Skocz do zawartości

cewka zapłonowa


kashmere

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też! Ale w samochodzie i nie sprzedam :twisted:

 

Sorrki za OT ale nie mogłem się powstrzymać :razz: A wracając do tematu to wyczyść konektory tak jak Ci koledzy radzą. Ja od siebie dodam jeszcze abyś wyczyścił też obudowe z tego kurzu. Z tego co piszesz dziala prawidłowo tylko źle wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, oczyść te zaśniedziałe styki - powinno być ok. A jak nie będzie ok to niestety pozostaje tylko kupno nowej.

 

podobno jest jakiś preparat do czyszczenia styków, znasz taki?

 

Papier ścierny jest OK, ale nie wyczyścisz tak dokładne jak szczoteczką drucianą na wiertarce. A dobrym preparatem chemicznym jest KONTAKTSPRAY - znacznie wydłużysz żywtność połączeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że robią się z tego tematu takie igły widły. To tylko zaśniedziałe styki i trzeba je po prostu oczyścić. Pewnie że można zbudować super-mega-hiper aparat do czyszczenia styków w cewce o napędzie atomowym za milion dolarów tylko po co? :roll: Kashmere oczyść styki papierem lub szczoteczką drucianą i będzie git :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, przecież tu nie o Ciebie chodzi tylko o to że chyba temat został wyczerpany i nie ma już co wymyślać tylko zrobić to co wyżej napisane i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...