Skocz do zawartości

sposoby na sąsiada


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Macie moze jakies sprawdzone sposoby na upierdliwych sąsiadów?

Godzina 5 rano - slysze darcie mordy za scianą

godzina 9 rano - znow darcie mordy za sciagą+szczekający wiecznie pies.

Wieczorem znow...

I tak codziennie...

No juz jestem u kresu wytrzymalosci nerwowej.

 

Kiedys ostrzegalem goscia 3 razu. Za czwartym oberwał.

No ale przeciez nie tedy droga. Bo co to da. Spokoj na 2 tygodnie raptem.

Kto mi powie jak mozna to skutecznie zalatwic. Z udzialem policji lub bez. Bo nie wytrzymam! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dobry namiar na platnego zabojce :arrow: PW

 

:mrgreen:

 

Za czwartym oberwał.

 

:mrgreen:

 

 

A tak na serio to ja bym zazwonil po niebieskich. Ja zadzwonilem jak jacys codzienni balangowicze nie dawali spac mojej zonie w ciazy. Jedna wizyta skutecznie ich uciszyla. Teraz od dwoch lat mam spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń non stop, Policja, Straż Miejska - jak zupę przypali powiadom Straż Pożarną.

Jak pranie po gębie nie pomogło to może pranie kieszeni pomoże.

Tylko będziesz musiał być świadkiem w sądzie.

Dobrze by było znaleźć z jednego sąsiada, któremu też przeszkadza.

Powiadom wspólnotę mieszkaniową, zadzwoń do swojego dzielnicowego - on Ci poradzi co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tu chodzi o to ze nie balangują tylko wiecznie drą mordy na siebie.

Nie ma muzyki tam za głosno. Ppoprostu wiecznie drący morde pies i jakies pajace ciągle wyzywające sie od roznych takich...epitetów.

 

Dobrze by było znaleźć z jednego sąsiada, któremu też przeszkadza.

Znajde cały blok sąsiadów. :roll:

 

P.S. płatni zabójcy mi nie potrzebni z wiadomego powodu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, po pierwsze koles wystarczy, ze zglosi pobicie i to Ty masz problem. Niestety tak to wyglada. Posta sprawa - interwencja policji za i strazy miejskiej za interwencja.

 

Artykuł 51 Kodeksu wykroczeń przewiduje, że Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

 

Przepis ten należy rozumieć nie tylko w ten sposób, że stosuje się go do osób, które hałasują w „klasyczny” sposób, ale także do tych, którzy dokonują wszelkich wybryków zakłócających w tym wypadku spoczynek nocny.

 

Na podstawie tego przepisu zawiadomiona przez osobę, której przeszkadza dane zachowanie, Policja powinna wszcząć postępowanie i doprowadzić do ukarania bądź to w drodze mandatu karnego, bądź przez sąd grodzki, sprawcy wybryków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi Ci napisal co mozesz zrobic (dziwne ze sam na to wczesniej nie wpadles).

bylem juz raz na policji. olali sprawe.

 

pumex1, nie zgłosi. To są menele i sam nie wie od kogo dostal.

Zreszta...nie ma swiadkow a on wiecznie pijany chodzi,potknął sie i uderzyl. :] hehe (tego dnia byl trzeźwy) :roll: nikt nic nie widział. Zreszta to bylo jakis czas temu.

A tak na serio. To strasznie mnie wkurza ta sytuacja i chcialbym problem rozwiązac bez bójek oczywiscie.

Poza tym dzieki. O taki artykuł mi wlasnie chodzilo. Bede domagal sie zatem od Policji swojego. By wszczeli jakies postepowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, mamy ten sam problem. Sasiedzi z dolu wynajeli mieszkanie i wprowadzili sie jacys budowlancy... impreza trwa od piatku do piatku - caly czas leci jakis hiphopolo - puszczane ze sprzetu, ktory dodatkowo katuje ta "muzyke". Aga wlasnie zadzwonila i poprosila o interwencje. Przyjada, wiec zobaczymy co bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz byli :shock: Poszli zainterweniowac i powiedzieli, zeby jak tylko po 22.00 beda halasy, to zeby natychmiast dzwonic. Wtedy sporzadzaja protokol i sprawa do sadu grodzkiego. Do tego powiedzieli, ze skoro mieszaknie wynajmowane, to zawsze moga poprosic sprawdzic legalnosc wynajmu i sprawdzic poprzed Urzad Skarbowy czy podatek jest zaplacony :wink:

aaa..."muzyka" sie uciszyla :) przynajmniej na razie...

 

Edit: literowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń non stop, Policja, Straż Miejska - jak zupę przypali powiadom Straż Pożarną.

Jak pranie po gębie nie pomogło to może pranie kieszeni pomoże.

Tylko będziesz musiał być świadkiem w sądzie.

Dobrze by było znaleźć z jednego sąsiada, któremu też przeszkadza.

Powiadom wspólnotę mieszkaniową, zadzwoń do swojego dzielnicowego - on Ci poradzi co dalej.

 

taa, a potem zaparkują ci jakiegoś szweda na twoim miejscu parkingowym i jak znowy do nich zadzwonisz to nie przyjadą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzywa sie w momencie halasu

masz mnie za idiote?

chodzi o to ze nie moge zagwarantowac policji ze jak przyjedzie to oni beda sie akurat kłócić czy w inny sposob halasowac. :/

Przyjada misiaki i akurat bedzie spoko i co? Mnie dowalą za nieuzasadnione wezwanie... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzywa sie w momencie halasu

masz mnie za idiote?

 

bylem juz raz na policji

 

po prostu zdziwilem sie dlaczego poszedles a nie zadzwoniles :mrgreen:

 

chodzi o to ze nie moge zagwarantowac policji ze jak przyjedzie to oni beda sie akurat kłócić czy w inny sposob halasowac. :/

Przyjada misiaki i akurat bedzie spoko i co? Mnie dowalą za nieuzasadnione wezwanie... :neutral:

 

musisz zaryzykowac. ja w poprzednim miesiacu dzwonilem ok 5x po straz miejska bo jakies **&^%%$ zastawialy mi garaz i tez nie mialem pewnosci czy nie odjedzie przed ich przyjazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...