Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Zaledwie 10000,- zł (dziesięć tyś zł za dzień)  ;)

 

:huh:  za taką cenę to zakładam, że paliwo dają na zasadzie wielkiej dolewki jak w KFC? Masakra. Zdaję sobie sprawę, że wybudowanie tego toru kosztowało dużo kasy ale... 

 

Zimowy Spot Jurasowy w letniej odsłonie.... ehhh, to by było coś:) Luźna nawierzchnia jest fajna:)

 

Nie mamy gdzieś jakiegoś toru u naszych południowych sąsiadów? Coś bliżej niż Brno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaledwie 10000,- zł (dziesięć tyś zł za dzień)  ;)

 

:huh:  za taką cenę to zakładam, że paliwo dają na zasadzie wielkiej dolewki jak w KFC? Masakra. Zdaję sobie sprawę, że wybudowanie tego toru kosztowało dużo kasy ale... 

 

Zimowy Spot Jurasowy w letniej odsłonie.... ehhh, to by było coś :) Luźna nawierzchnia jest fajna:)

 

Nie mamy gdzieś jakiegoś toru u naszych południowych sąsiadów? Coś bliżej niż Brno?

 

 

U naszych południowych sąsiadów taki wypad kosztuje jeszcze więcej. Można wbić się na jakiś event ale koszt takiej imprezy od samochodu to około 1500,- zł  ;) Ci co już byli wiedzą - a jak ktoś zainteresowany to mogę przy okazji jakiegoś spotu wyjaśnić skąd biorą się te koszty. Dodam jeszcze, że na tor wjeżdzasz w okreslonych godzinach a nie non-stop jak większość myśli  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie obiekty wbrew pozorom generują spore koszty utrzymania. Pamiętajcie jeszcze o podatkach i kosztach prowadzenia działalności. Na koniec warto również zwrócić uwagę, że ktoś chce też na tym zarobić. Zatem za jeden dzień na nowo wybudowanym torze 10000zł to symboliczna kasa :) Nie porównujcie do Wyrazowa. Wyrazów to ewenement, w którym ciekawy zbieg okoliczności sprawia, że cenowo wychodzi jak pasztet. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazów dla mnie i moich umiejętności jest Ok i to że dziurawy to mi wcale nie przeszkadza.! najważniejsze że bezpieczny.!!zainwestowałem w trzeci komplet felg a opony zbieram od znajomych( z przeznaczeniem upalenia) za czteropaka lub dobre winko ale i tak koszt ostatniego Wyrazowa to dla mnie 500 zł a zawsze może być parę razy wyższy.!!! (mandaty,uszkodzenia,laweta) ale świadomy użytkownik subaru musi się z tym niestety liczyć.

 

 

Na pole można liczyć dopiero po żniwach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi jak mu cyganie grają.... nie chcesz jechać nie jedź. Mi się podobało choć auto dało w kość i jeszcze coś niezależne od toru mi nie spasowało ale nie każdy się urodził za kółkiem więc musi szlifować swoje umiejętności bo ma taką chęć,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi jak mu cyganie grają.... nie chcesz jechać nie jedź. Mi się podobało choć auto dało w kość i jeszcze coś niezależne od toru mi nie spasowało ale nie każdy się urodził za kółkiem więc musi szlifować swoje umiejętności bo ma taką chęć,,,

 Próbuję zinterpretować ale nie jest łatwo;)

 

Ja nie narzekam na Wyrazów a bardziej szukam innych opcji:) Jak nie ma co się lubi to się jeździ w Wyrazowie itp. Jeżeli chodzi o ten tor to tam na prawdę nie trzeba wiele wkładu aby był znacznie lepszy (nie mówimy oczywiście o poziomie Toru JastrząB):) Przypuszczam, że gdyby był na naszym terenie i oddany w ręce dyskutujących tu forumowiczów to działałoby to lepiej;) Nie sugeruję tu złej woli zarządców bo jak wiemy od kilku lat tor jest przeznaczony do likwidacji a co za tym idzie trudno myśleć o inwestycjach. Tak czy inaczej póki jeszcze istnieje trzeba korzystać bo, jak pisaliście, cena pasztetowa. O polu wspominałem nie ze względu na oszczędności a bardziej ze względu na luźną nawierzchnie:)

 

Juras, gdzie ta wiata na jutro? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

upalać większą grupą nad polskie morze
 

Literki Ci się pomyliły. Nad morze to chyba opalać?  ;)

 

Jeśli chodzi o Tor Wyrazów - jeśli się nie mylę, to jest położony na terenie planowanej inwestycji i to z tego powodu nie są prowadzone na jego terenie żadne modernizacje. Zgadzam się, że stosunkowo niewielkim nakładem można by go poprawić... ale koszt zostałby przerzucony i tak na klientów.  Nie zmienia to faktu, że nawet uwzględniając koszt dojazdu, jest to najtańsza opcja w naszej okolicy i z możliwością jeżdżenia praktycznie bez ograniczeń (cały dzień, do bólu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....potwierdzę na 100% jak będzie z torem już wkrótce, ale zanosi się że tor się ostanie. Dojazdówka do A1 ma biedz obok ;)  ;)

 

Jeśli się okaże że tak to bedzie trzeba cisnąć "dziadków" leśnych z PZM Częstochowa, żeby go remontowali.

Edytowane przez Kts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...