Skocz do zawartości

Subaru WRX


volki

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie przegryzalem sie juz przez unichipa,smt pod kontem swojej s2 na korzysc tego drugiego .. ogolnie wszyscy chawla smt a unichipa duzo osob nie poleca (sa problemy z wystrojeniem ) . ogolnie nie chce z wrx robic jakiejs super rakiety .

bedzie na to czas jak zakupie sti bo to jest moj docelowy samochod ..

ps. w vtg u Grzecia robil ktos jakiegos wrx lub sti ?

bo jest to dla mnie jedna z najlepszych firm warszawskich i jak robia tam takie rzeczy to napewno do niego pojade ( moje a4 zrbione przez grzesia 3 lata temu chula jak szalone i nic sie nie wali , niestety s2 nie chcial robic :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w vtg u Grzecia robil ktos jakiegos wrx lub sti ?

Robil :arrow: czarne STi z Lodzi.

 

Robili też srebrnego Wrx. Oba auta na unichipie. Czarne jeździ bez scen chyba, ale srebrne miało jakieś nieciekawe historie z silnikiem. Coś było na ten temat na forum. Ale nie znam dokładnie historii tak więc lepiej nie rozsiewać plotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robili też srebrnego Wrx. Oba auta na unichipie. Czarne jeździ bez scen chyba, ale srebrne miało jakieś nieciekawe historie z silnikiem. Coś było na ten temat na forum. Ale nie znam dokładnie historii tak więc lepiej nie rozsiewać plotek.

 

Fakt.

Tez nie chce rozsiewac plotek ale w pewnym sensie jest w tym jakies przeslanie dla Volkiego :) :

w seryjnym (tylko z Uni) WRXie 270 km i 305 Nm moze okazac sie za duzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robili też srebrnego Wrx. Oba auta na unichipie. Czarne jeździ bez scen chyba, ale srebrne miało jakieś nieciekawe historie z silnikiem. Coś było na ten temat na forum. Ale nie znam dokładnie historii tak więc lepiej nie rozsiewać plotek.

 

Fakt.

Tez nie chce rozsiewac plotek ale w pewnym sensie jest w tym jakies przeslanie dla Volkiego :) :

w seryjnym (tylko z Uni) WRXie 270 km i 305 Nm moze okazac sie za duzo...

 

...ale nie musi, ja mam 270KM i 350Nm i nic się nie dzieje(bebechy oczywiście seryjne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale nie musi, ja mam 270KM i 350Nm i nic się nie dzieje(bebechy oczywiście seryjne)

Zgadza sie, dlatego napisalem "moze".

 

Ale zgaduje, ze u Ciebie to 270km/350Nm nie wynika tylko z Uni (a raczej remapa ecuteka o ile dobrze kojarze?).

Pompa, dolot, wydech, moze IC wydajnieszy...? Moze wtryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak remap ecuteka, do tego kpl. wydech devila z up-pipe i down-pipe. Pompa, dolot, ic, wtryski - wszystko seria.

Ten srebrny z vtg też miał wydech zmieniany. Tak więc różnica tylko polega na rodzaju strojenia.

Generalnie wykres nie powala, 300Nm pojawia się w okolicach 4000 obr.

U mnie przy 3150 jest już 320Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak remap ecuteka, do tego kpl. wydech devila z up-pipe i down-pipe. Pompa, dolot, ic, wtryski - wszystko seria.

Ten srebrny z vtg też miał wydech zmieniany. Tak więc różnica tylko polega na rodzaju strojenia.

Generalnie wykres nie powala, 300Nm pojawia się w okolicach 4000 obr.

U mnie przy 3150 jest już 320Nm

Swietny wynik w takim razie! Pozazdroscic tylko!

Teraz to juz naprawde nie wiem co wybrac: remap/uni/smt6 :?

 

Mierzyles samochod na hamowni czy te dane pochodza z szacunkow DeltaDash?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinJ

mozesz napisac jaki byl koszt tej przerobki ?

Na stronie Ecutek PL mozesz zobaczyc ile kosztuja zestawy.

Jesli chodzi o samo strojenie to nic nie jest tam napisane ale podejrzewam, ze korzystniej wyjdzie zrobic np. wydech na wlasna reke, a dopiero potem pojechac na samo strojenie.

 

Strojenie GT kosztuje okolo 3500zl. Wiec WRX nie bedzie znacznie sie roznil chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obilo mi sie o uszy, ze w Kocarze tez ma byc.

