Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Koleżanki i koledzy. Czy jest tutaj ktoś z okolic Żywca/Jeleśni ? (Bielsko w sumie też podejdzie)

Sprawa jest krótka. Potrzebna pomoc chętnego kierowcy i równie chętnego samochodu.

W nocy z 17/18 kwietnia trzeba by odwieźć kilka osób do miejsc noclegowych w granicach Jeleśni (promień 10km). Kilometrów niewiele, przedział dyspozycyjności do ustalenia no i oczywiście wynagrodzenie do dogadania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopując temat :) witajcie byki!

Na Podbeskidziu odnawia się grupa subarowiczów i rośnie w siłę. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to jest aktywna grupa na Messenger. Może ma ktoś ochotę czasem się spotkać przy burgerze, byłoby fajnie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Hej. Czy ktoś z okolicy śmiga może XV'em pierwszej generacji? Chodzi mi po głowie wymiana Legaca na XV, a chciałbym się do niego przymierzyć, obejrzeć zanim pojadę gdzieś dalej, bo w okolicy posucha z ogłoszeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej wszystkim, pamięta ktoś jeszcze moją osobę? Po 2 latach perypetii życiowych (rozwód itp) chce wrócić do mojego ukochanego środowiska czyli do Was :) w przyszłym roku chętnie zorganizuje jakies wyjazdy oraz dołącze do wyjazdow, brakuje mi ładowania baterii zwiazanego z Wami! Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia  :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paweł_P napisał:

Hej wszystkim, pamięta ktoś jeszcze moją osobę? Po 2 latach perypetii życiowych (rozwód itp) chce wrócić do mojego ukochanego środowiska czyli do Was :) w przyszłym roku chętnie zorganizuje jakies wyjazdy oraz dołącze do wyjazdow, brakuje mi ładowania baterii zwiazanego z Wami! Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia  :)

No raczej!
 

A czym się teraz bujasz? Wspominałeś coś kiedyś o Proto :D

Cytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Paweł_P napisał:

Hej wszystkim, pamięta ktoś jeszcze moją osobę? Po 2 latach perypetii życiowych (rozwód itp) chce wrócić do mojego ukochanego środowiska czyli do Was :) w przyszłym roku chętnie zorganizuje jakies wyjazdy oraz dołącze do wyjazdow, brakuje mi ładowania baterii zwiazanego z Wami! Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia  :)

 

Pamiętam i pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki że pamiętacie :)

 

Na Proto na razie nie bylo możliwości, 2 lata temu żona odeszła i trzeba bylo zająć sie ważniejszymi sprawami niż zabawki :) aktualnie inwestuje w swoja małą firmę transportową wiec póki co potrzebuje narzędzia a nie zabawki  :P ale przychodzi właśnie czas na zakup zabawki i mój wybór pewnie wzbudzi zaskoczenie ale trzeba poczekać z pół roku jeszcze na odbiór fury  :) w międzyczasie spełnię swoje inne marzenie a mianowicie motocykl (była żona nienawidzila moto więc olewałem temat). Tak więc w przyszłym roku bede chciał trochę z Wami posmigac, zrobić jakieś tripy i zlot jak będą chętni ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Pawel. Też wracam do grona po świeżym zakupie poraz czwarty imprezy. Byly trzy bledy życiowe i trzy sprzedaże imprezy i znowu naprawilem ten błąd i kupilem kolejną.

Edytowane przez MATRIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MATRIX napisał:

Siemka Pawel. Też wracam do grona po świeżym zakupie poraz czwarty imprezy. Byly trzy bledy życiowe i trzy sprzedaże imprezy i znowu naprawilem ten błąd i kupilem kolejną.

Super, gratuluję B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...