Skocz do zawartości

Szukam Subaru Impreza 98/99


Fury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od ok. 4 miesięcy poszukuje Subaru Imprezy GT rocznik 99 lub 98 w cenie do 65000 zł :(

Jak narazie efekt moich poszukiwań jest mizerny :)

Niewiem czy mam za wysokie wymagania dla Subaru za 65000 zł

Ale szukam czegoś w dobrym stanie, bezwypadkowe lub które było lekko uderzone, mile widziane autko kupione w polsce(ale zdaje sobie sprawe z tego, że trudno znaleść roczniki 98/99 kupione w Subaru Import Polska :( ), bez przeróbek w silniku...

Z dotychczasowych Autek które miałem okazje oglądać większość była strasznie zaniedbana (powycierane i dziurawe tapicerki itp.), lakier w tych autach był w dość dobrym stanie ale głównie była to zasługa tego, że auta były całe malowane :?

Często zdarza się że dzwonie do kogoś kto mówi że autko było lekko zarysowane lub lekko uszkodzone (a auto było całe malowane, więc jakoś nie wierze w te lekkie uszkodzenia :wink: )

Dziwi mnie troche trwałość sliników naprawy po 40-70 tyś km(lub wymiany) :roll:

 

Więc jeśli gdzieś w Polsce jeździ jakaś Impreza do sprzedania, a jest godna uwagi to prosiłbym o informacje.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego nowego forumowicza. Ktory to juz z kolei w ciagu ostatniego tygodnia? :lol:

 

Niestety w sprawie samochodu nie moge Ci pomoc, ale jesli chodzi o to wymienianie silnikow, to juz byla na tym forum o tym mowa. W skrocie: silniki Subaru bardzo dlugo sie docieraja, niestety w wileu przypadkach wlasciciele Imprezki od razu cisna na maksa, a to ewidentny blad w docieraniu (ktore powinno trwac ok. 10 000km). Wlasnie przy zakupie rowniez powinienes sie dowiedziec o to, jak auto bylo docierane.

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

P.S. Patrzyles juz na oferte na stronce www.subaru.pl samochodow urzywanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kolega od nas z klubu wystawiał na sprzedaż czarne kombi bezwypadkowe, ale nie wiem czy już nie jest sprzedane.

Większość imprez jednakże nie służy do jeżdżenia po zakupy, tylko do nieco innego jeżdżenia, więc się i zużywają.

Na stronie www.subaru.pl w dziale używanych raczej nie ma ciekawych ofert.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.subaruauto.pl/indexa.htm w dziale Giełda jest bardzo ładna Impreza z 99r

 

"Subaru Imreza - 218KM, rok prod. 1999. Cena 65 tys. zł., przebieg 81 tys. , kierownica "momo", pedały "momo", dzwignia zmiany biegów "momo",klima,2x air bag stan idealny, serwisowana w ASO Subaru na ul. Robotniczej w Warszawie. " i są dwa zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sprawdzajac nowe aukcje "subaru" na allegro natkanalem sie na taka oferte: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11246261 <----sprawdz moze akurat Ci sie spodoba :)

 

Ten egzemplarz dość szybko tanieje :wink:

W styczniowym WRC był do sprzedania za 75000 zł :shock:

To autko jest na www.trader.pl , www.grata.pl ale tego ogłoszenia na allegro nie widzałem :oops:

 

Wysłałem email z pytaniem o przeszłość autka(dużo elementów pomalowanych pod kolor autka, mam nadzieje, że nie jest to kolejne subaru które było całe malowane :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.subaruauto.pl/indexa.htm w dziale Giełda jest bardzo ładna Impreza z 99r

 

"Subaru Imreza - 218KM, rok prod. 1999. Cena 65 tys. zł., przebieg 81 tys. , kierownica "momo", pedały "momo", dzwignia zmiany biegów "momo",klima,2x air bag stan idealny, serwisowana w ASO Subaru na ul. Robotniczej w Warszawie. " i są dwa zdjecia.

 

Nie jestem pewnien czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne pamiętam że dzwoniłem do tej firmy ok. 3-4 miesięcy temu(ale wtedy jescze nie miałem całej kasy), potem widzałem jeszcze ogłosznie tego samego auta na allegro ale miało już przebieg 115000 o ile dobrze pamiętam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

115 tys to juz duzy przebieg :? W ogłoszeniu na SDS było 81 tys i całkiem całkiem cena i podobno stan idealny wiec postanowiłem dac o niej znac.

 

Ponoć przebieg 115 tyś to jest nic dla Subaru :D (ciekawe ile w tym prawdy ;-) ),

Ciekawi mnie tylko jak w ciągu 3 miesięcy autku mogło przybyć 30 tyś km :? Chyba że w ogłoszeniu na Allegro był błąd ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał (Rafał 1 ???) - dzięki za wyjaśnienie - już myślałem że to mnie się dwoi przed oczyma (i to po pierwszym 1/2 litra !)

 

Azrael - szyber też mam: w piecu. Ale nie elektryczny, lecz czysto mechaniczny. To co, klasa średnia ???

 

 

Szukający prawdy klasowej

 

Korsarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...