Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

81120479845003294635.jpg

 

Wiesz co ... to moze miec przyszlosc, zobacz, chcesz coby ktos namalowal Ci portret... siedzisz, czekasz, nie mozesz ise ruszac, tamto siamto, w razie poprawki proces dosyc dlugi ....

 

A tak, kupujesz fajne auto (oczywiscie na firme i w tym przypadku faktycznie ono zarabia), bierzesz delikwenta, 5 minut i gotowe.

 

same plusy

 

moze nawet dotacje z UE dostaniesz za innowacyjnosc (plus dodatkowe miejsca pracy dla tapeto-nakladacza i medyka)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa Elżbieta i papież zorganizowali wielkie charytatywne wydarzenie. Stojąc na scenie obok siebie królowa nagle obraca się do papieża i mówi:

- Robiliśmy już takie imprezy wiele razy. Co powiesz na mały zakład, żeby trochę sobie urozmaicić czas? Jestem pewna, że każdy Brytyjczyk wpadnie w euforię jeśli wykonam tylko jeden ruch ręką.

Papież się zgadza, królowa macha do wszystkich zgromadzonych. Szlacheckie powitanie sprawia, że cała brytyjska publiczność szaleje.

Papież, nie chcąc być gorszym od kogoś, kto nosi brzydszą sukienkę od niego mówi do Elżbiety:

- Słuchaj, Elu, to było świetne, ale co powiesz na jeszcze jeden zakład? Stawiam cały mój watykański majątek. Jestem w stanie sprawić, że jednym kiwnięciem głowy sprawię, że każdy Irlandczyk na tej imprezie zacznie szaleć z radości. Ale nie chwilowo. Ta radość będzie trwała miesiącami i będą o niej mówili przez lata.

Królowa, sceptycznie nastawiona mówi, że chętnie to zobaczy.

 

I wtedy papież przywalił jej z bani....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...