Skocz do zawartości

Nowe subaru??


Ziaja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najwidoczniej nie jestem stały w uczuciach. Poniewaz co wychodzi nowszy model Imprezy to bardziej mi sie podoba i odrazu stwierdzam że jest to auto warte Miłości...... :lol:

 

O nie, to ja mam inaczej. Moim zdaniem Najładniejszy był GT-ek.

Obecny model też mi się podoba, a do nowego będę musiał się przyzwyczaić.

Wygląd nie jest ważny, to tylko opakowanie, dusza jest ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japończycy strasznie wydziwiają ze stylistyką i nie mogą się jakoś odnaleźć :roll:

Mi osobiście się nawet podoba, no może trochę za dużo udziwnień i przetłoczeń. Taki za bardzo gadżeciarski a za mało poważny... a chyba to dojrzały samochód powinien być, nieprawdzaż?

 

GT było proste aż do bólu i bardzo dobrze! Nie da się ukryć że najbrzydsza Impreza to WRX MY 01'. Taką zresztą posiadam :lol:

Myślę że ta nowa jakoś się przyjmie i na żywo na prawdę będzie nieźle wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to przypadkiem nie fotomontaz? :roll: nie przecze, ze nowa Impreza moze bedzie wygladala podobnie, ale zauwazcie ze wlasnie wszystko z wyjatkiem maski grila i swiatel zostalo:!: Caly zderzak zaslepki na swiatla przeciwmgielne, progi, no nawet lusterka! Poza tym swiatla sa identyczne z tymi od Legacy, ten nos tez tak na sile wcisniety. Nie mowie juz, ze to zdjecie wlasnie przyzachodzie slonca w zakrecie na torze chyba juz gdzies widzialem, ale z przodem 03 :roll:

 

Jestem na 80% pewny, ze akurat to zdjecie to montaz.

 

[EDIT] no i co? mylilem sie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy teraz sie wszio wyjasni. Pisali w necie, ze popoludniu w USA miala byc prezentacja Tribeci w Detroit. Popoludnie +6h czyli mniej wiecej godzine temu. Jak ktos znajdzie zdjecia to niech wstawi, ja juz szukalem, ale nie znalazlem narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...