Skocz do zawartości

Pracy szukam :)


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś przypadkiem prowadzi jakąś firmę budowlaną, albo jakieś biuro projektowe (konstrukcyjne albo architektoniczne) i szuka pracownika (albo zna kogoś kto szuka) to właśnie jego poszukiwania dobiegły końca. :mrgreen:

wypisze od myślników żeby było ładnie i czytelnie:

- student prawie czwartego roku budownictwa na Polibudzie Lubelskiej (same piątki w indeksie :wink: ), prawie :wink: zaczęta praca inżynierska, będzie ona z żelbetu albo ze stali

- doświadczenie niewielkie, ale całe całe życie staram się pomagać ojcu bo on właśnie prowadzi firmę projektową (domki jednorodzinne), więc często coś rysuję, piszę, liczę, albo plątam się gdzieś po budowach

- praca może być gdziekolwiek, byle tylko od października dojechać1-2 razy w tygodniu do Lublina

- znajomość AutoCada, MathCada i jakichś jeszcze innych programów

- chciałbym mieć tą robotę wpisaną do książki praktyk, ale nie wiem od kiedy, bo jeszcze nie chcą mi jej dać :(

 

Jakby ktoś coś wiedział to niech da znać :) (jakiś stadion na euro może ktoś buduje? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczenie niewielkie, coś rysuję, , plątam się gdziekolwiek, byle tylko - chciałbym mieć robotę bo nie chcą mi jej dać :(

 

Skróciłam Twoje CV do niezbendnego minima. Bedze Ci Łatwiej.

 

mamusia

łaaaaa popłakałem sie normalnie heheeh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę praktyki zawodowej powinienneś dostać w dowolnym momencie - ważne że pracujesz - nie musisz mieć dyplomu - wystarczy indeks.

A jak chcesz popracować przy stadionie na euro to zostań w Lublinie - niedługo ruszy tam budowa kompleksu, który miałby obsługiwać którąś z reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z mogę polecić adam.stra, to naprawdę dobry chłopak jest i nie będziecie Nim zawiedzeni :wink:

 

dzięki radekku :oops::oops:

zrobię niedługo fotkę jednego domku, bo w papierach nie mogę się odnaleźć :roll:

pooglądasz sobie i pomyślisz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęta praca inżynierska, będzie ona z żelbetu albo ze stali

to bardzo ciezka bedzie :mrgreen:

Chłopak ma kasę, to wynajmie sobie dźwig i mu przewiozą. Teraz to już prace można robić ze wszystkiego, kwestia tylko czy cię na to stać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...