Skocz do zawartości

Pasek w Kupię/Sprzedam


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o zostawienie tego postu, chyba, ze godzi w interesy SIP, ktore jest tutaj Panem na wlosciach.

Che, che.

Niedługo będzie jak na forum Rubika. :roll:

 

Sprzedając jedno nowe auto nawet sobie nie wyobrażasz jakim jesteś zagrożeniem dla SIPu.

 

Aflinta, po czym poznałeś, że to komercyjne ogłoszenie a nie prywatne?

Metodą dedukcji? :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opaskowywanie tego moderatora jest zrozumiala dla mnie na tyle, co polityka zagraniczna bylej minister Fotygi. przypominam, ze Kaczynskich ta Pani wychwalala pod niebiosa, poza tym zero kontaktu z rzczywistoscia. wg mnie same komentarze przy ostrzezeniach zasluguja na majowy relaks ze sloikiem konfitur w plenerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opaskowywanie tego moderatora jest zrozumiala dla mnie na tyle, co polityka zagraniczna bylej minister Fotygi. przypominam, ze Kaczynskich ta Pani wychwalala pod niebiosa, poza tym zero kontaktu z rzczywistoscia. wg mnie same komentarze przy ostrzezeniach zasluguja na majowy relaks ze sloikiem konfitur w plenerze.

Mógłbys jakos rozjasnic mi....co chciales powiedziec.. :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość do moderatora: To nie jest komercyjne ogłoszenie. Sprzedaje jeden samochód i nie trudnie sie importem z USA. Kupiłem auto w USA dla siebie, ale teraz mam inne wydatki i dlatego sprzedaje.

I trzeba było tak od razu napisać - nie było by problemu.

 

Aflinta, po czym poznałeś, że to komercyjne ogłoszenie a nie prywatne?

Metodą dedukcji? :razz: :wink:

Chcesz się zamienić? Z pewnością będziesz nieomylny.

 

wg mnie same komentarze przy ostrzezeniach zasluguja na majowy relaks ze sloikiem konfitur w plenerze

I najlepiej bez komputera i internetu czego Ci z całego serca życzę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, zanim zaczniesz mnie obrażać, to chciałem zauważyć, że to Ty napisałeś, że się nie da - więc nie przypisuj mi słów, których nie napisałem. Po drugie, pisząc uzasadnienie nie używam bluzgów, gdzie zatem problem? Po trzecie, ilość ostrzeżeń da się zredukować, ale do 1 a nie do 0, chyba, że zrobi to administrator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, kiedys arugementowales mi, ze nie da sie zredukowac pochopnie przyznanych nagrod, moge przytoczyc korespondencje.

nie zarzucam Ci, ze uzywasz bluzgow, nie obrazam Cie, wiecej poczucia humoru - no chyba, ze klamczuszek to obelga wg Ciebie.

 

a uzasadnienie dla paska to po prostu komentarz "bluzg" i juz gra gitara, a nie Twoja arcypowazna tworczosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, bo moderator nie może zmniejszyć wartości ostrzeżenia poniżej 1. To może zrobić tylko administrator, a ten jak wiadomo jest ciężko dostępny, a jak już się pojawia to po ostrzeżeniu dawno śladu nie ma.

 

no chyba, ze klamczuszek to obelga wg Ciebie.

Według mnie tak, bo zarzuca mi, że napisałem gdzieś świadomie nieprawdę (nawet jeżeli żartobliwie to jest ujmowane), a jako moderator nie mam zamiaru być oczerniany bezpodstawnie zarzutami, które podważają moją wiarygodność.

 

a uzasadnienie dla paska to po prostu komentarz "bluzg" i juz gra gitara, a nie Twoja arcypowazna tworczosc.

Poświęcając więcej czasu na "arcypowazna tworczosc" pokazuję, że nie robię tego mechanicznie, podobnie jak e-maila zawsze podpisuję ręcznie a nie tylko stopką z automatu. No i jak sam zauważyłeś, dostarczam Tobie majowego relaksu ze słoikiem konfitur :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moderator nie może zmniejszyć wartości ostrzeżenia poniżej 1
ja oczywiscie nie udzielalbym sie, gdyby mnie ta sprawa nie dotyczyla. otoz dostalem oniegdys dwa ostrzezenia - na raz - od Ciebie, za dwa wykropkowane wulgaryzmy, z czego drugie wykropkowanie dotyczylo przetlumaczenia na prosbe forumowiczow z rosyjskiego zabawnego filmiku. i podczas naszej korespondencji oswiadczyles, iz nie jestes w stanie zadnego paska cofnac, chocbys nawet chcial. stad klamczuszek albo pamiec dobra, chociaz krotka :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, dostales 2 pojedyncze paski - a tego rzeczywiscie nie mozemy edytowac. Jedynie - tak jak pisal Artur - jest to mozliwe w przypadku admina. Co innego jesli dostaje sie jedno ostrzezenie o wartosci "2" - wtedy jest mozliwosci zmodyfikowania do wartosci "1".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, dostales 2 pojedyncze paski - a tego rzeczywiscie nie mozemy edytowac. Jedynie - tak jak pisal Artur - jest to mozliwe w przypadku admina. Co innego jesli dostaje sie jedno ostrzezenie o wartosci "2" - wtedy jest mozliwosci zmodyfikowania do wartosci "1".
Nie żebym się wtrącał tylko tak z ciekawości. Powyżej ktoś pisał że adam.str dostał po jednym ostrzeżeniu od dwóch moderatorów. Czyli wynika z tego że dostał dwa ostrzeżenia o wartości jeden i dało się zredukować...

 

Jak ma się jedno do drugiego? Proszę o rozjaśnienie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...