Skocz do zawartości

Problemy z uzywaniem forum


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

To oznaka, ze nie spimy i na forum.... zeby nie napisac "eksperymentujemy" napisze "rozwijamy, modyfikujemy, unowoczesniamy" .... i niestety poprawiamy bledy (nic nie jest doskonale) ..... i tworzymy jeszcze troche nowych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staliśmy na krawędzi przepaści...

 

oczywiscie tylem do przepasci :wink:

 

hmmm...czy to jakiś rozłam czy tylko inna wersja zdarzeń?może trzeba ustalić jak staliście względem przepaści...czy to oby była przepaść...gdzie..dawać mi na nią namiar... 8)

 

Moniqus detektywus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staliśmy na krawędzi przepaści... od tego czasu zrobilismy krok naprzód ;-)

 

Wlasciwie to stalismy bokiem, ale bedziemy sie 3mac wersji nr 1 8)

Stalismy tylem bo gdybysmy stali przodem i zrobili bysmy krok do przodu - zla przepasc mogla by sie na nas rzucic i jak powiedzial poeta...

Nikt przepasci nie przepasci hahaha.gif czy jakos tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies przyklady ?

 

Wyszukiwarka jest beznadziejna - potwierdzam.

Chcesz przyklad? OK.

 

Podczas ostatnich miesiecy bylo pare watkow na temat Saabaru.

Zalozmy, ze chcesz odnalezc taki watek:

 

- wpisujesz w search Saabaru -> 137 wynikow, nie widze zadnego z watkow ktory mnie interesuje

- wpisujesz saabaru (z malej litery) -> to samo

- wpisujesz Saabaru OR saabaru -> to samo.

 

Beznadzieja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam donosy na przeglądarkę i przeszukiwarkę. Ta pierwsza pomimo gorących próśb, nagabywania i łapówkarstwa nie chce pokazać wszystkiego; zaś ta druga.... no z tą już gorzej - namolna jakaś, nieproszona pokazuje wszystko co ma :D

 

Myślę, że to sprawka Moniqi - pod nieobecność mamusi dorwała się do balonów z w/w koleżankami. Niestety koleżankom faza nie przeszła, jak widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to sprawka Moniqi

:evil: no tak ..teraz wszystko na mnie...aaa wlasnie ta lapowka to do kogo?? bo chyba mnie cos ominelo 8) noo :?: beda sankcje towarzyszu Loki, oj beda :twisted:

 

Ja nic nie mówie, ale Ty się sama pogrążasz. Najpierw spijasz przeszukiwarkę i przeglądarkę, a teraz domagasz się łapówki w zamian za przywrócenie ich do zdrowia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mówie, ale Ty się sama pogrążasz. Najpierw spijasz przeszukiwarkę i przeglądarkę, a teraz domagasz się łapówki w zamian za przywrócenie ich do zdrowia :evil:

 

hmmm..po pierwsze nie spilam tych wrednych bab na "p" a po drugie nie lapowki ..tylko rekompensaty 8)

 

Za co :shock: :?:

Ja nic nie zrobiłem. Jestem czysty i ręce mam czyste, cały jestem czysty hmm.... to brzmi jak ogłoszenie matrymonialne :D

W każdym bądź razie to nie ja... TO ON :!: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co :shock: :?:

Ja nic nie zrobiłem. Jestem czysty i ręce mam czyste, cały jestem czysty hmm.... to brzmi jak ogłoszenie matrymonialne :D

W każdym bądź razie to nie ja... TO ON :!: :arrow:

 

za co :?: za te nikczemne osądy że ja je spiłam, to jest niemożliwe...bo z innymi "kobitkami" nie lubie sie dzielić :twisted:

jestem niewinna wiec prosze teraz na kolana...yyyy..no dobra wystarczy na PW :wink:

p.s. obaj 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA NIE UMIEM NA PW :!: Ja nie wiem jak - staram się, kombinuję, przewracam - NIE POTRAFIĘ :!: :cry: Na kolana - taaaak to mi wychodzi - tu się zgina i już jest się na kolanach. Ale na PW - GDZIE JEST PW :?: CO TO JEST PW :?: CZY KTOŚ MI TO WYCIOŁ :?:

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobra już wiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na PW - GDZIE JEST PW :?: CO TO JEST PW :?: CZY KTOŚ MI TO WYCIOŁ :?:

 

PW - to Politechnika Warszawska, jak sama nazwa wskazuje znajduje się w Stolnicy i z tego co się orientuje to nikt jej jeszcze nie wyciął (dziś jeszcze ją widziałem po drodze do pracy)

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...