Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy dalej dyskutować pod warunkiem, że:

1. Jesteś pediatrą i/lub osobą kompetentną w sprawie wożenia noworodków taczką,

Zasięgałem opinii specjalnie u kilku nie związanych z sobą specjalistów.

 

2. Znasz moje okolice, znaczy się drogi a raczej dziury i/lub masz u siebie Teina albo inne bardzo twarde zawieszenie

 

Mieszkam pod poznaniem, gdzie nie ma utwardzonej drogi. Z poznania do domu mam wszystkie prawie możliwe nawierzchnie.

 

3. Masz przelotke 3 cala lub 2,5 i to przelotka taka prawdziwa a nie głośny backbox
Pochwal się jeszcze ile masz mocy i zdjęcia dorzuć może w końcu ktoś Ci pozazdrości.

 

Bo jeśli swoje zdanie (że wypisuję bzdury) opierasz na tym, że własne dziecko krzywdziłeś wożąc je w twardym i głośnym samochodzie - to jest to tylko i wyłącznie twój problem

Mam w domu kilka aut po całkowite dupowozy kończąc na mojej justynie, której brakuje tylko klatki...

Dodam jeszcze tylko tyle, że mały poza subaru nie chce innym autem jeździć :!:

Zapisz się na forum szkody może ktoś tam uwierzy w te bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz problem (a takowy chyba gdzieś jednak jest). Napisałem na początku, po co dokupowuje samochód. Ty mi wyjeżdżasz z jakimś wymiękaniem i że piszę kompletne bzdury. Sry, ale nie pamiętam byśmy się jakoś znali czy choć trochę czasu ze sobą spędzili byś mógł wobec mnie tak kategoryczne sądy wygłaszać. Fajnie, że popytałeś niezwiązanych ze sobą specjalistów ( JAAASNE :mrgreen: ), mój sztab specjalistów jednak obala kompetencje twoich specjalistów.

 

Szkoda, że nie masz utwardzonej drogi koło domu. Mocno ci współczuje :mrgreen: Nie zmienia to jednak faktu, że nie wiesz jakie są drogi koło mnie. Zresztą pozwól, że zaufam bardziej mojej d.u.p.i.e, która powoli odmawia posłuszeństwa na moim wypasionym extra TEIN'ie (TEIN TEIN TEIN - ale się dowartościowuje :cool: :lol: ).

 

Mam więcej mocy niż ty :mrgreen: to oczywiście żart, bo sądząc po twojej wypowiedzi

Mam w domu kilka aut po całkowite dupowozy kończąc na mojej justynie, której brakuje tylko klatki...
to chyba jednak nie ja jestem tym, który się tutaj dowartościowuje ;) Ja wymieniłem Teina i 3 cale przelot jako argument na zerowy komfort podróżowania i z tego płynące negatywne odczucia dla bobaska.

 

Mnie rodzice kiedyś też zawsze musieli starą Warszawą po Gliwicach wozić bym zasnął - ja jednak wolę moje dziecko wozić i nosić na poduszkach niż testować na nim :)

 

Zapisz się na forum szkody może ktoś tam uwierzy w te bzdury.
- to zabolało :( chociaż w sumie masz rację - wiesz jak zabłysnę na forum Skody posiadając też Subaru Imprezę WRC? :lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam pod poznaniem. Z poznania do domu .

Synku, jak bym beła z Poznania to bym ci nakopała do dupy.

 

mamusia

 

[ Dodano: Sro Sty 20, 2010 2:30 pm ]

Mieszkam pod poznaniem. Z poznania do domu .

Synku, jak bym beła z Poznania to bym Ci nakopała do dupy.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pani, Panienko, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Żono i wszystkie inne kobiety

 

 

Jeżeli sadzisz, ze jesteś gruba, to najprawdopodobniej jesteś gruba. Nie zadawaj mi takich pytań, odmawiam odpowiedzi

Jeżeli czegoś chcesz, to wystarczy o to poprosić. Postawmy sprawę jasno: jesteśmy prości. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed naszym nosem tez nie działają. Po prostu powiedz czego chcesz

Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw się, ze otrzymasz odpowiedź, której raczej nie chciałaś usłyszeć

My jesteśmy PROŚCI. Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na myśli nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, ze nie ma na stole chleba. Nie ma tu żadnych niedomówień czy żalu.My jesteśmy naprawdę prości

