Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie nie było, i żałuję bardzo :( Moja Pani urodziny nasze odprawiała (w sumie nieopodal, bo pod Żywcem), i od piątku do niedzieli gości bawiłem... i znikąd pomocy, jak się wyrwać na spota JCP :P

Po zdjęciach widzę, że grubo było... na profilu Summer Cars Party nawet o spocie pisali - bardzo ładnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum Subaru na otwarciu sezonu JCP !!! spisaliśmy się naprawdę godnie i ta frekwencja !!!! - rewelacyjna !!!

 

Trudne zadanie wyboru najładniejszej subary miała komisja w składzie Qba 25, Zdzisek i Juras !! po zażartej dyskusji i dogrywce wygrało auto forumowicza -Romin1

 

Kuba które miejsce miałem !!! jestem ciekawy i moja żona też !!

 

Dzięki Wielkie  :puchar: . I teraz nasuwa się pytanie nadal "upalać" czy zacząć dbać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysz tak mogło być...Choć organoleptycznie oceniłem osobiście, ze to po cukierkach...I skubany ani jednym sie nie podzielił....Wszystko zeżerli....A Ja Mu ciastko z kawiarni dałem nawet ...jednakże wybaczam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Forum Subaru na otwarciu sezonu JCP !!! spisaliśmy się naprawdę godnie i ta frekwencja !!!! - rewelacyjna !!!

 

Trudne zadanie wyboru najładniejszej subary miała komisja w składzie Qba 25, Zdzisek i Juras !! po zażartej dyskusji i dogrywce wygrało auto forumowicza -Romin1

 

Kuba które miejsce miałem !!! jestem ciekawy i moja żona też !!

 

Dzięki Wielkie :puchar: . I teraz nasuwa się pytanie nadal "upalać" czy zacząć dbać :D

Paweł!Tylko upalać!:-)

Ja też dziękuję za mile spędzony czas pośród tylu "burczydeł":-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panie i Panowie za miłego spota !! Już myślę nad kolejnym, tym razem tylko w naszym gronie, trzeba tylko zgrać się z terminem

 

Proszę tylko nie w Kwietniu i dł.weekend majowy !!!Dzięki !!

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jak najbardziej ok :) Można zawsze u nas w górach coś zorganizować aby Podbeskidzie też się przejechało w inne rejony :P Z chłopakami może coś wymyślimy ;)

 

Możne ktoś z jury wrzucić fotkę listy z punktacją za wygląd? Jestem ciekaw jakie kryteria oceniania były i za co otrzymywało się punkty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możne ktoś z jury wrzucić fotkę listy z punktacją za wygląd? Jestem ciekaw jakie kryteria oceniania były i za co otrzymywało się punkty

Przewodniczący jury - Qba25 miał jedyną kartę z wynikami !!! na pewno dał ją organizatorowi !!!!

Kryteria jakie pamiętam !!!- to lakier,spasowanie elementów, wnętrze,felgi,zawieszenie,szczegóły,zgodność koncepcji !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przewodniczący jury - Qba25 miał jedyną kartę z wynikami !!! na pewno dał ją organizatorowi !!!! Kryteria jakie pamiętam !!!- to lakier,spasowanie elementów, wnętrze,felgi,zawieszenie,szczegóły,zgodność koncepcji !!!

 

Kryteria fajne a chce wiedzieć aby to co złe poprawić :D

 

 

Adek to pewnie dlatego przez to niezbyt precyzyjne spasowanie przodu dostałeś tych punktów za mało...A tak byłeś blisko :P

 

Ufff a już myślałem że przez pękający lakier na skrzydle tych punktów mniej dostałem :P

Przód poprawie aby wszystko lepiej pasowało bo fakt nie jest to spasowane tak jak powinno być.... Ale poprawie to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy z punktacją nie otrzymałem - w trakcie ogłaszania wyników sam nie wiedziałem kto wygrał  :D

Tabela z punktacją jest dla organizatora wiec proszę jej nie upubliczniać  ;)

romin1 zasłużył na wygraną więc nie ma czego rozpatrywać - komisja namęczyła się przy ocenie i można jej całkowicie zaufać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Adek...Co by na SCP przynajmniej było cacy...i żeby Jerzyk zdążył do tego czasu felgi znaleźć  :P


A Impreza Romin1 wygrała jak najbardziej sprawiedliwie :)

Cudny jdm- bez dwóch zdań :D

Chylę czoła....

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...