzie? Pol roku jezdzilem firmowa Octavia RS, a pol roku Octavia 1.8T Elegance kombi i darze te auta wielka sympatia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Subarynek widzianych w okolicach 13, w Krakowie:

- Czarnego WRX'a (STi?, comoor? Niuniek?) jadącego po alejach

 

- SI S.E. skręcającej z ul. Kazimierza Wielkiego w ul. Kronikarza Galla

 

- SI GT zielonego kombiaka, jadącego Al. Kijowską.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA no widzialem widzialem Michale dlatego grzecznie sie cofnalem :D

 

To teraz juz kojarze :) Dzieki za zrobienie miejsca :)

 

no i powiem ze w tych krawatach elegancko w STI i w ciemnych okularkach bajerka jest :lol::lol::lol: office tam masz obok :?:

 

Odwozilem pewna urocza pania ze spotkania do jej firmy (moja firma na bemowie, choc mieszkam w okolicy pulawksiej). Co wiecej, wiem kto mnie wysterowal Honda, ale nie bede robil dymu ;), bo to przelozony osoby, ktora odwozilem ;)

 

ale smiesznie sie zlozylo bo rano czytalem o turbo timerze i zobaczylem rejestracje twa dlatego tak latwo cie rozpoznalem ale salon auto gt tez bo wczesniej jezdzilem carisma i tam sie serwisowalem

 

Najlepszy serwis typu ASO jaki znam :) Z checia bym tam przeglady gwarancyjne STi robil.

 

ale pozwalalem jezdzic tylko niejakiemu Moesowi bo to bardzo porzadny gosc i znawca tematu samochodowego. :mrgreen:

 

Nie znam goscia. Zawsze powierzam auto Adamowi Tuszynskiemu (wspolwlasciciel).

 

P.S.

Jaki motor masz w Skodzie? Pol roku jezdzilem firmowa Octavia RS, a pol roku Octavia 1.8T Elegance kombi i darze te auta wielka sympatia.

 

witaj MICHALE w skodzie mam motor 1,9 TDI 110 kucy.i szczerze powiem ze auto to bardzo mnie zaskakuje na plus jest bardzo wygodne i bardzo zwawe.jezdzi nia glownie moja zona ale czasami jak sobie skodzinke porzycze to wiele frajdy mi dostarcza i wlasciwie wcale nie trzeba jej czipowac :) jedyny mankament to to ze jest zbyt mieka jak na tak niskie zawieszenie wiec na polskich chopkach czasem dolnym spojlerem wali sie w aswalt. ale wlasnie w auto GT doradzili mi amortyzatory firmy KONI plus podniesienie auta o 2 cm i mysle ze bedzie to cacy.no i pali skodzina przy mocnym deptaniu 7 litrow ropy na100 km. :))) po foresterze ktorego musialem tankowac co 2dni za 300 durza przyjemnosc zatankowac skodzine za 190 i jezdzic tydzien :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechales na kawke do SIP u :?: :lol:

 

Heh, do pracy na Bociana :) W sumie całkiem niedaleko od SIP :)

a SIP sie juz przeniusl kolo ikiei czy dalej sie mecza na 29 listopada ?

 

no to ja pozdrawiam Szanowną Dyrekcje, Matta, Charliego, Flippera ..spotkanych..na SIPanej kawce :mrgreen:

 

a salon jest i tu i to.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek w ukryciu wymyka sie z biura, co by do domu na chwile podjechac, a tu dokladnie tym samym miejscu co wczoraj pojawia sie Vert! :) Strach sie bac. P.S. Fajnie pies sie "kolebie" w bagazniku SKody ;)

 

Przy okazji kiwka dla chlopakow w Imprezie STi '05 KNT #### w super kolorze "popielaty metalik", ktorzy dzis ok. 11:30 zawracali pod Szpilka/Szplka/Szparka. Tradycyjne kiwka miala miejsce

 

P.S.

Jezeli chodzi o W-we to Legacom i Foresterom nie macham, bo i tak nigdy mi jeszcze nie odmachali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...