My jesteśmy PROSCI. Nie ma sensu pytać mnie o czym myślę, bo przez 96.5 % czasu myślę o seksie. I nie, nie jesteśmy opętani. To po prostu nam się najbardziej podoba. Jesteśmy PROSCI

Czasem nie myślę o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego. Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów

Piątek/sobota/niedziela =żarcie =kumple =piłka nożna w telewizji piwo =tragiczne maniery. To cos takiego jak księżyc w pełni. Nie do uniknięcia

Zakupy nam się nie podobają, i ja nigdy nie będę ich lubić

Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wyglądać doskonale. Przysięgam

Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz to szantaż. Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony

Większość mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jesteśmy prości. Skąd ci przychodzi do głowy pomyśl, ze pomogę ci wybrać z twoich 30 par, te która najlepiej pasuje

Proste odpowiedzi jak TAK i NIE są doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie

Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego rozwiązaniu. Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoja przyjaciółką

Ból głowy, który trwa 17 miesięcy, to nie ból głowy. Idź do lekarza

Jeżeli powiem cos, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, ze będziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, wiedz ze mam na myśli to drugie

Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorów. Śliwka to owoc a nie kolor

I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak się to pisze?

Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my również

Jeżeli cię pytam co się stało a ty odpowiadasz "Nic" , wtedy ci wierze i jestem przekonany ze wszystko jest w porządku

Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Możesz być pewna, ze gdybym cię nie kochał, nie byłbym z tobą

Reguła podstawowa w przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej czegokolwiek : Weź to co najprostsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam wziąć krótki urlop. Uzmysłowiłam sobie jednak, że przecie wszystko już wykorzystałam. Ba! chyba nawet zalegam szefowi

dzień lub dwa. Pomyślałam, że chyba najszybciej zmiękczę bossowe serce, gdy zrobię coś tak głupiego, że ten zacznie się na de mną litować!

No, bo przemęczona jestem, przepracowana...zaczyna mi odbijać. Samo życie...

Następnego dnia przyszłam trochę wcześniej do pracy.

Rozejrzałam się dookoła...

MAM! Odbiłam się od podłogi i poszybowałam w kierunku żyrandola; złapałam go mocno... i wiszę!

Wchodzi kolega z biurka obok - i rozdziawia gębę patrząc na mnie

(on ma taki jakiś drewniany wzrok!)

- Ciiiii - szepczę konspiracyjnie - rżnę psychola, bo chcę kilka dni wolnego od starego. Gram żarówę(!), rozumiesz?

Kilka sekund później wchodzi szef. Już od progu huczy swoim basem, co ja tam robię u góry. - Ja jestem żarówka! - wypiszczałam.

- No co ty? Chyba cię coś straszy! Weź lepiej kilka dni wolnego i jedź się gdzieś przewietrzyć.

Wdzięcznie sfrunęłam na podłogę i zaczynam się pakować. Ale kątem oka widzę, że kolega też zaczyna się pakować...!

A gdy szef zainteresowany pyta go: "a pan to dokąd"

- kolega odpowiada:

- No do domu... przecież po ciemku nie będę pracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co może być gorszego od kamyczka w bucie?

- Ziarenko piasku w prezerwatywie.

 

Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham wypić.

 

Adam i Ewa spacerują po raju

- Adam, kochasz mnie?

- A kogo mam kochać...

 

Dlaczego huragany dostają imiona kobiet?

- Bo najpierw są cieple i wilgotne, a pozniej zabierają domy i samochody.

 

Dialog

- Ożenisz się ze mną?

- Nie.

- To złaź!

 

Kolega dzwoni do kolegi:

- Wpadaj do mnie, są dwie znajome, zabawimy sie!!

- ładne???

- Wypijemy, będzie ok...

 

Przychodzi gruba baba do lekarza. Lekarz pyta:

- Bierze pani te tabletki na odchudzanie?

- Tak, biorę.

- A ile?

- Ile, ile... Aż się najem!!

 

- Kochanie,gdzie byłeś?

- Biegłem.

- A czemu koszulka sucha, a majtki mokre?

- Bo nie dobiegłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne video z burakami w maluchu

 

Bo ja wiem czy z takimi "burakami" :roll:. Zerknąłem na ich stronkę www.jasienieprzyznaje.pl (hehe- smieszna nazwa swoją drogą) i jest kilka filmików gdzie bawią się "malaczami" (chociaż nie tylko) na szutrach, torach itd. Poza tym mały Fiacik jakoś zawsze wzbudzał moją sympatię :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...