Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Skarżę się na buca w srebrnym WRXie bug eye z naleśnikiem, który nie podjechał do nas (stanął metr dalej...) i oczywiście zignorował moją matkę, która chciała go pozdrowić.

 

Pozdrawiam, pana w OBK, który chyba do teraz się zastanawia, dla czego jakaś kobieta w jakimś niebieskim aucie podjechała do niego na stacji BP, na wylocie z Wrocławia w stronę A4 i powiedziała do niego dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla SJSowej Yarki ktora przemieszczala sie po Gertrudy ok 17.00 (kierownik niezidentyfikowany bo musialam patrzec pod nogi ) i dla kierownika zielonego lesnika ktory to zostawil swoj pojazd na caly dzien na "moim" miejscu parkingowym pod firma a potem potajemnie dal dyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Tych Wszystkich, których jeszcze nie spotkałem na trasie, na Śląsku czy w Polsce :D

Widziecie czerwone legacy kombi II z rejestracja SK XXXXE to Kwasek. Moąna trąbić etc. No chyba, że moją rajdowa Żonka za kierownicą. To nie wolno, strzeżcie się :twisted:

 

Kwasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwasek, jak byś nie mógł wyedukować żony...

 

Ja tak sobie mysle, że to nie kwestia edukacji tylko charakteru. Będe uważał: zamiast trąbienia zajadę drogę, wyjdę z auta i się pięknie pokłonię. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi WY64*** stojącego na strzeżonym przy ul. Żytniej, mario-wrx? :D

 

żonka moja :P pozdrawiamy oboje !!!

 

To ja też się do pozdrowień dołączam bo miałem okazję wczoraj żonkę Twą zauważyć jak w Żytnią dostojnie skręcała. Ja akurat spieszony byłem ale z kumplem i tak się zachwycaliśmy przez dłuższą chwilę (czy żoną czy samochodem wybór należy do Ciebie :lol: )

 

I pozdrówki dla Kombiwarka srebrnego WY ***** dwukrotnie spotkanego ostanimi czasy na Kole.

 

:P:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla (na 99%) Alana widzianego w czwartek na Lubomirskiego przy AE (pierwszy raz nie jestem pewien, ale kilka minut później już na pewno Alan), dla Niuńka który zawitał dziś do SIPu oraz dawida widzianego na Wita Stwosza jak podążał po 15 od AE oraz dla wiśniowego Forysia turbo parkującego na Beliny Prażmowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądało to tak - od strony rakowickiej jechało niebieskie STI, nawróciło tam gdzie jest możliwość na końcu Lubomirskiego na wysokości pawilonu sportowego AE i pojechało w kierunku rakowickiej, po ok. 2-3 minutach znowu podjechało STI ale tym razem byłem już na tyle blisko żeby widzieć kierowcę... znaczy Ciebie :) dlatego nie wiem czy to oba razy byłeś Ty czy ten wcześniej to był ktoś inny, aaa no i zaległe pozdrowienia dla Ciebie z poniedziałku chyba, jak byłeś w SIPie z jakimś pasażerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika czerwonej imprezki wolnossacej przejezdzajacej w godzinach porannych (ok 10) na oczapowskiego w kierunku wet'y (9.03.06) oraz dla kierownika srebrnego forysia NOL91.. czekajacego na skrzyzowaniu warszawskiej z tuwima dzis (17.03) ok godz 11 :) Mowie oczywiscie o Olsztynie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwasek, jak byś nie mógł wyedukować żony...

 

Ja tak sobie mysle, że to nie kwestia edukacji tylko charakteru. Będe uważał: zamiast trąbienia zajadę drogę, wyjdę z auta i się pięknie pokłonię. 8)

 

 

O tak lubie - zawsze uważałem, że na forum są ludzie na poziomie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowników nowiusiekich Legacy Outback (srebrny i grafitowy) przemieszczających ul. Puławską w stronę Piaseczna w okolicach godziny 12:45/13:00. Za srebrnym nawet chwilę się trzymałem tzn. od Rakowieckiej do rozjazdu Piaseczno-Ursynów :wink: Po drodze (Puławska okolice Madalińskiego/Racławickiej) napotkałem też pakującego Outbacka (srebrny - poprzedni model), a potem przy KEN granatowgo Legacy Kombi (również poprzedni model) - oczywiście pozdrawiam kierowników.

Na koniec spotkałem kolejnego Legacy (nowy model) na nie warszawkich numerach parkującego pod Ikeą w Jankach (było około 14:30) - równiez pozdrawiam.

 

Podsumowując był to bardzo udany dzień :wink:

 

RS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...