Skocz do zawartości

PANEL Z ZEGARAMI DEFI


MaciekWycislak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Też dokonałem zakupu w tej firmie i jestem bardzo zadowolony .Dla odmiany zdecydowałem się na serie Defi Link Meter 52mm z zielonym podświetleniem żeby pasowało do podświetlenia w WRX .Wziąłem 4 wskaźniki( Boost,EGT,Oil P. i Oil T. )oraz daszek.Cena po krótkich negocjacjach wyszła zbliżona do cen w sklepach internetowych w Stanach ( a tu jest FV i gwarancja ). Nie było zestawu na miejscu ale bardzo szybko udało się go sciągnąc z Japonii i dostarczyć do mnie kurierem.Teraz już niecierpliwie czekam kiedy zamontuje to całe ustrojstwo :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wyczekalem...i kupilem to samo tylko bez daszka w pasztetowej cenie :mrgreen::mrgreen:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=307351441

 

kupiłes dokładnie ten zestaw ? z czujnikem temp. wody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wyczekalem...i kupilem to samo tylko bez daszka w pasztetowej cenie :mrgreen::mrgreen:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=307351441

 

kupiłes dokładnie ten zestaw ? z czujnikem temp. wody ?

 

zanim kupilem to przeczytalem :wink:

"stnieje mozliwosc innej konfiguracji typow zegarow niz podane przez nas powyzej."

tak wiec bede zamienial , bost tez juz mam wiec wezme inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wyczekalem...i kupilem to samo tylko bez daszka w pasztetowej cenie :mrgreen::mrgreen:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=307351441

 

kupiłes dokładnie ten zestaw ? z czujnikem temp. wody ?

 

zanim kupilem to przeczytalem :wink:

"stnieje mozliwosc innej konfiguracji typow zegarow niz podane przez nas powyzej."

tak wiec bede zamienial , bost tez juz mam wiec wezme inne

 

 

to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec bede zamienial , bost tez juz mam wiec wezme inne

A czy wiesz moze, ktory to jest boost mechaniczny, nie wymagajacy kontrolera?

,

 

 

niestety lajkonik jest w tych sprawach, bost mam zamontowany fabrycznie.

ale bede u nich w tygodniu i moge sie dowiedziec

 

CARFIT :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety lajkonik jest w tych sprawach, bost mam zamontowany fabrycznie.

ale bede u nich w tygodniu i moge sie dowiedziec

No to poprosze.

A propos linku, ktory podales, tomialem wrazenie, ze inny typ zegara jest w glownym zdjeciu na aukcji, inny w pozostalych zdjeciach (taki, ktory jest kompletnie wygaszany).

A jaki to jest najprostszy uchwyt do tych zegarow, o ktorym oni tam pisza?

Bo z takim, zdaje sie, jest Twoj zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos linku, ktory podales, tomialem wrazenie, ze inny typ zegara jest w glownym zdjeciu na aukcji, inny w pozostalych zdjeciach (taki, ktory jest kompletnie wygaszany).

A jaki to jest najprostszy uchwyt do tych zegarow, o ktorym oni tam pisza?

Bo z takim, zdaje sie, jest Twoj zestaw?

kurcze JED jaki Ty dociekliwy jestes :mrgreen:

"Zegary z serii BF "

taka sama seria co w innych aukcjach.

Uchwyt dodaja gratis wiec wezme i zrobie jakies foty , tak czy inaczej chce kupic u nich jeszcze daszek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgw,

 

rozumiem, że cena ulegnie zmianie gdy zmienisz zestaw zegarów i jeszcze jedna sprawa: jak to jest, że im się opłaca sprzedawać defi w cenie omori?

 

Może macie też informację czy są w stanie sprowadzić też inne rzeczy w tak rozsądnych pieniądzach.

mam nadzieje ze sie nie zmieni, przed kupnem sprawdzilem jakie maja ceny i bede zamienial w podobnych cenach ( Turbo - na EGT itd)

napisz co chcialbys wiedziec to zapytam jak u niech bede :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Czy orientuje się ktoś jak bez uszkodzenia zdemontować panel z zegarkiem w WRX 06 żeby w to miejsce zamontować daszek z trzema zegarami .Zamin mi to podłączą w ASO to chcę już mieć to na miejscu nawet tylko tak "na sucho " żeby przyzwyczaić się do ich widoku :mrgreen: Proszę o podpowiedzi .

Pozdrawiam

Piszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś jak bez uszkodzenia zdemontować panel z zegarkiem w WRX 06

 

Mocnym i zdecydowanym pociągnięciem do góry :twisted:.

Pisząc" bez uszkodzenia" :mrgreen: chdziło mi o to żeby zaczepy z zegarka nie zostały uszkodzone i żebym mógł włożyć zegarek z powrotem jak będę chciał sprzedać WRX ( a zegary Defi włożyć do nowej STI 2008 :cool: ) Czy ktoś ma mniej drastyczne pomysły niż Przemeq :twisted: :razz: czy to jest jedyny sposób ?

Pozdrawiam

Piszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chdziło mi o to żeby zaczepy z zegarka nie zostały uszkodzone i żebym mógł włożyć zegarek z powrotem jak będę chciał sprzedać WRX ( a zegary Defi włożyć do nowej STI 2008 :cool: )

 

Widzisz, ja wcale nie żartowałem - według mnie odsprzedanie wozu bez defi to dość karkołomne zadanie. Pamiętaj, że daszek z zegarkami to nie jedyna zmiana - do sensorów musisz np. wywiercić dziury (np.EGT - w kolektorze) i wprowadzić inne zmiany, związane z instalacją zegarów. Dlatego myśląc o odsprzedaży, raczej nastawiałbym się na odsprzedaż wozu razem z zegarami i całą instalacją do nich i raczej nie myślał o demontażu.

 

Nie mówiąc już o tym, że do WRX-a pewnie bierzesz zegary z zielonym podświetleniem, a STI ma już od kilku lat czerwone 8).

 

A co do samego demontażu - zegary/daszek montowane są od góry na wcisk, na zaczepach. Wydaje mi się, że ich demontaż jest też od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec bylem, nabylem :mrgreen: popytalem :mrgreen:

musialem doplacic 200plnow :evil: za zmiane zegarow na EGT, Oil Press i Temp.

 

JED - czlowiek twierdzi ze Defi nie robi juz zegarow mechanicznych ze wskazaniem doladowania. Ile w tym prawdy to nie wiem, ale tak twierdzi.

Podstawa to kawalek czegos takiego z metalowa podstawka

otaka:

dsc00056xi2.jpg

 

Kwiatek- Pan powiedzial ze sie nie zajmuje takimi sprawami bo.....

leza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...