Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mnie dzisiaj żonę zaatakował w Markach z jakiejś elki? :lol::mrgreen: blackdogwwl?

 

Dokładnie to ja :oops: :roll: żebym miał CB w L-ce to bym dziewczynom wytłumaczył kto je zaczepia i podrywa :wink: Pozdrawiam raz jeszcze :) Fotkę też Subarakowi strzeliłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora więc chyba założyć nowy temat w Spotkaniach Forumowych. Tytuł mocno roboczy: "Mikro spot sławinkowski" :mrgreen:. Jako miejsce pierwszego spotkania proponuję Stokrotkę na Willowej lub parking pod Skansenem :).

 

Świetny pomysł, jeśli chodzi o termin to do dogadania a jeśli chodzi o miejsce to może być parking przy skansenie ( mam 200m)

 

Może na pocztę na Skalistej będziesz miał bliżej? :P. Namawiaj panie i możemy się spotkać.

 

 

Panowie... Takie lenistwo? :P ja mam 2,5 km ale chętnie się przejadę :D każdy powód dobry :mrgreen:

ode mnie na skalistą będzie z 700m więc mogę się poświęcić i przejechać ten kawałek:)jeżeli skalista nie odpowiada to może być zarówno parking pod stokrotką jak i parking pod skansenem. do czwartku jestem w Lublinie więc do tego czasu praktycznie każdy termin mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika czarnej imprezy dzisiaj koło 14:00 na wisłostradzie!

Odpozdrawiam. Żeś mnie w tunelu wydechem zaatakował :mrgreen:

 

Dodatkowo pozdrowienia dla czarnego Buga WRX z dużym skrzydłem, z którym nieco wcześniej podróżowałem od Powśińskiej po Ludną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora więc chyba założyć nowy temat w Spotkaniach Forumowych. Tytuł mocno roboczy: "Mikro spot sławinkowski" :mrgreen:. Jako miejsce pierwszego spotkania proponuję Stokrotkę na Willowej lub parking pod Skansenem :).

 

Świetny pomysł, jeśli chodzi o termin to do dogadania a jeśli chodzi o miejsce to może być parking przy skansenie ( mam 200m)

 

Może na pocztę na Skalistej będziesz miał bliżej? :P. Namawiaj panie i możemy się spotkać.

 

 

Panowie... Takie lenistwo? :P ja mam 2,5 km ale chętnie się przejadę :D każdy powód dobry :mrgreen:

ode mnie na skalistą będzie z 700m więc mogę się poświęcić i przejechać ten kawałek:)jeżeli skalista nie odpowiada to może być zarówno parking pod stokrotką jak i parking pod skansenem. do czwartku jestem w Lublinie więc do tego czasu praktycznie każdy termin mi pasuje.

 

 

No.............. i założyli Lubelskie Koło Przyjaciół Subaru - oddział Sławinek :twisted::twisted::twisted:

 

Dobrze , że nie "gospodyń miejskich"; zamiast dzielić trzeba się łączyć (się) - na "Lublin Spoty" wszystko opisane jak na dłoni - kiedy, gdzie, kto (i z kim :P ) Jak będziecie takie krótkie odcinki fundowali Waszym wozidłom, to z czasem oszczędności wynikające z małych dystansów zmienią się w wydatki na czyszczenie silników z niespalonego paliwa :mrgreen:

 

Mimo to, pozdrawiam "rozłamowców" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, jaki tam odłam :wink:. Ja z Wami przecież chętnie, choć na piwo jeszcze nigdy nie dotarłem, a karty tylko z perspektywy kibica. A jeśli mowa o Frakcji Sławinek to Twoją żonę też zapraszamy; w końcu na Sławinku pracuje :). A jako kontrpropozycja to może Frakcja Motycz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, A jeśli mowa o Frakcji Sławinek to Twoją żonę też zapraszamy; w końcu na Sławinku pracuje :).

 

To wygląda na to że się minęłam z szanowną Małżonką na warszawskiej chyba w środę rano :) taka sympatyczna blondynka w Forku jak z profilowego zdjęcia Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na to że się minęłam z szanowną Małżonką na warszawskiej chyba w środę rano :) taka sympatyczna blondynka w Forku jak z profilowego zdjęcia Q?

 

 

hmmm, kobieta zmienną jest, ale żeby aż tak? :roll: rano wychodziła z domu jako brunetka, tak też wróciła z pracy...

 

A w międzyczasie jako blondynka w forku z profilowego zdjęcia :?: Kruca Bomba :!: :!: :!: muszę przeprowadzić dochodzenie :twisted: Jeżeli znasz więcej okoliczności tego dziwnego zdarzenia proszę na PW :wink:

 

Jak to dobrze czasem "wsadzić kij w mrowisko" - człowiek takich rzeczy się dowiaduje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarną Imprezę STI (lanos) GSP xxxx widzianą na drodze 7 na odcinku Ostróda-Elbląg ok. 10-11 godz, srebrną Imprezę WRX też na tym odcinku 13-15 godz., oraz czarnego Outbacka i Forka widzianych w Elblągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowców wszystkich Subaru spotkanych w okolicach Rajdu Lotos, a w szczególności kierowcę srebrnego Forestera MY'10, chyba bez świniacza, który mi machnął a ja zaspałem z odmachnięciem :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego Forka widzianego wczoraj ok. 17 w KJ przy Lidlu. Kiwki były. Ładny lakier

 

Odpozdrawiam. Czasem tu lidluję ;-) Świnki na lustrze Twojego legacka nie dostrzegłem, ale to 555 na szybie już tak :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...