Skocz do zawartości

Wymiana Przegubu i niespodziwane atrakcje :(


Draupnir88

Rekomendowane odpowiedzi

Po dogłębniejszych spostrzeżeniach jest tak:

Gdy wszystko jest zimne tzn poranny rozruch. Stuka i w lewo i w prawo i na wprost. Powoli w miarę nagrzewania ucicha. Co ciekawe ,że jak się ruszy bardziej mocno to też nie stuka.

Jak już się wszystko ponagrzewa (kilka km) to stukanie znika całkowicie.

Niewiem co to może być ,ale powoli wydaje misie ,że to nie przegub. Tylko co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to być łożysko?

Bo coś zaczęło delikatnie szumieć (po testowaniu Vmax) i wydaje misie ,że to właśnie łożysko. I może dodatkowo przed nagrzaniem łożysko stukocze. niewiem ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

temat umarł czas na odkopanie, moje pytanko w aucie odczulem ze zaczelo mi cos stukac w lewym tylnym kole przy predkosciach 5-10 km/h bardzo sie nei przejmowalem, troche sie pozniej nasililo, no i postanowailem to naprawic. Czyli zaczac od tego co to moze byc, podnioslem auto wrzucilem bieg nicnie slychac, zdjałem koło nic nie czułem niepokojacego, założyłem koło objawy praktycznie ustały moze minimalne. Po świetach wybiorę sie do serwisu, chyba zeby stwierdzic czy to przeguby trzeba to rozebrac, a jesli juz rozebrac to bede chciał w miare szybko to naprawić. Moje pytanie gdzię w razie czego mogę dostać takie cudo, rozumiem ze cena wacha sie 200-350 zl w ASO LUBLIN?? Jaki moze byc czas oczekiwania na taka cześć. Troche mnie martwi to że auto jest to subara sti p1 rok okolo 99, czy ciezko dostac czesci do tego?:) z gory dzieki i wrazie co priv.

 

-- N gru 18, 2011 12:22 am --

 

jezus maria!! gdzie mam szukac odpowiedzi? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...