Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Kierownika czerwonego GT kombi (złote felgi) widzianego dzisiaj około 09:00 na rondzie Jazdy Polskiej (kierunek na Pl. Konstytucji) oraz widzinego chwilę później Kierownika czarnego GT (złote felgi) na rogu Goworka/Puławskiej (kierunek na Rakowiecką).

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego EVO IX widzianego chwilkę przed 16:00 na ul. Odyńca (kierunek na Puławską).

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika czerwonego GT kombi (złote felgi) widzianego dzisiaj około 09:00 na rondzie Jazdy Polskiej (kierunek na Pl. Konstytucji)

 

no takie cudo, to tylko jedno w Wawie - Adamusmax :mrgreen::twisted:

 

Oj, mylisz się! Ostatnio namierzyłem drugiego takiego, tylko felgi od WRX'a i chyba nie miał tuby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika czerwonego GT kombi (złote felgi) widzianego dzisiaj około 09:00 na rondzie Jazdy Polskiej (kierunek na Pl. Konstytucji)

 

no takie cudo, to tylko jedno w Wawie - Adamusmax :mrgreen::twisted:

 

Oj, mylisz się! Ostatnio namierzyłem drugiego takiego, tylko felgi od WRX'a i chyba nie miał tuby :mrgreen:

A tylko Adamusowa sie tak w sloncu blyszczy, mowie Ci :mrgreen:

Dlatego czasem zamiast wjezdzac do garazu parkuje pod blokiem, zeby sasiedzi tez mogli popodziwiac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika czerwonego GT kombi (złote felgi) widzianego dzisiaj około 09:00 na rondzie Jazdy Polskiej (kierunek na Pl. Konstytucji)

 

no takie cudo, to tylko jedno w Wawie - Adamusmax :mrgreen::twisted:

 

Oj, mylisz się! Ostatnio namierzyłem drugiego takiego, tylko felgi od WRX'a i chyba nie miał tuby :mrgreen:

 

:shock: no coś ty? :shock: to jeszcze ktoś odważył się założyć złote felgi do czerwonej turbowanny?

czyli więcej takich... odważnych... i pomysłowych... :mrgreen:

 

PS. muszę być miła, Adaś jutro do pracy po urlopie wraca, a mam do niego kilka spraw :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika czerwonego GT kombi (złote felgi) widzianego dzisiaj około 09:00 na rondzie Jazdy Polskiej (kierunek na Pl. Konstytucji)

 

no takie cudo, to tylko jedno w Wawie - Adamusmax :mrgreen::twisted:

 

Oj, mylisz się! Ostatnio namierzyłem drugiego takiego, tylko felgi od WRX'a i chyba nie miał tuby :mrgreen:

 

:shock: no coś ty? :shock: to jeszcze ktoś odważył się założyć złote felgi do czerwonej turbowanny?

czyli więcej takich... odważnych... i pomysłowych... :mrgreen:

 

PS. muszę być miła, Adaś jutro do pracy po urlopie wraca, a mam do niego kilka spraw :wink: :twisted:

 

Tak, jak widać fantazja w narodzie dalej jest :mrgreen: Namierzony na Wilanowskiej, pisałem gdzieś wcześniej o tym niecodziennym zjawisku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vero napisał/a:

saint napisał/a:

vero napisał/a:

romans napisał/a:

Pozdrowienia dla Kierownika czerwonego GT kombi (złote felgi) widzianego dzisiaj około 09:00 na rondzie Jazdy Polskiej (kierunek na Pl. Konstytucji)

 

 

no takie cudo, to tylko jedno w Wawie - Adamusmax

 

 

Oj, mylisz się! Ostatnio namierzyłem drugiego takiego, tylko felgi od WRX'a i chyba nie miał tuby

 

 

no coś ty? to jeszcze ktoś odważył się założyć złote felgi do czerwonej turbowanny?

czyli więcej takich... odważnych... i pomysłowych...

