Skocz do zawartości

Mega twarde sprzegło w Forku 06


wookie76

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do uzytkownków Forestera 2,5 T 2006. Czy wasze sprzegło jest też tak strasznie twarde? jest ogromna różnica w stosunku do innych aut (trezba użyć naprawdę duzo siły) i nawet w porównaniu do Forka 03 - Hogiego róźnica ogromna. Co może być nie tak? Niestety autem jeździ w ciągu dnia moja zona i noga jej odpada. A wiecie co może zrobić z waszym ulubionym autem żona z bolącą noga ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety autem jeździ w ciągu dnia moja zona i noga jej odpada.

Jak auto na gwarancji to trzeba zgłosić do ASO...1 dzień.Jak bez gwarancji to trzeba zgłosić do ASO ....1 dzień....i kolo 1000zł

Pozdr.AK

ps. żona nie musi uczestniczyć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim forku również jest twardo, dużo mocniej trzeba gnieść niż w innych samochodach w korkach trochę przeszkadza ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Na początku mi to przeszkadzało ale teraz już nie. Jak się ma buty z twardą podeszwą to wcale nie przeszkadza :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem ostatnio nowym Swiftem, przesiadłem się do swojego i pomyślałem, że coś mi się zablokowało... po kilku minutach jazdy moja noga wróciła do ustawień domyślnych i już było dobrze. Lekko nie jest, ale nie muszę się zapierać, żeby wcisnąć sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak auto na gwarancji to trzeba zgłosić do ASO...1 dzień.Jak bez gwarancji to trzeba zgłosić do ASO ....1 dzień....i kolo 1000zł

Pozdr.AK

ps. żona nie musi uczestniczyć... :wink:

 

A ja w ASO usłyszałem, że powodem tego jest juz trochę zużyte sprzęgło(50tys.km) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...