Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla OBK 94-98 w kolorze albo czerwonym albo granatowym :mrgreen:, ktorego spotkalem dzisiaj niedlugo po 15 na matecznym (stalem za nim) Sam jechalem czerwona Impreza 1.8 wagon 8) - wiecie, ze tym samochodem robi sie wiekszosc aut na swiatlach? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników (kierownik plus pasażer) czarnego Leśnika wczoraj na Pięknej w Warszawie (niektóre ulice w Warszawie są piękne). Mimo, że rysopis pasował do niemahających, zamachali zacnie.

Pozdrawiam kierownika niebieskiego SISTI na Marszałkowskiej w ostatni czwartek - a ten dla odmiany kamienną twarz miał.

Pozdrawiam wszytkich antyków na Starej Ochocie (naliczyłem 5!): szary kombi (bardzo antyk), bordowy sedan, jasno niebieski kombi (bardzo antyk), szary kombi, czerwony kombi. Na parkingu strzeżonym na rogu Anielewicza i JP2 stał szary bardzo antyk kombi zdemolowany i bez powietrza w kołach. Niech go ktoś zreanimuje, bo na prawdę ...

Bez ustaku pozdrawiam bombowc e przelatujące Wawelską. Słysze i pozdrowić nie mogę. Może racami będe strzelał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:1

wcale nie :P długie w dzień a długie w nocy to nie to samo :|

p.s. co wieźliście w chłodni :?: :twisted:

 

pozdro dla starego srebrnego Justy za którym podążałem jego młodszym bratem wczoraj po alejach i beżowego Outbaca chyba jakoś '99 widzianego dziś na Wielickiej między TESCO, a Kozłówkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:1

wcale nie :P długie w dzień a długie w nocy to nie to samo :|

p.s. co wieźliście w chłodni :?: :twisted:

nie ściemniaj..1:1..jak będziesz sie upierał to..Ciebie przewieziemy w chłodni :mrgreen: w której wtedy jechały nart 8), kanapa i inne rzeczy które zazwyczaj wozi się w chłodni 8)

 

 

pozdrawiam panią w zielonym leśniku która popełniała makijaż jadąc Kapelanką 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla BaRego i podziękowania za pomoc z linką, tudzież kabelkiem. Wink

 

Pozdrowienia dla BaRego na którego można liczyć i stara się pomagać innym subaro-maniakom. Dzieki wielkie za pomoc BaRy

 

:shock: Jak tak dalej pójdzie, to Bary pojdzie prosto do nieba za dobre uczynki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam dzisiaj ustrzelonych po godz. 18tej:

 

1. kierownika lewostronnego srebrnego kombiwara GT (na angielskich blachach) z ktorym sobie pomachalismy w al. Jerozolimskich przy Rotundzie

 

2. kierownika niebieskiego WRX'a spotkanego na Wybrzezu Szczecinskim (czy jakos tak) w kazdym razie przy zoo :-)

 

3. czarnego Forysia stojacego na Nowogrodzkiej

 

4. czarnego Forysia smigajacego po Modlinskiej

 

5. niebiesko-stalowo-jakiegos :-) Legaca kombi tez na Modlinskiej

 

oj siakis wysyp dzisiaj byl Subarynek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam dzisiaj ustrzelonych po godz. 18tej:

 

 

 

2. kierownika niebieskiego WRX'a spotkanego na Wybrzezu Szczecinskim (czy jakos tak) w kazdym razie przy zoo :-)

 

Dziękuję - wzajemnie :)

 

 

oooo - jak fajnie - daaaaaawno nie udalo mi sie spotkac forumowicza na drodze (oczywiscie za wyjatkiem Pumexa i Krebelki :) )

 

ale chyba ostro wypatrujesz innych, ze miales czas zamrugac przeciwmgielnymi :-) (chyba, ze w WRX'ach wlacznik jest lepiej umieszczony niz w GT :-) )

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrówka dla pana w białej Imprezce kombi - takiej bliźniaczce czerwonej SIPowej, który prawie skasował mi bok maluszka na skręcie z Nowohuckiej w Klimeckiego, dla srebrnego Legasiaka kombi stojącego w korku na Alejach jakoś ok.14 i czarnego GT widzianego chwilę później na 29Listopada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale chyba ostro wypatrujesz innych, ze miales czas zamrugac przeciwmgielnymi :-) (chyba, ze w WRX'ach wlacznik jest lepiej umieszczony niz w GT :-) )

 

Jest umieszczony w miejscu niesprzyjającym mruganiu, ale na tym odcinku (od starzyńskiego do trasy łazienkowskiej) jestem w stanie pełnej gotowości bo widuję tam codziennie sporo "obiektów do pozdrawiania" jak podróżuję do/z pracy.

Ubolewam, że praktycznie wszyscy ignorują moje zaczepki i już przestałem wykazywać jako pierwszy inicjatywę w stosunku do Forysi i Legasiów :( . Wczoraj nawet na Siekierkowskiej zawiodłem się na bliżniaczym WRX'ie (WI88XXA - bez żadnego skrzydełka) kierowanym przez blond kocicę, która pozostała obojetna i zimna na świetlne gesty z mojej strony. Całe szczęście, że dziś swoim odmachnięciem przywróciłeś mi wiarę w Imprezy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym tygodniu pozdrawiam same WRXy i to niebieskie(dziś jeden kole 5tej na Azorach przy pętli autobusowej) i żaden nie odpowiedział bez względu czy mrugałem światłami, awaryjkami jak stali za mną na światłach ani jak pozdrawiałem rączkowską, no i bez względu czy jechałem Forysiem czy Legasiem - kiepska sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kierownika lewostronnego srebrnego kombiwara GT (na angielskich blachach) z ktorym sobie pomachalismy w al. Jerozolimskich przy Rotundzie

 

Ja tez pozdrawiam lewostronnego. Niestety nie mogłem mu zamachać ani zamrugać, bo śmignąłem :) i zdążyłem tylko kątem oka zauważyć lewostroność (markę i model wyczułem trzewiami). Jednak założę działko na niebiesko-żółte race :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...