Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki niebieskiego STI kombi WE 11xxx parkującego na Świętokrzyskiej przy kawiarni o 17.00

 

chyba WRX ;)

 

jakoś się zamyśliłem, a to ty?

 

drugi raz sie zamysliles :mrgreen: patrz moj podpis ;)

 

a skąd mogę wiedzieć ile masz samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszłam ja sobie na wieczorny spacerek po okolicy i w przeciągu 40 minut śmignęły 4 gieteki :shock: (możliwe, że 3, bo jednego to już tylko słyszałam - może pobłądził i tak krążył? :roll: :wink: )

czas akcji: dziś po 22.00

miejsce: Ursynów, ulice Belgradzka i KEN

 

bardzo miłe zakończenie dnia, taki koncert, dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszłam ja sobie na wieczorny spacerek po okolicy i w przeciągu 40 minut śmignęły 4 gieteki :shock: (możliwe, że 3, bo jednego to już tylko słyszałam - może pobłądził i tak krążył? :roll: :wink: )

czas akcji: dziś po 22.00

miejsce: Ursynów, ulice Belgradzka i KEN

 

bardzo miłe zakończenie dnia, taki koncert, dzięki :wink:

 

To chyba mnie 4x widziałaś bo przez ok. 2 godziny jeździłem po KEN/Rosoła/Lanciego i ustawiałem mapy :twisted: Odcinek specjalny od galerii Ursynów, 500 prostuj do ronda, prawy 3, 200, P3 nie ciąć ;) Trzeba było machać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Przemqa, którego ostatnio na forum jakoś nie było :shock: i dziś się pojawił.

 

Bardzo mi miło i odpozdrawiam 8).

 

Śmigałem po alpejskich stokach, stąd ta nieobecność. Niestety w Ischgl nie mieli żadnego sensownego podłączenia do netu, stąd moja nieobecność na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Turdziel’aGT, którego spotkałem przed chwilą boczącego pod salonem Merca przy Armii Krajowej

 

So What!, Pozdrawiam pozdrawiam :smile: Szkoda ze dowiedziałem sie tak pozno ale i tak nie omieszkałem sie troszke poboczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mnie 4x widziałaś bo przez ok. 2 godziny jeździłem po KEN/Rosoła/Lanciego i ustawiałem mapy :twisted: Odcinek specjalny od galerii Ursynów, 500 prostuj do ronda, prawy 3, 200, P3 nie ciąć ;) Trzeba było machać!

 

niemozliwe, że to byłeś tylko ty, bo raz był to zielony GT, później granatowy GT z dużym skrzydłem :wink: no chyba, że masz opcję "kameleon" :wink:

a machać nie machałam, bo ledwo zdążyłam Cię usłyszeć, wypatrzeć, a juz znikałeś :evil: pirat! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mnie 4x widziałaś bo przez ok. 2 godziny jeździłem po KEN/Rosoła/Lanciego i ustawiałem mapy :twisted: Odcinek specjalny od galerii Ursynów, 500 prostuj do ronda, prawy 3, 200, P3 nie ciąć ;) Trzeba było machać!

 

niemozliwe, że to byłeś tylko ty, bo raz był to zielony GT, później granatowy GT z dużym skrzydłem :wink: no chyba, że masz opcję "kameleon" :wink:

a machać nie machałam, bo ledwo zdążyłam Cię usłyszeć, wypatrzeć, a juz znikałeś :evil: pirat! :mrgreen:

 

No wiesz... Ciśnienie trzeba sprawdzac na 4 przy dużym obciążeniu ;)

 

Nie dość że kameleon, to jeszcze skrzydło się składa. Jak w Porsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam:

-czarna Impreza '06 GDA .... na hallera

-pana w Legasiu kombi rowniez na hallera (dzialaja halogeny dzialaja ;))

- pana w niebieskim w WRX '06 GD 5891J tez na hallera przy Satlandzie (kiedys tam stawala niebieska impreza kombi, moze wlasciciel auto zmienil? :))

-i bodajze forestera przy nowych ogrodach (GD 3839K)

- jeszcze jednego forka z wiatrakiem na alejach

-forka N\A NPI coś tam coś tam (ktorego kierowca jest ladna pani i mieszka niedaleko mnie :))

-jeszcze ze 2 legasie

wiecej nie pamietam, a powyzsze autka widziane w ciagu niecalej godziny :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam szarego Legasia WB......, mijanego wczoraj przed południem na trasie pomiędzy Błoniem a Sochaczewem - dzięki za przepuszczenie mnie... :smile:

Pozdrawiam rónież widzianych na tej trasie czarnego i wiśniowego Forysia ale czym nowszy model tym bardziej nos w chmurach, cóż... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...