:shock: :shock:

No prosze! Ale mnie zaskoczyles! Mam nadzieje, ze to prawda!

Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas w swojej nowej siedzibie Kocar.

 

Kiedys na tej stronie w opisie Kocaru bylo info o nowej siedzibie oraz wzmianka o planowanej hamowni 4x4. Czy cos sie zmienilo itp. nie wiem, niemniej jednak sadze, ze jezeli faktycznie dorobia sie takiego wynalazku, to nie beda trzymac tego w tajemnicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obilo mi sie o uszy, ze w Kocarze tez ma byc.

:shock: :shock:

No prosze! Ale mnie zaskoczyles! Mam nadzieje, ze to prawda!

Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas w swojej nowej siedzibie Kocar.

 

Kiedys na tej stronie w opisie Kocaru bylo info o nowej siedzibie oraz wzmianka o planowanej hamowni 4x4. Czy cos sie zmienilo itp. nie wiem, niemniej jednak sadze, ze jezeli faktycznie dorobia sie takiego wynalazku, to nie beda trzymac tego w tajemnicy....

 

Tak, przymiarki do hamowni są bardzo poważne, ale jescze chyba to troche potrwa, bo to ma być jakaś "kosmiczna" hamownia, z mocowaniem bezpośrednio do piasty koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosimy wykres :D .

 

pzdr,

abt

 

Mam tylko na papierze, na razie nie mam gdzie zeskanować.

 

Scooby, co do robienia wydechu gdzie indziej to chyba się nie opłaca, no chyba że chcesz jakiś wyspawany pod auto, robi takie np. Eltec, wychodzi taniej, a jakość niezła. Jeśli myślisz o supersprincie czy devilu, to ceny Ecutek ma niezłe. Ja za cały wydech Devila bez up-pipe zapłaciłem 4100, gdzie indziej ceny były podobne (albo wyższe) a tu juz masz wliczony montaż w cenę. Generalnie to dosyć drogie jest właśnie samo strojenie, ale narzedzia do strojenia też podobno do tanich nie należą.

 

edit

Na strojenie Gt mają jakąś promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak glosny jest twoj tlumik bo szczeze powiem ze w s2 dobija mnie ten dzwiek ( troche za glosno ( co prawda mam 3 cale z jednym srodkowym tlumikiem ) ale i tak jest za glosno .

 

moze dlatego ze na razie duzo s2 jezdze i juz znudzilo mi sie to burczenie ..

 

bez robienia wydechu ile mozna wycisnac samym epromem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są hamownie 4x4 w polsce??

Czy może ktoś wie czy będzie takowa w krakowie??

 

Najciemniej pod latarnia, co?

 

Przeciez w Krakowie jest hamownia 4x4 - V-TECH na ul. Biezanowskiej, czy jakos tak.

 

Procz tego hamownie 4x4, o ktorych wiem sa:

- Sulejowoek k/W-wy, firma VTG/Chiptronic

- Wroclaw - nie pamietam nazwy

- Radom - tez nie pamietam nazwy.

 

Kilka razy mierzylem auto w VTG i V-techu i polecam obie hamownie. Godna uwagi jeszcze szczegolnie hamownie VTG, gdyz jest to hamownia obciazeniowa. Nie wiem, czy w Krakowie juz tez sa hamulce elektrowirowe, bo jak kiedys mierzylem auto, to byla to hamownia inercyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mierzylem sie wlasnie w vtechu

 

http://156.17.48.14/~volki/inne/volki/moje%20filmiki/hamownia%20vtech%20s2/hamownia%20s2%202.mpg

 

http://156.17.48.14/~volki/inne/volki/moje%20filmiki/hamownia%20vtech%20s2/hamownia%20s2%20tyl.mpg

 

to sa filmiki z hamowania w vtechu

 

a tu fotki mojej pierwszej s2 hamowanej w jetronicu we Wroclawiu

 

http://156.17.48.14/~volki/inne/volki/Fotki/hamownia%20jetronic/

 

subarynke jak dostane tez zmierze przed i po modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak glosny jest twoj tlumik bo szczeze powiem ze w s2 dobija mnie ten dzwiek ( troche za glosno ( co prawda mam 3 cale z jednym srodkowym tlumikiem ) ale i tak jest za glosno .

 

Hałas jest znośny, ale ja mam 2,5 cala. 3 cale są sporo głośniejsze. Mi osobiście hałas nie przeszkadza.

 

bez robienia wydechu ile mozna wycisnac samym epromem ?

 

Pisałem wyżej, pewniew okolicy 240KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...