Skocz do zawartości

2002 STI (bug-eye) vs 2003 (MY03) WRX


JED

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a w JAKIM widac?!

:mrgreen:

w każdym w którym nic poza wyglądem nie jest fajne to sie ma przed oczami wciąż że chociaż przód ma fajny

tak serio to ja wybierałem między forkiem turbo starsza gęba a nieturbo aktualna geba,

zdecydowałem sie na Turbo,

chciałem pomóc :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w STi, zawias jest naprawde znośny jak nic z nim nie robisz, jak dla mnie był oki.

Jedynie mój padre, jak raz wymieniliśmy się autami, powiedział że twardy jak maluch, tylko troche droższy :roll: :mrgreen: Na moje nieszczęście był zakochany w maluchach a że nie produkują to podkrada mi czasem auto jak wyjade bez subaraczka.

STi to zawsze STi, co do spalania to wszystko zależy od kierowcy, może być duużżżoooo wyższe albo tylko troche :roll: :wink:

Tak jak pisał AZ, zawias, skrzynia, silnik, fotele no i bezpieczeństwo jeśli chodzi o mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI jest jednak twardy, w mieście i na krótkich trasach tego tak nie odczujesz, ale po pierwszej dłuższej podróży zaczniesz narzekać.

 

Miki to nie tak, jak długo trase zrobiłeś aby tak pisać :?: Ja za jednym zamachem zrobiłem prawie 1900 km i byłem naprawde sprawny po takiej drodze. Za dwa dni wracałem i też nie mogłem nadawać. Dodam tylko że mam problem z dyskiem i wszelkiej maści auta jak Mercedes, BMW, Audi mnie wypompowują. Po 500 km mam dość a moje plecy mówią pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w STi, zawias jest naprawde znośny jak nic z nim nie robisz, jak dla mnie był oki.

Jedynie mój padre, jak raz wymieniliśmy się autami, powiedział że twardy jak maluch, tylko troche droższy :roll: :mrgreen: Na moje nieszczęście był zakochany w maluchach a że nie produkują to podkrada mi czasem auto jak wyjade bez subaraczka.

STi to zawsze STi, co do spalania to wszystko zależy od kierowcy, może być duużżżoooo wyższe albo tylko troche :roll: :wink:

Tak jak pisał AZ, zawias, skrzynia, silnik, fotele no i bezpieczeństwo jeśli chodzi o mody.

 

Ja to wszystko wiem, ale mam awersje do aut, w ktorych byly jakies naprawy blacharskie. Do sprowadzanych tez, ale to (WRX) jest jak nowe!

A do tego, ja i tak nie "rajduje", wiec moze szkoda Sti na moje umiejetnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko wiem, ale mam awersje do aut, w ktorych byly jakies naprawy blacharskie. Do sprowadzanych tez, ale to (WRX) jest jak nowe!

Jeśli STi nie jest pewne a WRX jest to bierz WRX'a. Zastanów się tylko bo może należy zaczekać na STi :?: Może się coś pokazać fajnego w dobrych pieniądzach. Z WRX wiele nie zrobisz, jeśli chcesz jeździć serią albo prawie serią to bierz WRX'a jeśli chcesz zmieniać to koszt wymiany części z rzeczy które ma STi spowoduje gwałtowny wzrost kosztów a za to ci już nikt nie zwróci. STi jest STi i będzie miało cene jak STi. WRX choćby był najlepszym WRX'em zawsze cene będzie miał zbliżoną do wartości WRX'a

 

A do tego, ja i tak nie "rajduje", wiec moze szkoda Sti na moje umiejetnosci?

 

Tutaj się nie zgodze. Auto ma sprawiać frajde i spełniać np: marzenia, oczekiwania. Jeśli chcesz mieć STi to kup STi.

Osoby które kupują np Zonde :wink: nie kierują się chęcią startów w F1. Poprostu kupują bo ich stać i spełniają swoje marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wiec moze szkoda Sti na moje umiejetnosci?

To zupełnie nie jest tak :idea:

Nawet kiepski kierowca za sterami STI będzie czerpał z jazdy nim niesamowitš frajdę. Tak samo jak każdy jadšc cabrio w słoneczny, ciepły dzień czy terenowym np. pick up'em w terenie :mrgreen: Może piszę jak staruszek, ale wiesz o co kaman :???:

Co do zawiasu to sprawa jest mocno subiektywna. Nie mam takich dowiadczeń jak Bart, ale też byłem zadowolony z komfortu. Az to pewnie marudzi, że miękki :wink: , ale wiem, że mój ojciec nie byłby zachwycony. Już WRX daje mu w koć :lol:

Opinie stałych użytkowników STI powinny być zdecydowanie bardziej trafne.

Z resztš, kupujšc samochód to nie zawieszenie jest najważniejsze

 

edit/PS1 Bart dobrze pisze

PS2 Jed ma przeje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, MIKKI dobrze mówi a ja powiem sti to całkiem inna bajka nawet jak go produkują to nie w tej samej fabryce co wrxy i 1,6 tylko w innej i praktycznie ręcznie(jeśli nie to mnie poprawcie ale tak słyszałem) i z całkiem innych części(no może prawie) mówie ci kup lepiej sti,wrxy są dla mienczaków :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...