Skocz do zawartości

dystanse do WRX-a?????


kg555

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko dotyczące zamontowania dystansów do mojego WRX-a. Czy można założyć takie dystanse w aucie 4x4 tylko na jedną oś?? Konkretnie na tył bo coś wpadają do środka i nie za ładnie to wygląda. Ma ktoś może doświadczenie w tej sprawie??

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niekoniecznie negatywny. Ja przez przypadek mam felgi z troche miejszym ET i koło jest bardziej odsadzone. Wygląda to o wiele lepiej, a wpływu na prowadzenie nie zauważyłem.

Jeśli się upierasz przy dystansach(choć odpowiednie felgi będą lepszym rozwiązanie) to kup jakieś porządne. Jest to jeden z ulubionych gadżetów domorosłego tjuninkowca w związku z czym jest pełno badziewia na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na to że wrx sedan ma większy rozstaw kół z tyłu niż kombi, za to z przodu jest taki sam. Tak więc jeśli sam producent tak zrobił to scen nie powinno być i nie sądzę żeby przy tej okazji coś majstrował przy zawieszeniu.

Teoretycznie jeśli powiększy się rozstaw z tyłu to auto będzie mniej nadsterowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niekoniecznie negatywny. Ja przez przypadek mam felgi z troche miejszym ET i koło jest bardziej odsadzone. Wygląda to o wiele lepiej, a wpływu na prowadzenie nie zauważyłem.

Jeśli się upierasz przy dystansach(choć odpowiednie felgi będą lepszym rozwiązanie) to kup jakieś porządne. Jest to jeden z ulubionych gadżetów domorosłego tjuninkowca w związku z czym jest pełno badziewia na rynku.

 

założyłem złote felgi od STI i z przodu jest git, ale z tyłu to nie za ciekawie wygląda... Póki co dam chyba sobie spokoj, a na poważnie pomyśli się nad tym w lato:)) Z góry dzięki pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna też mam WRX , i pierwszą rzeczą co zauważyłem to właśnie

niemal śmieszny wygląd auta z tyłu.W starszym modelu błotniki nie były poszerzane i auto wyglądało ok.

Dlatego też zastanawiam się nad zakupem dystansów.Felgi są ładne i nie mam zamiaru ich zmieniać.Ponadto zmieniając felgi o innym ET ,z pewnością bardziej zmieni się charakterystyka bo decyduje (? dot.subaru WRX) oś przednia.

Jednak czy no właśnie śą takie dystanse dedykowane do subaru bez utraty gwarancji??Wystarczyłyby po 1 cm na oś.

W Porsche nie ma z tym problemu - są zestawy fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...