Skocz do zawartości

rajd barbórki kto wygra ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a koła kantowały u Ptaszka w corolli :twisted: Raz a dobrze

 

Pisząc kantowały myslałem o tym , że tak dobrze trzymaly tzn. auto nie chciało wpaść w poślizg a to lepiej jeżeli chodzi o jazde na czas. Kol. Ptaszek już wczesniej , na pierwszym prawym w dół nie bardzo wiedział gdzie jedzie.Tam gdzie powinien jechac prawą (ciąc) byl zupełnie po lewej :mrgreen: no a potem.....prawdopodobnie sie spłoszyl i puscił gaz to go wypluło. Chyba , ze to jakies uszkodzenie...czegos

AK

 

[ Dodano: Sob Gru 08, 2007 8:44 pm ]

Moim okiem auto Kuchara i Frycza zbieralo się lepiej niż inne, co nie zmienia faktu że pojechali rewelacyjnie i potrafili w pelni wykorzystać sprzęt.

 

Dokladnie tak....i te zwyciestwa im sie należały :razz: :mrgreen:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WuRCe Hołka i Kuzaja istotnie jakoś dziwnie zbierały się na beczce, zwłaszcza Hołkowa fura miała wyraźne problemy z obróceniem się o 360 stopni - być może istotnie coś zostało źle ustawione w setupie...

 

Tak czy siak miło było zobaczyć Mistrza Europy z 1997 roku w akcji:) Pięknie jechał Fabio w swojej Integralce - Trax Racing się postarał, nie ma co:) Szkoda trochę Ptaszka, bo Corollka pod jego nogą ładnie "tańczyła" w duecie z Panią Karową:)

 

A tak na marginesie, co powiecie o występie kolegów Kozłowskiego i Tomaszka (przepraszam, że tak bezpardonowo wprost z nazwiska)? Widziałem ich przejazdy na Żeraniu i Karowej i to był kaawał dobrej jazdy:) Właściwi ludzie we właściwych samochodach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba , ze to jakies uszkodzenie...czegos

 

wiec wydawalo mi sie, ze zostawil taki dlugi slad na jezdni jeszcze jak jechal pod gore (wczesniej zahaczyl chyba o kraweznik...), a potem na tym wlasnie sladzie przy zjezdzie sie "poslizgnal"?

 

Dokladnie tak....i te zwyciestwa im sie należały

 

a to bezdyskusyjnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeden wniosek na przyszly rok: nie oplaca sie wynajmowac WRCa, lepiej cwiczyc umiejetnosci i jechac tym, co sie zna 8)

 

WRC są OK, tylko żeby chłopaki mogli je ustawić jak chcą. Fabia Małyszcyca super jeździła, podobnie jak 206, które Hołek upalał 2 lat temu.

 

A panowie Tomaszkowie i Kozłowski, super ale zdecydowanie wole ich w Legacach, szkoda że nie jechał Szymańki, mega ogarniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzaj przegrał na beczce i nawrocie, gdzie pojechał zdecydowanie za szeroko. Hołek pojechał to zdecydowanie lepiej (no.. poza pierwszą beczką), natomiast Kuchar pojechał znakomicie.

Co do Fabii WRC, to przynajmniej na żywo, wydawało się, że strasznie nią rzuca (może to kwestia kierownika), ale jechała moim zdaniem za mało płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego roku wiem jedno: Barbórkę na żywo trzeba oglądać w na oesach dziennych, natomiast Karową trzeba oglądać w TV - widać dużo więcej i lepiej 8). W tym kolosalne różnice w sposobie pokonania czy to beczki, czy nawrotu. Na żywo niestety gucio się widzi... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego roku wiem jedno: Barbórkę na żywo trzeba oglądać w na oesach dziennych, natomiast Karową trzeba oglądać w TV - widać dużo więcej i lepiej 8). W tym kolosalne różnice w sposobie pokonania czy to beczki, czy nawrotu. Na żywo niestety gucio się widzi... :twisted:

 

bo oglądać to trzeba umieć !

 

W TV nie będzie tej atmosfery co na zywo, zresztą nie lubie przekazów telewizyjnych, bo ludzie zajmujący się kręceniem często robią kijowe ujęcia imo. Wystarczy przyjśc ze 3 godzinki wcześniej i miejsce jest super :) ew. po kawiorsku kupić karnet vip czy jak to się zwie :wink:

 

A co do odcinkow dziennych, Żerań był megakozacki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego roku wiem jedno: Barbórkę na żywo trzeba oglądać w na oesach dziennych, natomiast Karową trzeba oglądać w TV - widać dużo więcej i lepiej 8). W tym kolosalne różnice w sposobie pokonania czy to beczki, czy nawrotu. Na żywo niestety gucio się widzi... :twisted:

 

Ale ta atmosfera... Ja niestety nie mogłem, w tym roku, ale szalenie się cieszę, że Kuchar wygrał cały rajd i jeszcze bardziej się cieszę, że Hołek wygrał Panią Karową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyła z kolei jedna rzecz. Po tym jak Hołek wygrał Karową okrzyknieto go niemal bohaterem narodowym. Przejechał na pace pickupa droge wiwatując ku uciesze kibiców, a o Kucharze tylko wspomniano i rzucono w kąt. Ale Tomek nie mógł się czuć źle, bo w jego namiocie ustawiały się tłumy z gratulacjami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O atmosferze mi nie mówcie - regularnie chodzę na imprezy sportowe oglądać je na żywo. W tym na polską ligę piłkarską - a do tego trzeba być NAPRAWDĘ wielkim fanem tak sportu, jak i imprez na żywo.

 

Karową też od wielu lat oglądałem na żywo. W tym roku jednak obejrzałem ją w TV i zmierzam do tego, że miało to - mimo wad w postaci braku atmosfery - również swoje zalety 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyła z kolei jedna rzecz. Po tym jak Hołek wygrał Karową okrzyknieto go niemal bohaterem narodowym. Przejechał na pace pickupa droge wiwatując ku uciesze kibiców, a o Kucharze tylko wspomniano i rzucono w kąt. Ale Tomek nie mógł się czuć źle, bo w jego namiocie ustawiały się tłumy z gratulacjami :smile:

 

Też nas to z Domestosem denerwuje....... :evil:

W tamtym roku trochę inaczej to wyglądało-dużo lepiej... :roll:

Końcowa "celebracja" bardzo rozczarowała :???:

 

Ale ogólnie siedzieliśmy na trybunie i była mega kulturka :cool:

 

EDIT by MOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...