Skocz do zawartości

Witam - jestem nowy


PeterR

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, czarny - bardzo chcialem miec czarny, ale jest niezwykle trudny w utrzymaniu, nawet chlopaki na myjni musza uwazac bo jeden nieostrozny ruch szmata i juz sa smugi :)

 

W pelni Cie rozumiem - tez mialem czarny samochod. W utrzymaniu - porazka, ale umyty, wyglada przepieknie!

 

A teraz w ogole zgrzesze - planuje kupic impreze STi ( w przyszlym roku, ale to niewazne) i ten STi TEZ BEDZIE CZARNY! Hi hi - i mam gleboko w nosie ewentualne marudzenie 'purystow', dla ktorych "STi" i "niebieski WR", to taka naturalna para jak... niech pomysle... obecny rzad i afery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tez bardziej podoba czarna STI

 

No to jest nas (co najmniej) dwoch :). Cale szczescie, ze jest wybor tj. ze nie ma sytuacji "mozesz wybrac dowolny kolor, pod warunkiem, ze bedzie to niebieski WR" :).

 

Nota bene - czy ktos z forumowiczow orientuje sie, o ile fanaberie dotyczace koloru wydluzaja czas pomiedzy zamowieniem samochodu (mowie tu o STI) a jego odbiorem? Wiem, ze to bardziej pytanie do dzialu "Pytania do Dyrekcji", ale jak juz jestesmy przy temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tez bardziej podoba czarna STI

 

No to jest nas (co najmniej) dwoch :). Cale szczescie, ze jest wybor tj. ze nie ma sytuacji "mozesz wybrac dowolny kolor, pod warunkiem, ze bedzie to niebieski WR" :)....

 

no to jest nas już trzech :wink: bo mi tez sie bardzo podoba czarny STi,najlepiej na srebrnych felgach(dokladnie taki jak ma Vefour :twisted: ),bo złote jakos nie pasują do czarnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile fanaberie dotyczace koloru wydluzaja czas pomiedzy zamowieniem samochodu (mowie tu o STI) a jego odbiorem?

 

Jak kupowalem Forysia 15.10 to w Krakowie byly 2 czarne STi od reki... Wiec moze gdybys sie pospieszyl to jeszcze beda :)

Chyba nie ma reguly, zalezy od szczesliwego przypadku - ja tez nienawidze czekac jak sobie cos upatrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest nas już trzech :wink: bo mi tez sie bardzo podoba czarny STi,najlepiej na srebrnych felgach(dokladnie taki jak ma Vefour :twisted: ),bo złote jakos nie pasują do czarnego

 

No to jesteśmy w pełni zgodni - mi się to czarne STi na srebrnych felgach śni dniami i nocami :)

 

Jak ja wytrzymam ten czas do zakupu...? Sam nie wiem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... ja tez jestem sympatykiem innych niz niebieskie, dlatego dawno dawno temu zalozylem ten temat :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=455&postdays=0&postorder=asc&start=0 8) .......

 

pozdr. mk.si

 

Zajrzalem, zajrzalem - bardzo cenna inicjatywa :-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...