Skocz do zawartości

Szybkie pytanie o silnik


mc.li

Rekomendowane odpowiedzi

mc.li, bez zdjęcia głowic to zgadywanka co jest do zrobienia i za ile

 

Az nie zamierzam bawic sie we wróżke, po świetach trafia do fachowca

 

Mam takie głowice..sprzedam po 500 zł.kompletne do przykręcenia. Chyba , że ktoś chce z silnikiem (panewka) to nie będę odkręcał :mrgreen:

AK

ps. cena ta sama :cool:

AK a będe je potrzebował ? Znaczy śilnik 2,5 z przekręconą panewką masz do sprzedania za 1000pln ? A mocno spracowany ? :mrgreen: żeby nie było że zamienił stryjek ... :wink: bo jeden spracowany silnik mam, teraz przydał by mi się spokój na jakies 100 - 150 tyś. km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz a czym to sie u ciebie skończyło w detalach, co było robione ? Koszta tez mozesz podać

 

Zdecydowałem się pójść na całość (jak to było ? O już wiem :ALBO GRUBO ALBO WCALE :mrgreen: ) i zrobiłem głowice kompleksowo (a raczej Janek z Witkiem zrobili). Skończyło się bardzo fajnym bananem, o czym zresztą pisałem w podziękowania dla Dzanka i Kiszki. :mrgreen: O pieniądzach nie będziemy rozmawiali publicznie :wink:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Jeden, może nie drobiazg, mój nie brał w ogóle oleju przed robotą głowic. Twoje mogą już być w gorszym stanie... Nie to żebym chciał Cię na siłę pocieszyć ale warto zdać sobie z tego sprawę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc.li, nie lepiej wyremontować to co masz? Będziesz przynajmniej miał pewność co do stanu silnika, a tak to kupujesz w ciemno.

aflinta muszę ci przyznać rację, mało tego, to przy cenach jakie wołają za silniki używki, to nie chce specjalnie dużo taniej wyjść. Ale wiesz jak to jest, chce być pewny na 150%, że remont to najlepsza opcja. W końcu nie są to małe pieniądze, a ten silnik jest jeszcze jest w aucie, więc można zobaczyć jak chodzi i ma stosunkowo niewielki przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...