Skocz do zawartości

Podbijanie własnych postów


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - zauważyłem, że nie da się podbić wiadomości na górę listy jeśli samemu odpowiadało się jako ostatnia osoba.

Forum automagicznie edytuje ostatniego posta i dopisuje to co się chciało umieścić jako kolejną odpowiedź.

 

ALE są od tego wyjątki (np. herrkam podbił własne ogłoszenie o sprzedaży) i ciekawi mnie kiedy tak się dzieje :-)

 

[ Dodano: Pon Sty 21, 2008 2:35 pm ]

o tu jest próba dopisania nowej odpowiedzi - a zamiast tego dopisało ten tekst do poprzedniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1 - kurna olek - napisałbyś mi na GG, że przenosisz mój wątek bo zniknął mi z off-topica i się zastanawiałem czy coś przeskrobałem, że wycięto moją wiadomość czy co :mrgreen:

 

A swoją drogą czy można to scalanie ustawić jakoś tak, żeby np. wiadomości pisane w przeciągu ostatnich xx godzin były scalane a napisane później przez tego samego usera co ostatni post jednak podbijały cały wątek?

 

Czasem ktoś chce coś dopisać w temacie, który zniknął w czeluściach forum a w ten sposób taka informacja nie ujrzy szybko światła dziennego :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland, a nie dostales powiadomienia na mail?? :shock:

 

jesli chodzi o scalanie - to tutaj zaczela sie dyskusja :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=561020#561020

 

vert, w takiej sytuacji zagadaj do hogiego albo adamusa... :wink: na pewno pomoga :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, zmienione zostalo na zyczenie forumowiczow, zeby nie bylo paru postow pod rzad jeden po drugim. Wylaczone jak na razie jest w kupie/sprzedam. Oczywiscie mozna to wylaczyc, ale ide o zaklad, ze wtedy odezwa sie przeciwnicy takiej zmiany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, dlatego najlepiej jeśli scalałoby posty napisane w przeciągu np. ostatnich 6/12/24 godzin a w innym przypadku podbijało.

Zgadzam się, że jak ktoś wali co 3 minuty wiadomość bo mu się coś przypomniało czasem jest irytujące ale z dwojga złego wolałbym już mieć nawet 3 posty pod rząd tego samego gościa niż tak jak to teraz działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, no to wygląda na to, że działa to tylko w Kupię/Sprzedam - taka była tego idea :)

 

nie do konca dziala...

jak chcialem podbic swoj post to scalilo... tak wiec usunalem stary i napisalem nowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja podbiłem - może jest tak, że jeśli chcesz podbić w czasie < 24h to scala a później podbija? :-)

 

ja poprzedni post napisalem 31 grudnia ;)

 

wczoraj chcialem zrobic up i scalilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...