Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Hogi widziałem wczoraj, że się zasadzałeś na to czarne Ferrari na Anody, ale warunków nie było - pozdrawiam

 

Ganiałem się z nim na Dolince. Doszedłem go tylko raz, na prawym, szerokim wlocie z Dolinki na Rosoła. :P

 

Ależ to Ferrari brzmi... :mrgreen:

 

Warunków nie było, tłumy ludzi, Policja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to chyba ja - jechałem ciemno-niebieskim OBK MY10. Także pozdrawiam . Widziałem konta okiem Subaru i jak był klakson to nawet pomyślałem że może ktoś z "Forum", a że robiłem lewoskręt to byłem zapatrzony na ciężarówkę z naprzeciwka .

 

8) Widzę, że jesteś z Grodziska, więc jest szansa, że na tej trasie się jeszcze spotkamy, bo kursuję tamtędy właściwie codziennie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki srebrnego OBK ze Złą Świnią - niedaleko szkoły na Koncertowej, w czwartek 2 VI po 17:00 i dla miniętego dziś na Rosoła srebrnego GTka ze świnką standardową na lustrze (było szybko, więc kiwka w ostatnim momencie i pewnie już niezauważona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi widziałem wczoraj, że się zasadzałeś na to czarne Ferrari na Anody, ale warunków nie było - pozdrawiam

 

Ganiałem się z nim na Dolince. Doszedłem go tylko raz, na prawym, szerokim wlocie z Dolinki na Rosoła. :P

 

Ależ to Ferrari brzmi... :mrgreen:

 

Warunków nie było, tłumy ludzi, Policja. :wink:

Ja za nim jechalem od Domaniewskiej, BMW 6 się za nim puscila na swiatlach z Walbrzyska, ale kierownik Ferrari zdecydowal że pojedzie gora z pulawskiej na Dolinke i 6 pojechalo prosto ;) pozniej już zobaczylem jak dojechalem do Was na Anody. Brzmi jak zlo, czarne zlo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam, [you] :mrgreen:

 

 

O co chodzi??? Jestem tu nowa, czyżby nicki się zdublowały? Nic z tego nie rozumiem, ale dziękuję za pozdrowionka :).

 

Ja też nie rozumiem :?: :D:mrgreen: tym bardziej, że od 3m dzieli mnie jakieś 700 km - coś chyba się komuś pobzdrykało z cytatami i się zrobił galimatias.

 

Nick raczej się nie powtórzył - nie sądze by algorytm forum na to pozwolił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam chyba DJK widzianego na S1 w Tychach koło Straży po południu, ale za chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć którego dnia. Chyba poniedziałek. :mrgreen:

 

 

Si, to mogłem być ja, zasuwałem na Bielsko, będę tam teraz częstszym gościem 8)

Pzdr.

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam, [you] :mrgreen:

 

 

O co chodzi??? Jestem tu nowa, czyżby nicki się zdublowały? Nic z tego nie rozumiem, ale dziękuję za pozdrowionka :).

 

 

widoczni nick to funkcja you, pokazuje login osoby przeglądającej forum -musi być zalogowana. Wyloguj się to zobaczysz jak to wygląda.

Taki głupi żart, co chwila komuś na forum to przychodzi do głowy. Sam się kiedyś nabrałem więc nie przepadam za tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam, [you] :mrgreen:

 

 

O co chodzi??? Jestem tu nowa, czyżby nicki się zdublowały? Nic z tego nie rozumiem, ale dziękuję za pozdrowionka :).

 

 

widoczni nick to funkcja you, pokazuje login osoby przeglądającej forum -musi być zalogowana. Wyloguj się to zobaczysz jak to wygląda.

Taki głupi żart, co chwila komuś na forum to przychodzi do głowy. Sam się kiedyś nabrałem więc nie przepadam za tym.

 

 

Dzięki za info :!: - faktycznie - wylogowałem się i zobaczyłem o co chodzi; tak mi to wygląda, że to Vasquez - ten specjalista od wiochy :D to zamącił chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam, [you] :mrgreen:

 

 

O co chodzi??? Jestem tu nowa, czyżby nicki się zdublowały? Nic z tego nie rozumiem, ale dziękuję za pozdrowionka :).

 

 

widoczni nick to funkcja you, pokazuje login osoby przeglądającej forum -musi być zalogowana. Wyloguj się to zobaczysz jak to wygląda.

Taki głupi żart, co chwila komuś na forum to przychodzi do głowy. Sam się kiedyś nabrałem więc nie przepadam za tym.

 

 

Dzięki za info :!: - faktycznie - wylogowałem się i zobaczyłem o co chodzi; tak mi to wygląda, że to Vasquez - ten specjalista od wiochy :D to zamącił chyba.

 

 

No to nas porobił w bambuko :P w sumie był gdzieś wątek o tym że każdy widzi swój login ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to chyba ja - jechałem ciemno-niebieskim OBK MY10. Także pozdrawiam . Widziałem konta okiem Subaru i jak był klakson to nawet pomyślałem że może ktoś z "Forum", a że robiłem lewoskręt to byłem zapatrzony na ciężarówkę z naprzeciwka .

 

8) Widzę, że jesteś z Grodziska, więc jest szansa, że na tej trasie się jeszcze spotkamy, bo kursuję tamtędy właściwie codziennie :idea:

 

Pewnie tak. Praktycznie codzienne pojawiam się na tej trasie. Będę bardziej czujny na pozdrowienia :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...