Skocz do zawartości

Witam - jestem nowy


PeterR

Rekomendowane odpowiedzi

Wybor nastapil dzieki moim rozsadnym znajomym. Ja wiedzialem, ze kupie Subaru, ale to moj kolega nastroil mnie psychologicznie na Forysia, chwala mu za to - ostateczna decyzja zapadla po jezdzie probnej w salonie A. Kopera w W-wie (baaaardzo mila obsluga) no i poza tym on jest czarny wiec dokladnie taki kolor jak chcialem. No to kupilem.

To byl szybki manewr - pierwsza wizyta w salonie w srode - w piatek wyjezdzam. Nienawidze czekac... :wink:

Pozdrawiam

PeterR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem Forestera 2.5 XT.

 

no i tym samym stałeś sie ulubionym dzieciskiem Mamuśki..jedno szczęście że nie wiśniowy bo już by pakowała manele i przenosiła sie do Warszawy (że niby obowiązek wobec rodzicielki i takie tam)...

 

od siebie dodam tylko gratulacje i życzenia miłej jazdy..i wiesz..ja bym chyba jednak nie wysiadała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem Forestera 2.5 XT.

 

no i tym samym stałeś sie ulubionym dzieciskiem Mamuśki..jedno szczęście że nie wiśniowy bo już by pakowała manele i przenosiła sie do Warszawy (że niby obowiązek wobec rodzicielki i takie tam)...

 

od siebie dodam tylko gratulacje i życzenia miłej jazdy..i wiesz..ja bym chyba jednak nie wysiadała :wink:

 

Czyżby mamuśka zmieniła podejście do silniczka 2,5XT, czy tylko chodziło o kolor :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdania co do stosunku Mamusi do nowego dzieciska są podzielone więc trzeba będzie poczekać co Mamusia powie, ulubionym byłby na pewno gdyby z Mamusią się czasami wymieniał ale Wawa a Krak to kawał drogi :? ale czego się dla kochanej Mamusi nie robi :)

 

Generalnie, z uwagi że mamusia nie posiaduje urzondzeń rozrodczych - a te co posiaduje so w skandalicznem stanie - spuściłam sie w tem wzglendzie na SIP ( Specjalistyczna Izba Porodowa ). Za nadzór i przeglondy bierzonce dzieciorów odpowiedzionoś ponosi FLIPPER ( Fachowe Lulanie, Internistyczne Porady, Podcieranie Ekstrementów Rękamy ). Dzienki powyższym firmom usługowym, Mamusia sie mogła ograniczyć do intensyfnego wydzielania uczuć macieżyńskich. Wzmożona intensyfnoś lub jej chwilowy zanik so spowodowane produkcyjnościom wieku mamusi, co niestety nie jes zbyt adekwatnym określeniem, ponieważ mamusia sie ogranicza do produkcji oparów ankoholowych bez wzglendu na wiek. Opary, mimo bardzo wysoki jakości nie som niestety przez rzadno gorzlenie wykorzystywane jako surowiec wtórny, co jes bezprzykładnym marnotrastwem w morde.

 

Witam świeze dzieciontko z nadziejo że nie bedzie upierdliwie sie chwalić swojo brykom (cheba że chce mieć zazdrośnie zaślinionom matke ), abo chociaż da sie czasem przelecieć. I prosze bez gupich aluzji na temat pedałofilii .....chodzi o przelecenie sie Forysiem.

 

Dzieci dzielo sie na te co:

- można wzionć na kolana

- czeba wzionć na kolana

- opłaca sie wzionć na kolana, przytulić do serca bo som dziane i mogo mamusie zasponsorować .....czasem...... abo chociaż napoić.

- czeba przełożyć przez kolano

- i takie co majo bardzo ładne kolana i cienżko sie powszczymać żeby nie wzionć na kolana i sie przytulić do ................ narośli ....... na sercu.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nadziejo że nie bedzie upierdliwie sie chwalić swojo brykom (cheba że chce mieć zazdrośnie zaślinionom matke ), abo chociaż da sie czasem przelecieć. I prosze bez gupich aluzji na temat pedałofilii .....chodzi o przelecenie sie Forysiem.

mamusia

 

Jestem daleki od upierdliwosci :)

A przeleciec sie dam (Forysiem! :wink: ) jak bede kiedys w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od upierdliwosci :)

A przeleciec sie dam (Forysiem! :wink: ) jak bede kiedys w Krakowie

 

Z tem pierszym to Ci zazdroszcze, bo mamusia ma upierdliwos wpisanom w metabolizm .........na drugim miejscu po gorzale ( jak sie nie napije ....gówno z ....kupy.............. noooooo ....moze .....nie najszczesliwiej zem to ujela ).

A co do przelecenia ...................... no ludzie, ja to tom dyplomacje to zem cheba z piersiowki ojca wyssala, abo zem geriatrycznie po dziadku odziewiczyla.

 

dyplom matka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...