Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a ja pozdrawiam mojego gieteka po tygodniowej rozlace zwiazanej z urlopem :D noi dla Roba spotkanego dzis na modzelewskiego w drodze do pracy ;)))) a patrzyles sie jakbys nie mogl poznac

heheh pozdro pozdro patrzyłem z niedowierzaniem bo pierwszy raz cię spotkałem nie umawiając się z tobą :) pozdro też dla oświnionego forka który turlał się za mną tuż po 9 na ślimaku nad puławską w stronę galmoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna pora, by pojawic sie w pracy Ygrek :D:P

 

ROFL :mrgreen:

Pozdrawiam również (zaznaczyłem teren tymi malutkimi przegazówkami) :twisted:

 

A tak wogóle, gdzie Twój GT'czek :?: Zmieniłaś miejscówke czy masz slocik pod fabryka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę w black WRX kombi, WGR 4t z Niepodległości / Racławicka - pozdrawiam, ja.
Pozdrawiam kierownika czarnego WRXa kombi, widzianego wczoraj około godziny 16.20 na puławskiej. Jechałem srebrnym golfem a kierownik czujnie zauważył świnkę, pozdrowił i pojechał dalej. 8)

 

Ale seria :mrgreen::)

 

kapic1 na świnki to ja wyczulony jestem 8). Odpozdrawiam.

piciu odpozdrawiam w imieniu swoim i pasażerki. Widzę że robisz w tej samej branży :wink:

 

Pzdr

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Panią Anitę Werner, którą spotkałem wczoraj koło godz. 19 koło Centralnego. Prowadziła srebrnego (albo szampańskiego) Forka N/A MY07 :wink:

 

I pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika srebrnego GTka, który zatrąbił na mnie i zamachał jak szedłem po pasach z plecakiem z naszytą świnką. Banacha/ Żwirki i Wigury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna pora, by pojawic sie w pracy Ygrek :D:P

 

ROFL :mrgreen:

Pozdrawiam również (zaznaczyłem teren tymi malutkimi przegazówkami) :twisted:

 

A tak wogóle, gdzie Twój GT'czek :?: Zmieniłaś miejscówke czy masz slocik pod fabryka ?

one zawsze są takie 'malutkie' :P

Mój Gietuś ma miejscówkę na Orlenie. Niestety zaparkowanie w pobliżu fabryki w godzinach 8-9 graniczy z cudem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego srebrnego STi TJE #####, który wyjeżdzał z Porsche Centrum Poznań - dzisiaj - około 18:15. Byłem 'inkoguto', więc machnąłem - ale bez "zwrotnej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...