Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzwon na kontakt, wybierz 101 i popros z biurem zlotu.

 

U mnie jakis problem byl z przyjeciem maila w formacie html - dwa serwery go nie dostaly, wiec informatyk wyslal mi w plain text. W SPAMie nie wyladowaly w kazdym razie.

 

Mam pytanko - czy jak po wypelnieniu drugiego formularza mam taki tekst na dole:

 

"Zmodyfikowano: nie zmodyfikowano", a po wybraniu "Wyslij na maila" pojawil sie napis "nie wyslano", to jest wszystko ok, czy nie bardzo?

 

p.s. hotel Borys =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie proszę numer do kogoś z SIP-u - też nie dostałem żadnego maila zwrotnego i nie mam chwilowo noclegu :roll:

 

dzwon do SIPu i poproś osobe odpowiedzialna za Zlot. Bez drugiego formularza nie zarezerwujesz hotelu, chyba ze jest mozliwość przez telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, z linkiem, w którym są wszystkie moje dane z formularza imię i nazwisko, adres, tel. mail, wybrana trasa i hotel oraz oczywiście dane samochodu

no i cena za wszystko.

Oto treść wiadmości:

 

Witamy!

 

Na tej stronie internetowej znajdzie Pan informacje o swoim wyborze miejsca noclegowego oraz informacje gdzie należy wpłacić pieniądze za zakwaterowanie:

tutaj był wklejony link do oficjalnej karty zgłoszeniowej ze wszystkimi danymi.

 

Mam nadzieję, że teraz troszkę jaśniej :cool:

 

dopiero teraz zauważyłam że mam inną płeć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z linkiem do wypełnionego formularza, coś ci chyba poczta szwankuje u mnie doszło natychmiast po wypełnieniu

Wlasnie to jest dziwne - maile z pracy na sluzbowy przychodza, maile prywatne na prywatny przychodza, ze sluzbowego na prywatny i prywatne jakiekolwiek na sluzbowy tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie 3 razy wysylalem formularz. Za drugim i trzecim podalem dobrze - testowe maile od informatyka SIP dochodzily - jedynie mail akceptacyjny z linkiem mial problem.

 

W kazdym razie w koncu dostep do formularza z noclegami dostalem (fajnie to wyglada - T-Shirt: XXXL, M =) i kaska juz przelewem poszla. Niestety na loze malzenskie sie juz nie zalapalem, ale sie lozka dwa zlaczy :mrgreen:

 

Dajcie znac, jakby jakies maile jeszcze mialy przyjsc z SIPu, to bede dzwonil, jakby do mnie nie dotarly.

 

p.s. czy ktos wie gdzie dostac tanio oslone aluminiowa/stalowa silnika do starego Forka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...