Skocz do zawartości

Nurburgring z Jorgiem Mullerem


ANDRZEJ 540

Rekomendowane odpowiedzi

ANDRZEJ 540, zapewniam Cię, że forumowa grupa ringerów (za miesiąc - trzeci mój wyjazd; jak na razie jesteśmy z shodanem jedynymi, którzy zaliczyli wszystkie trzy :twisted:) zna ten opis na pamięć 8).

 

Ale dzięki anyway 8).

 

PS Dla tych, którzy tam nie byli: z samego opisu nie nauczycie się niczego. To opis dla tych, którzy znają każdy z zakrętów, a jedynie szukają optymalnego toru i/lub zaczynają jeździć na tyle szybko, że muszą wiedzieć, gdzie czyhają np. zdradliwe nierówności drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz jakies wskazowki, dla mnie na pierwsza wizyte na ringu to poprosze

 

Jedną podstawową: dopóki nie będziesz znał toru na pamięć, noga z gazu... Na 147 zakrętów jest 13 wrednych (zaciski, podwójne zaciski itp.) gdzie nawet jadąc ostrożnie można walnąć dacha. Znany tu kol. michal podczas pierwszego wyjazdu otarł się o niego o włos właśnie na jednym z tych 13 zakrętów (konkretnie: Adenauer Forst) - jechaliśmy za nim i zobaczyliśmy jego podwozie :twisted:.

 

Koledzy mojej Drugiej Połowy pojechali na Ring nie znając go i postanowili przykozaczyć: z trzech samochodów na kołach wrócił jeden (poł biedy, bo mieli blisko - jechali z Holandii); z jednego się śmiali, że może sobie na samochód nakleić naklejkę z Ringu, ale nie całą, tylko jej kawałek - pierwsze dwie proste, do czwartego zakrętu :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz jakies wskazowki, dla mnie na pierwsza wizyte na ringu to poprosze

 

Jedną podstawową: dopóki nie będziesz znał toru na pamięć, noga z gazu... Na 147 zakrętów jest 13 wrednych (zaciski, podwójne zaciski itp.) gdzie nawet jadąc ostrożnie można walnąć dacha. Znany tu kol. michal podczas pierwszego wyjazdu otarł się o niego o włos właśnie na jednym z tych 13 zakrętów (konkretnie: Adenauer Forst) - jechaliśmy za nim i zobaczyliśmy jego podwozie :twisted:.

 

Koledzy mojej Drugiej Połowy pojechali na Ring nie znając go i postanowili przykozaczyć: z trzech samochodów na kołach wrócił jeden (poł biedy, bo mieli blisko - jechali z Holandii); z jednego się śmiali, że może sobie na samochód nakleić naklejkę z Ringu, ale nie całą, tylko jej kawałek - pierwsze dwie proste, do czwartego zakrętu :twisted::mrgreen:.

 

 

147 zakrętów :shock: , to znając mnie i Alexa, musielibyśmy chyba z rok jeżdzić żeby je zapamiętac :twisted: , na Ułężu nie pamietam trasy po 5 zakretach :twisted: a Wróbel jak to Wróbel, tylko klnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, ja po pierwszej wizycie postanowiłem zadziałać i... nauczyłem się Ringu z on-boardów na pamięć :twisted:. Zajęło mi to jakieś 4 miesiące (około godziny-półtorej tygodniowo). Dziś odpalisz mi filmik z Ringu w dowolnym momencie i dalej Ci podyktuję z pamięci cały rajdowy opis od momentu w którym puścisz mi film do mety :twisted:.

 

PS Co najgorsze, a raczej najbardziej zdradliwe to fakt, że kilka najwredniejszych zakrętów wygląda prawie IDENTYCZNIE na wejściu... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, ja po pierwszej wizycie postanowiłem zadziałać i... nauczyłem się Ringu z on-boardów na pamięć :twisted:. Zajęło mi to jakieś 4 miesiące (około godziny-półtorej tygodniowo). Dziś odpalisz mi filmik z Ringu w dowolnym momencie i dalej Ci podyktuję z pamięci cały rajdowy opis od momentu w którym puścisz mi film do mety :twisted:.

 

PS Co najgorsze, a raczej najbardziej zdradliwe to fakt, że kilka najwredniejszych zakrętów wygląda prawie IDENTYCZNIE na wejściu... :twisted:

 

jak bede na ringu to do Ciebie zadzwonie i mi podyktujesz trase przez telefon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam prośbę do kogoś z forumowiczów który będzie na ringu, potrzebuję mieć jedną z płytek DVD którą można kupić na torze, opis toru, pokazana cała trasa itd.

Kosztują po 18 euro.

Do dogadania sposób przekazania płytki i pięniędzy ( i oczywiście rodzaju alkocholu)

Ktoś mógłby się tego podjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...