Skocz do zawartości

SWAP EJ18 na EJ20


RafikEJ20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dokonałem takiego swapa. silnik 1.8 rok 94 silnik 2.0 rok 97

przełożyłem sam blok i sie rozczarowałem bo jest delikatnie słabsza. wydaje mi sie ze powyzje 4,5tys obr zaczyna jej brakowac paliwa. Fakt że silnik igła w przeciwienstwie do 1.8

Ale prosze o porade czy musze zmieniac wtryski od 2.0 to coś da?? Czy komputer od silnika 1.8 który pozostał ma wgrany stały program i koniec czy mozna sie coś pobawić. Jestem tu nowy wiec w razie jakiś problemów prosze nie krzyczeć :) kolektor dolotowy i wydechowy od 1.8

wtryski 1.8 przeplywomierz tez 1.8 mimo takiej samej wtyczki przepływomierz od 2.0 różni sie wizualnie i ma w innym miejscu wolny pin w kostce. Prosze ekspertów i nie tylko może ktoś już coś takiego robił. Znam miejsca na których na 1.8 z kompresją na 1 garze 8bar wyciągałem 170 a teraz w idealnym stanie 2.0 leci tam 150 :neutral: :sad: :???: czyli coś jest nie tak. wiem ze komp od 2.0 i wiązka rozwiązałaby problem ale to trzeba rozbierac całe auto :(:( ratujcie prosze :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązka rozwiązałaby problem ale to trzeba rozbierac całe auto

coś za coś :roll:

 

 

2.0 powinno polecieć 200 i to nie musi być z górki.

Zapraszamy tutaj na początek: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=4800

a potem do FAQ, tam jest jakaś okrojona wersja informacji o swapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem tutaj, bo wydaje mi się, że dział techniczny nie udziela odpowiedzi w zakresie tak daleko idących zmian.

Swoją drogą to co to za swap jak komputer został ze starego silnika? I tak nieźle, że odpalił. Dla mnie to jedno wielkie druciarstwo - i tak też to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem cos podobnego w bmw (ale zasada dzialania podobna chyba) jak pisali powyrzej cud ze pali !!!

wymien wiazke kompa przeplywke, jak bedziesz tak jezdzil to twoj silnik igla szybko przestanie takowym byc, prawdopodobnie mieszanka jest zupelnie inna czasy otwarcia wtryskow i ilosci paliwa i mase innych spraw ktore wyjda w praniu!!!

Wstaw auto do garazu i zmien osprzet bo szybko bedziesz nastepnego szczepa robi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...