Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

irektob BARDZO ŁADNE! naprawdę dobrze się prezentują na niebieskim z myciem to trochę masakra ale warto się poświecić :mrgreen: . Widziałem je wcześniej jak prezentowałeś w dziale Moje SUBARU :wink:

 

-- N paź 28, 2012 1:57 pm --

 

Panowie szykujcie się powoli na I\/ Zimowy Spot Jurasowy :D

 

TEJ IMPREZY TO NA PEWNO NIE ODPUSZCZĘ!!!! :twisted: Proszę o datę już robię sobie miejsce.Proponuje niedziele więcej osób będzie miało czas... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Niestety bardzo rzadko tutaj jestem i pewnie wielu forumowiczów mnie nie kojarzy (na zeszłorocznego jesiennego spota w Jaworzu przyjechałem z Danielem -"Yellow", niebieskim STI na białym kole. Również żałuję że nie zoriętowałem się o spocie i przegapiłem :? - teraz już muszę obserwować na bieżąco forum, żeby załapać się na zimowego :lol: . Tak na marginesie mam pytanie i wiem że to niestety nie ten dział, ale może ktoś będzie wiedział, a mianowicie na co dzień jeżdżę na dość niskim, twaradym gwincie i powiem szczerze, że na "Biały krzyż" w zimie nie jest to dobre rozwiązanie :D , a tak się składa, że mam cały kompletny zawias z mojego poprzedniego WRX 2001, który jest dużo bardziej miękki i wyższy, a na zimę to dobra opcja. I właśnie dlatego mam pyatnie, czy podejdzie zawias z WRX 2001 do STI przejściówki 04/05. Z góry dzięki za Odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Niestety bardzo rzadko tutaj jestem i pewnie wielu forumowiczów mnie nie kojarzy (na zeszłorocznego jesiennego spota w Jaworzu przyjechałem z Danielem -"Yellow", niebieskim STI na białym kole. Również żałuję że nie zoriętowałem się o spocie i przegapiłem :? - teraz już muszę obserwować na bieżąco forum, żeby załapać się na zimowego :lol: . Tak na marginesie mam pytanie i wiem że to niestety nie ten dział, ale może ktoś będzie wiedział, a mianowicie na co dzień jeżdżę na dość niskim, twaradym gwincie i powiem szczerze, że na "Biały krzyż" w zimie nie jest to dobre rozwiązanie :D , a tak się składa, że mam cały kompletny zawias z mojego poprzedniego WRX 2001, który jest dużo bardziej miękki i wyższy, a na zimę to dobra opcja. I właśnie dlatego mam pyatnie, czy podejdzie zawias z WRX 2001 do STI przejściówki 04/05. Z góry dzięki za Odp.

Jeśli w STI masz rozstaw śrub 5x100 to podejdzie. 5x114 ma inny rozstaw śrub w amortyzatorach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jano - ja Cię kojarzę :!: W dziale technicznym Imprezy zadaj takie pytanie - tam prędzej ktoś Ci odpowie :arrow: viewforum.php?f=21

 

 

 

To spoko , że ktoś mnie tutaj kojarzy :lol: Dzięki za podpowiedź, już wrzuciłem wątek na technicznym. A odnośnie tamtego zeszłorocznego spota w Jaworzu - ma ktoś jakieś fotki na pamiątke, bo jak juz wcześniej wspomniałem to bardzo rzadko tutaj gościłem i niestety nic nie mam, a wiem że ktoś tam wtedy pstrykał. Jak coś to poprosiłbym na maila downhill2@o2.pl. Z góry dzięki

 

-- Wt paź 30, 2012 9:57 pm --

 

Jeśli w STI masz rozstaw śrub 5x100 to podejdzie. 5x114 ma inny rozstaw śrub w amortyzatorach :wink:

 

Mam 5x100 więc z tego co piszesz to powinno podejść, w przyszłym tyg. spróbuję ogarnąć temat, to dam odp co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy i chętnie bym wpadł na spota imprezą RS

Witaj krzysztofie :!: - wreszcie się zarejestrowałeś :!: -długo to trwało :!:

Oczywiście zapraszamy na spota :!: zapraszam również tutaj :arrow: viewtopic.php?f=1&t=101962&start=13300 i tutaj viewtopic.php?f=1&t=155019&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.... szkoda gadać... kto to wymyślił ?????? Połapać się nie można.... :(ooo właśnie zauważyłem że jestem "Profi" i mam już 500 postów .... hahaha ... dobry wynik jak na 5 lat na Forum :)i po 5 latach wróciłem do Subaru :) fajnie :) czekam na śnieg :)

Edytowane przez Zdzisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...