Skocz do zawartości

Zapisy na koszulki forumowe


bociek

Który wzór uważasz za kawiorowy i w której najchętniej będziesz się lansować?  

22 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

bociek_krakow, :arrow: PW ale widze ze już sie zgłosił chętny na zabranie koszulek, ale chciałeś nr kom to Ci przesłałem - daj znać czy w srode pasuje Ci żebym wpadł po moje koszulki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chętnie mogę zabrać koszulki na plejady, kto tylko będzie chciał, ale zaznaczam ze ja na plejadach będę dopiero od soboty wczesnym rankiem (oficjalnie w nich nie uczestniczę - m.in. dla tego że nie mam wolnego w piątek, a w niedziele tez już muszę być w domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę napiszcie dla kogo mam przygotować koszulki a aflinta zabierze na plejady. Dzisiaj zacznę wysyłać dane do przelewu dla tych co chcą mieć koszulki na plejady

 

Ja poproszę o wysyłkę. Adres poszedł na PW. Czekam na numer konta. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, chętnie odebrałbym koszulke osobiście, jeżeli będzie gotowa do wtorku. W środę wyjeżdżam z Krakowa i drogą okrężną dojadę w piatek na Plejady. Jeżeli koszulka nie może być gotowa na wtorek, to bardzo proszę, by aflinta zabrał ję wraz z innymi na Plejady. W tej sytuacji prosiłbym Ciebie o PW z danymi do przelewu. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, tylko opisz co dla kogo :) Plan jest taki, by na plejady zawitać w piątek około południa, wczesnym popołudniem. Wypatrujcie srebrnego legacy II kombi - być może będzie miał naklejone "rajdowe" naklejki z nazwiskami albo nickami (tu się jeszcze z pilotką nie zdecydowaliśmy) - ale, ze mój nick ma też nazwisko - więc zlokalizujecie bez problemu. Postaram się też mieć na sobie czarną forumową koszulkę z nickiem i żółtymi plejadami na plecach. Jakoś mnie znajdziecie ;)

 

ps. Hotelu swojego jeszcze nie znam... trwają intensywne prace nad ustaleniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, przelew już puściłam, rano już powinieneś mieć na koncie kaskę.

aflinta, ja będę miała włosy w jedynym słusznym kolorze... jak ja Ciebie nie znajdę to Ty może mnie gdzieś dojrzysz :wink: ... do miłego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, chętnie odebrałbym koszulke osobiście, jeżeli będzie gotowa do wtorku. W środę wyjeżdżam z Krakowa i drogą okrężną dojadę w piatek na Plejady. Jeżeli koszulka nie może być gotowa na wtorek, to bardzo proszę, by aflinta zabrał ję wraz z innymi na Plejady. W tej sytuacji prosiłbym Ciebie o PW z danymi do przelewu. Dziękuję i pozdrawiam.

 

PRIMAR mam od Ciebie odebrać nalepki z nickiem, może w tej sytuacji mógłbyś również wziąć od boćka moje koszulki i ramki :idea: :?: aflinta nie ma jeszcze hotelu, a Ciebie będę mógł namierzyć w piątek w Dworzysku. Oczywiście jeżeli bociek zdąży z koszulkami przed Twoim wyjazdem :???:

 

bociek_krakow :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR mam od Ciebie odebrać nalepki z nickiem, może w tej sytuacji mógłbyś również wziąć od boćka moje koszulki i ramki :idea: :?: aflinta nie ma jeszcze hotelu, a Ciebie będę mógł namierzyć w piątek w Dworzysku. Oczywiście jeżeli bociek zdąży z koszulkami przed Twoim wyjazdem :???:

Jasne, że zabiorę. Jeżeli nie zdąży, to pozostaje mieć nadzieję, że aflinta znajdzie trochę miejsca w bagażniku.

 

[ Dodano: Pon Maj 19, 2008 10:48 am ]

Kto odbierze moje koszulki od boćka i przekaże mi na Plejadach :?: :cool:

PRIMAR, może Ty odbierzesz moje przy okazji, jak będziesz swoje odbierać :?:

Jasne, że mogę, jeżeli tylko Bociek zdąży do wtorku, ew. środy rano (wyjeżdżam w środę z Krakowa). Jestem podobnie umówiony z Przemkiem73. Jeżeli Bociek nie zdąży - pozostaje uprzejmość aflinty. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek zadzwonię do Ciebie jutro to się umówimy.

 

Proszę napiszcie dla kogo mam przygotować koszulki a aflinta zabierze na plejady.

Dzisiaj zacznę wysyłać dane do przelewu dla tych co chcą mieć koszulki na plejady

 

ja też tak chcę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacznę wysyłać dane do przelewu dla tych co chcą mieć koszulki na plejady

bociek_krakow mija druga doba, a ja wciąż czekam na dane/kwotę do przelewu, a tydzień roboczy kończy się już jutro :roll:

Jak nie będę mieć koszulki na Plejady to pozostanie mi tylko przylepić sobie na czoło naklejkę od PRIMAR-a :mrgreen: Dobrze, że zamówiłem 2 szt. :cool:

Czy wiadomo już kiedy koszulki będą gotowe do odbioru :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek73, Będą gotowe. Jutro przekazuję koszulki aflincie.

:mrgreen: :cool:

Co do przelewów to wysyłam dane do przelewu na PW

Ja nie dostałem :???:

można zapłacić na miejscu Artkowi

I niech tak zostanie.

Dzięki za odp.

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...