Skocz do zawartości

Rajdowe Spekulacje. Sezon 2005


wrx33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moze w WRC tez wprowadza jakies chore regulacje dot. opon itd. :roll: I tak mi to wszystko zaczyna smierdziec komercha. Na stronie WRC.com juz niedlugo nawet wyniki beda platne. Cyrk, psze panstwa, cyrk!

 

Mnie też cholera bierze na tę stronę wrc.com... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie WRC.com juz niedlugo nawet wyniki beda platne. Cyrk, psze panstwa, cyrk!

 

ja najbardziej nie moge odżałować radia rajdowego na wrc.com :x

 

Nie zapomne jak podczas Rajdu Szwecji 2003 zrobili wywiady "na goraco" na mecie ostatniego odcinka z Holkiem, a pozniej z Kuligiem. Najpierw mowili po angielsku, a pozniej kazdy z nich powiedzial pare zdan po polsku, specjalnie dla polskich kibicow...Heh.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie dzieje na Nikonie :idea:

 

http://autoklub.pl/index.php?page=508c7 ... 20&op=hot&

 

najbardziej mnie to rozwaliło:

 

Andrzej Lipski i Łukasz Wroński startujący zerówką 5 minut przed Kuzajem, używający Imprezy STI serwisowanej tuż obok Spec C z numerem 1, zostali doścignięci 4 km przed Świerkami i lider rajdu stracił ponad 15 sekund. - Bardzo się cieszę, to moje pierwsze w życiu, oesowe zwycięstwo w mistrzostwach Polski - mówił Maciej Oleksowicz,(...)

 

:shock: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarząd Motoklubu uznał w porozumieniu z głównym sponsorem, iż organizacja rajdu szutrowego w terminie 21-22.10.2005 jest nierealna z uwagi na porę roku. Warunki atmosferyczne wtedy panujące (opady deszczu) mogą spowodować nie przejezdność odcinków specjalnych, a tym samym ich odwołanie.

 

 

Zarząd Motoklubu Olsztyn podjął decyzję o rezygnacji z organizowania w roku bieżącym Rundy Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM „Rajdu Agapit 2005”.

 

 

Jednocześnie deklarujemy organizację „Rajdu AGAPIT 2006” w roku przyszłym - w miesiącach letnich.

 

 

Z poważaniem

Prezes Zarządu

Andrzej Olszewski

 

www.motoklub.olsztyn.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZy są Włoskie

Ja słyszałem,że również japońskie!!! :) I te sa podobno dużo wytrzymalsze

 

Dawno nie zaglądałęm do tego wątku, trochęspóźniona odpowiedź ale jednak.

 

Początki firmy:

"• 14 january 1971: in a petrol station in Rossano Veneto, in the province of Vicenza, Silvano Oselladore and Pietro Zen (the name of the Company, O•Z, derives from the acronym of their initials), car and racing enthusiasts, hand-crafted their first light alloy wheels, and fitted them onto the glorious Mini Cooper, which raced and won rallies of the day. This was the first challenge."

 

Chyba jednak włoskie :wink: Jak dobrze pójdzie to na następnych plejadach będziesz mógł zobaczyć takie i przekonamy się czy są wytrzymałe.

 

P.S. Piotruś zdobył na OZach Mistrzostwa Świata w 2003, a na BBSach widać idzie mu jak "hitlerowcom" z ruskimi. Wiem, wiem, teraz krawężniki są twardsze :wink: Moniqo, nic nie mam do BBSów, jednak siermiężna niemiecka technika powinna się trzymać z dala od japońskich samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playstation 2 Rally Team w Rajdzie Kaszub

[ 21:39; 15.08.2005 ]

Tomasz Kuchar i Jakub Gerber wystartują w najbliższy weekend 19 i 20 sierpnia w Rajdzie Kaszub - 4 eliminacji Rajdowego Pucharu PZM. Nasza załoga wystartuje samochodem Subaru Impreza N11 w barwach Playstation 2 Rally Team, traktując Rajd Kaszub jako trening przed zbliżającym się Rajdem Warszawskim - kolejną eliminacją Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Będzie to okazja do sprawdzenia ustawień zawieszenia samochodu i przygotowania się do startu na nawierzchniach szutrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie rajdu Barum jest komunikat, że kandydują do cyklu WRC 2006 - jak myślicie jakie mają realne szanse :?: byłem rok temu i w porównaniu do PL to super organizacja i w ogóle klimat, ale czy to wystarczy :?: to by była najbliższa nam eliminacja WRC gdyby się udało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie rajdu Barum jest komunikat, że kandydują do cyklu WRC 2006 - jak myślicie jakie mają realne szanse :?: byłem rok temu i w porównaniu do PL to super organizacja i w ogóle klimat, ale czy to wystarczy :?: to by była najbliższa nam eliminacja WRC gdyby się udało :roll:

 

myślę, że szanse mają bo motorsport to z mlekiem matki pepiki już zasysają, zresztą Skoda ma swój własny team rajdowy i kraj trochę zasobniejszy niż Nasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścigowy LOGAN ze zmodyfikowanym zawieszeniem klatką wydechem sportowym ale nieruszanym silnikiem ma kosztować coś 9500 euro więc nieco więcej ile bardzo dobrze zbudowana astra gsi z 1993 roku... moim zdanim fajna rzecz taki logan jeżeli rajdówka będzie za tyle i będzie puchar logana to obsada będzie duża :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnosnie Baruma.

 

To rzeczywiscie, serwis, zabezpieczenie ( czasami az za nad to... ) etc. itd. stoji na wysokim poziomie i spokojnie Barum moze byc kandydatem do MS...tylko te asfalty...nuuuuuuudneeeeeee...wole nasze szutry ;)

 

I mentalnosc ludzi nie tylko do organizacji rajdu, ale w ogole podejscia do zycia...z 80-90 % populacji czeskiej przemieszczajacej sie autami przestrzega ograniczenia predkosci...nie wazne czy jada stara rozlatujaca sie Skoda 105 czy Fabia RS...jest np. ograniczenie do 60...jada 60...jednak sie da :!: ...nie to co w Polsce...jeden wielki wyscig...

 

No i ile ladnych dziewczyn :mrgreen:

 

Mala fotorelacja z Baruma ;)

 

pict49169oo.jpg

 

 

pict47781re.jpg

 

 

pict50957nz.jpg

 

 

pict47867aq.jpg

 

 

pict49917rs.jpg

 

 

pict47906nv.jpg

 

 

pict49191ui.jpg

 

 

pict48070ek.jpg

 

 

pict48164je.jpg

 

 

pict49686iq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...naszemu Piotrusiowi znów skopali dupę :(

 

A na dokładkę znów zaczynają się liczyć lancerniki... To nawet dobrze, że znów jest rywalizacja subaru vs. mitsubishi 8). Szkoda tylko, że na razie odbywa się ona bliżej dołu pierwszej dziesiątki rajdów cyklu WRC... :roll:

 

555 - super fotki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...