Skocz do zawartości

Gwiadzy w Rally Cafe


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie:

Rally Cafe zaprasza na spotkanie "Gwiadz Super 1600", które rozpocznie się 18.09.2004 o godzinie

 

19:00 w siedzibie Rally Cafe w Krakowie przy ulicy Stradomskiej 15.

W planie imprezy wiele konkursów i niespodzianek, które realizować będą m.in. Sebastian Frycz,

 

Michał Kościuszko, Grzegorz Grzyb oraz Mariusz Pelikański.

Zapraszamy serdecznie do Rally Cafe!

 

Nieoficjalnie:

Gdzie ostatnio Forum swietowalo, tam teraz ta impreza odbedzie... niespodzianki.... ojjj.... ciekawe - bedzie na co popatrzec :wink:

 

http://www.rallycafe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle, ze miejsca wystarczy (z cicha nadzieje, ze braknie :wink: ).

 

Co do samej imprezy to:

1. Zaproszen nie bedzie :P Wszyscy moga sie pojawic 8)

2. Program/ramowka bedzie ustalana dzisiaj. Popoludniu bede znal szczegoly, ktorych nie omieszkam wam przekazac :wink:

 

Mapke postaram sie dzisiaj umiescic na stronie.

 

Byc moze chociaz tym razem uda mi sie poznac tych, ktorych nie znam (mam wolny łikend jupiii) i znow zobaczyc tych, ktorych juz mialem przyjemnosc poznac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja ramowki poszla troszke na bok i wydaje mi sie z kilku powodow:

1. Przy takim gronie milosnikow rajdow - ciezko wszystkim narzucic "teraz robimy to, potem tamto".

2. Dlaczego nie pozwolic odwiedzajacym decydowac jakie dyscypliny beda uprawiac "gwiazdy" ?

3. Kto lubi byc "w ramkach" ? :wink:

4. Spontan tworzy atmosfere... a wlasciwie ludzie spontaniczni :D

 

Co do samej imprezy - mysle, ze ludzie ktorzy to organizuja naleza do tych "elastycznych na wole gosci" i zabawa bedzie przebiegac w atmosferze relaksu i w milym gronie.

 

Czy wszyscy sie zmieszcza ? Tego najstarsi gorale nie wiedza, ale jedno jest pewne - miejsce dla siebie znajdzie tam kazdy :twisted: 8) :wink:

 

Dodam tylko, iz lokal jest 3 poziomowy: sala najnizsza (fotki z bytnosci Forumowiczow wlasnie stamtad), ground zero :wink: ktory obejmuje rowniez ogrodek, oraz poziom najwyzszy czyli VIP 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoklub.pl/news/shownews.php?id=6391

więc to jest ta poczta pantoflowa, którą się wieści rozniosły?

w zaistniałej sytuacji (siła i zasięg powyższej poczty "pantoflowej" :P ) to nie będzie mały tłok jak sugerowała Moniqa, to będzie duuuuuuuuży tłok, więc może jakieś specjalne sektory dla forumowiczów co byśmy się zmieścili? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jako pierwszy bede mogl swoje wrazenia po (chociaz impreza w trakcie) opisac.

Chociaz ze strony troche bardziej pracy jak przyjemnosci - bylo to naprawde ciekawe spotkanie! Atmosfera, chociaz ziiiimno wokol, bardzo przyjemna, konkurs wymiany kol... mysle, ze ci ktorzy oczekiwali czysto sportowej rywalizacji... well troche zbyt powaznie wzieli ten konkurs :wink: a rozlewanie driknow... achh jak zaluje, ze mnie tam nie bylo... 8) :wink:

 

Foto- relacja juz niedlugo. Zdjecia mam - cale 200 MB, wiec bedzie co ogladac ! Zapraszam juz niedlugo na www.rallycafe.pl !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tam byłem

browarka z nimi piłem

co widziałem i słyszałem

bardzo miło zapamiętałem

:P

co Flipper zrelacjonował to potwierdzam własnoręcznym klikaniem w klawiaturę, choć muszę przyznać, że brać forumowa i rajdowa się chyba trochę rozleniwiła bo jakoś ściany w szwach nie pękały (chociaż z drugiej strony to i lepiej :P )

na zdjęcia oczywiście czekamy tylko pytanie - czy zdjęcia w trosce o wydolność forum będą tylko na rallycafe.pl czy jednak chociaż część tutaj też :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..wiec ja tez moge wpisac sie na liste obecnosci..bylo milo, sympatycznie i nawet nie przeszkadzalo zimno..wrazen nie zabraklo... w konkurencjach w imieniu forumowiczow dzielnie i z oddaniem walczyl Buffy (jestes "debesciak") Teraz w kolejce czekaja na realizacje kielbaski i Miedziana :wink:

 

p.s. Flipper dalej nie widze na lewe oko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinna zostac powolana komisja cenzorska ..w skladzie wszyscy "zainteresowani" i przy jakims piwku... 8)

 

Bardzo dziękujemy wszystkim Forumowiczom Subara za udział w imprezie w Rally Cafe " SPOTKANIE Z GWIAZDAMI 1600"

 

 

:D

Michał Szerla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...