Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego Marku.

Dziś mam fatalny dzień zginął Konradek 10letni syn mojego kolegi z którym pracuje w Motory4You. Cały dzień mam wycięty z życiorysu Tragiczna wiadomość przyszła jak byliśmy razem na sklepie.

Przed chwilką dowiedziałem się również że drugi Chłopiec 11latek Patryk zmarł po przewiezieniu do szpitala.

http://www.bielsko.slaska.policja.gov.p ... -mapa.html

PANOWIE NOGA Z GAZU PRZED PASAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzenia .

 

karolwa, spóźnione ale szczere ...

 

Dziś mam fatalny dzień zginął Konradek 10letni syn mojego kolegi z którym pracuje w Motory4You. Cały dzień mam wycięty z życiorysu Tragiczna wiadomość przyszła jak byliśmy razem na sklepie.

Przed chwilką dowiedziałem się również że drugi Chłopiec 11latek Patryk zmarł po przewiezieniu do szpitala.

http://www.bielsko.slaska.policja.gov.p ... -mapa.html

PANOWIE NOGA Z GAZU PRZED PASAMI

 

Sprawca wypadku ... przepraszam, MORDERCZYNI , 20-sto letnia kobieta prowadząca samochód pod wpływem amfetaminy . Prędkość była duża, popatrzcie w jakiej odległości od pasów, zatrzymał się samochód .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem... - jak się przyznała do amfy to przyznała się też do 120km/h

 

ale to droga przez Kozy... tam ludzie jeżdżą standardowo 70-90km/h więc te 120km/h to szczerze...

inaczej... jeżeli ktoś na Krakowskiej nigdy nie jechał 120km/h niech pierwszy rzuci kamieniem... :-P

(EDIT - jeżeli nie jechał 120 na ograniczeniu 50 :-P)

 

co nie zmienia faktu... że MORDERCZYNI ale przez jej głupotę... (nie chciałem jej bronić... tym powyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik u niej zatrzymał się na 115km/h Ona leciała od Kęt żadnych śladów hamowania z jej strony nie ma. Bzdura jest też że oślepiało ją słońce ponieważ o 14tej słonce jest z lewej strony i kompletnie nie oślepia. Następna brednia jest że chłopcy wbiegli na pasy Samochód jadący od BB zatrzymał się wpuszczając chłopców przejście.

 

Radziu no mnie się tam nie zdążyło nigdy jechać 120km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam że powinni ja udupić jak najbardziej...

 

ale przewiduje że dostanie karę w zawieszeniu :-/ jak to zwykle u nas... :-/

 

ps. szkoda że w PL jest taka ochrona... wizerunku i danych :-/

powinna być piętnowana... - zdjęcie itp. w gazetach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam że powinni ja udupić jak najbardziej...

 

ale przewiduje że dostanie karę w zawieszeniu :-/ jak to zwykle u nas... :-/

 

ps. szkoda że w PL jest taka ochrona... wizerunku i danych :-/

powinna być piętnowana... - zdjęcie itp. w gazetach...

 

Chłopak który zabił w zeszłym roku przechodzącą przez pasy moją koleżankę w Szczyrku. Dostał 2,5roku w zawieszeniu aleeeee że skłamał przed sądem iż okazał skruchę i przeprosił prywatnie rodzinę dziewczyny zawiasy mu odwiesili. Ale cóż to jest 2,5roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ten:

[ http://www.recaro-polska.pl/images/stories/produkty/foteliki_dzieciece/young_sport_new/6202.21005.66.jpg ]

I wymiana wnętrza w Imprezie :mrgreen:

 

kubabb, czy to Twojego forysia widziałem wczoraj, wieczorową porą na Wzgórzu Zamkowym?

 

Nie nie byłem na Zamkowym ja mam teraz szyby tylne oklejone w rekalmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!! Ma ktoś Tarcze 325 mm z Estiaja 5x100 :?: potrzebne są do przymiarki :!:

 

Mam adeptery do sprzedania jak na zdjęciu :!:

 

 

zdjcie2141.jpg

 

To są adaptery żeby do WRX-a US speca założyć zacisk dwutłoczkowy EU ( tarcza 290 ) lub od razu dwutłoczkowe brembo pod tarczę 316 albo do forestera S-turbo lub wolnegossaka założyć hamulec z WRX EU z odpowiednimi tarczami lub do mojego LGT żeby założyć zacisk WRX lub STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...