 

PS. muszę być miła, Adaś jutro do pracy po urlopie wraca, a mam do niego kilka spraw

 

 

Tak, jak widać fantazja w narodzie dalej jest Namierzony na Wilanowskiej, pisałem gdzieś wcześniej o tym niecodziennym zjawisku

 

Ale namieszałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego, zaturbionego Forestera, ktorego widzialem dzisiaj na parkingu we Wroclawskim Parku Biz (takie cos przy Strzegomskiej). Nawet sobie przeparkowalem kolo niego, i chwile po tym zjawil sie ow kierownik, ale nie wiedzialem, czy forumowicz, czy nie i odpuscilem zagadywanie.

Odpozdrawiam =)

 

Bylo chociaz pozdrowic, bo chociaz sie ekstremalnie spieszylem, to miloby bylo poznac forumowicza =)

 

Zauwazylem, ze jak sie zbieralem do wyjscia, to zielona imprezka stala naprzeciw, a jak zszedlem na dol, to juz byla obok i ze 3 gosci stalo nieopodal. Ale ze nikt z nich sie nie odezwal, to trudno bylo okreslic, czy byl wsrod nich wlasciciel =)

 

p.s. parkowalem tylem, wiec swiniacza na tylnym zderzaku widac nie bylo, a u ciebie chyba w ogole nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam =)

 

Bylo chociaz pozdrowic, bo chociaz sie ekstremalnie spieszylem, to miloby bylo poznac forumowicza =)

 

Zauwazylem, ze jak sie zbieralem do wyjscia, to zielona imprezka stala naprzeciw, a jak zszedlem na dol, to juz byla obok i ze 3 gosci stalo nieopodal. Ale ze nikt z nich sie nie odezwal, to trudno bylo okreslic, czy byl wsrod nich wlasciciel =)

 

p.s. parkowalem tylem, wiec swiniacza na tylnym zderzaku widac nie bylo, a u ciebie chyba w ogole nie ma.

 

A dziekowac. :smile:

 

Faktycznie, przeparkowalem, bo mi koledzy na ambicje wejszli, zebym stanal obok. Wlasciciel byl, i to ten, ktory najmniej na wlasciciela wygladal. :wink:

 

Gdybym zauwazyl naklejke, to bym sie odezwal. U mnie faktycznie swiniaka niet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorące jeszcze pozdrowienia dla Pana Policjanta stojącego na rogu

płochocińskiej z modlińską pod wiaduktem ze swoją nowiutką niebieska

zabaweczką BMW K1200 GT.

Fajnie się prezentuje a jak jeszcze nie oznakowana to już wogóle odjazd,

aż miło jak zatrzyma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega kiwka dla Adamusa i rudej wanny w sukni slubnej widzianych na Modlinskiej w niedziele o 12.40 :mrgreen: Machalem ale mnie nie przyuwazyles :razz:

 

raczej to nie bylem ja ale moja turbowanna - w niedziele nie siadalem za kolkiem - brat upalal i i wujo sie do auta dorwal - ja nie bylem w stanie :twisted:;)

 

ale za to rudzielec odpozdrawia ;)

 

saint napisał/a:

namierzyłem kolejny klon Rudej - z dużym wlotem od STi :mrgreen:

 

 

Niestety brakuje jej jednego ważnego składnika z Imprezy GT, turbosprężarki :mrgreen:

 

chciales napisac z super imprezy GT zwanej tez ruda turbo wanna ;)

 

ale za to siedzi juz tam 2,2 ;)

 

poza tym w tej imprezie siedza piekne fotele GT MY97 z Rudej Turbo Wanny

 

 

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny wrx ze skrzydelkiem - lsniacy czystoscia [moj kombiak wygladal przy tej czystosci kosmicznie na brudny - a byl myty wczoraj] - tak czystej bryczki tom w zyyyyyyyyciu nie widzial - stojacego przy szkole podstawowej przy Abramowskiego wczoraj ok 16-tej[obecnie jest tam jakies doskonalenie umyslow]

A tak apropo to tzreba chyba nam wiecej swinek ponaklejac - z boku z tylu z przodu i na dachu bo nie wiadomo czy mozna pozdrawiac piekne panie w naszych subarakach [szczegolnie jak zony nasze z boku filuja - a" dlaczego sie do tej pani usmiechasz ??!!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...